Namaz Kılmayanlar !!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
ya sen geç bu lafları.
sana KADİR MISIROĞLU rahatsızlık verdi gibi görünüyor. izlemediysen izle korkma.
Bizi Allah koruyor 5816 değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tehdit iyi değil biliyomusun 5816 varsa 155 ' te var . :)
Tehdit mi, suç işleyenleri ihbar etmek ne zamandan beri tehdid sayılıyor ?

Sabahtan beri namazı niyazı küçümsüyorsun. Bir sonuç alamayınca konuyu Kadir Mısıroğlu'na, siyasete, Atatürk'e çektin. Bir de utanmadan 5816 sayılı kanun diyorsun.

Konuyu tartışmaya çevirip suyunu çıkardın. Çek git şu konudan.
Küçümsediğim filan yok saygı çerçevesinde fikirlerimi beyan ediyorum. Konu tapulu malın olmadığı için kapanan kadar burdayım :)

ya sen geç bu lafları.
sana KADİR MISIROĞLU rahatsızlık verdi gibi görünüyor. izlemediysen izle korkma.
Bizi Allah koruyor 5816 değil.

tehdit iyi değil biliyomusun 5816 varsa 155 ' te var . :)
5816 zaten seni değil senin gibilerden Atatürk'ün şahsını koruyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Arkadaşlar, farkında mısınız bilmiyorum ancak bu tarz konuların hepsinin akıbeti kilitlenme oluyor. Ben bu konuları tartışmayı seven birisi olmadığım için benim pek umurumda değil. Ancak buraya bir şeyler yazan arkadaşlar belli ki bu konuları önemsiyor. Seviye aşıldığı için de önemsediğiniz konuları konuşamıyor, en sonunda kendinize zarar veriyorsunuz. İnternet üzerinden kimsenin siyasi ve dini görüşünü değiştiremezsiniz, en fazla kendinizinkini belirtebilirsiniz. Enerji harcadığınız şeyin boşa gitmesi pek iyi bir şey olmasa gerek. Benden tavsiye sadece.

Bu arada mesajlara baktım. Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan ve bu forumu kullanan kimse, bu ülkenin kurucusuna hakaret edemez, eden kişinin videolarını da paylaşamaz. Herkes istediği düşünceye sahip olabilir, ancak bunların hepsini belirtmek zorunda değiliz. Bu tarz videoların hepsini siliyoruz, baştan söyleyeyim. Siz isteseniz de istemeseniz de, Atatürk bu ülkenin kurucu lideridir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...