N11 boykotu

Boykota katılıyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

design_man79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
2KhGx9.jpg

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Bu olay Trendyol'a gönderme olarak yapıldı. Trendyol sirenli bildirim gönderdiği için güya böyle bir yol izlediler ama saçmalıktan ibaret bir durum. Ne gerek var böyle şovlara.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Firma neden kendi ayağına sıksın? Tesadüf olma ihtimali yüksek, belli de olmaz tabii bunların işleri.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Tesadüftür ya adamların twitter hesapları geçmiş zamanlarda da hep atatürk fotoğrafları ile dolu. Hadi diyelim ki düşündüğümüz gibi. Bu yanlış anlaşılma bile bir çok müşterisini kaybettirir onlara.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Ben üyeliğimi hemen sildim. Toplum olarak sürekli sinir uçlarımıza dokunulduğu için sürekli aşırı hassas bir durumdayız zaten.
Her gün ayrı bir rezillik yaşanıyor; bir saksıbaşa bir devlet memuru iş giysisi ile ziyarette bulunuyor (devletin verdiği mercedesle gitmiştir elbette) falan. Üstüne 10 Kasım gününün sonunda siren-rahatsızlık falan gibi cümleler kurarsan ya geri zekalısın ya da art niyetlisin, başka bir açıklaması olamaz.
Bunun bedelini de Türk Milleti ödetecektir. Yalvar-yakar, ağlaya-sızlaya özür dilemedikleri sürece ben affetmeyeceğim bu çirkinliği.

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Bu siren çalma da nedir yahu Yahudiler gibi, ben fatiha dinletirdim...

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
O ekran görüntüsünü alan şahsı muhterem neden tam ekran atmıyor! Arkadaş elbet hataya, yanlışa yanlış demek lazım, eleştirmek lazım ancak, delinin biri bir kuyuya taş atıyor kırk akıllı çıkaramıyor! Ayıptır ya aslını astarını bilmeden linç etmek moda oldu... Hindistan'ı geçeriz bu hızla! Adamlar whatsap yalan haberi ile 29 kişiyi linç ederek öldürdü, yakında bizde de duyulur!

a1342

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gereksiz yere abartılmış bir olay. Adamlar burada trenyol'a gönderme yapmışlar. 10 kasımla alakalı bir durum değil. Her olayın altında art niyet aramaya gerek yok.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Bir birimizin ayağına sıkmak için artık bütün olanları bitenleri kolluyor ve pusuda bekleyen bir kurt gibi atılıyoruz. Bizi bizden anlayan olmayacağını düşünüyorum, bu tamamen karalama kampanyasına dönüştü. Boykot edenler başta olmak üzere acaba N11 sitesi üzerinden kaç kere alışveriş yapmıştır. Ülkemizde Atatürk'ü karalamak için elinden geleni yapan bir kesim var artık bunu kabullenmek gerekiyor. Onların oyununa da düşmemek gerekiyor.

EnineBoyuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar hemen linç etme yapmayın, önce bir dinleyin ölçün biçin bu kadar tahammülsüz olursanız yeri gelecek size de dönecektir bu davranışlar. Atatürk'ü gerçekten sevmeyenler bu kadar aleni saldırmıyor kaldı ki para kazanma düşüncesi olanlar bu toplara hayatta girmez.

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Millet olarak zıvanadan çıkmış bulunmaktayız. Daha olayın/olayların etraflıca araştırmasını yapmadan karalama ve linç kampanyaları başlatıyoruz. Zihniyetimiz bu şekilde devam ederse bizden bir cacık olmaz.

AyBEROZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Siren sesinden trendyol kast edilerek bahsediliyor ise bu kadar tepkiye neden bir açıklama ypma ihtiyacı duymadılar o zaman. Bence tesadüf falan değil. 10 kasım yas sirenlerini kast ediyor diye düşünülebileceğini düşünemeyecek kadar geri zekalı birini bu göreve koyacak kadar mal mı N11 ?
kasıtlı olduğunu düşündüm ve boykot ediyorum. Uygulamayı da telefonumdan kaldırdım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Siren sesinden trendyol kast edilerek bahsediliyor ise bu kadar tepkiye neden bir açıklama yapma ihtiyacı duymadılar o zaman. Bence tesadüf falan değil. 10 kasım yas sirenlerini kast ediyor diye düşünülebileceğini düşünemeyecek kadar geri zekalı birini bu göreve koyacak kadar mal mı N11 ?
kasıtlı olduğunu düşündüm ve boykot ediyorum. Uygulamayı da telefonumdan kaldırdım.

Son düzenleme:

Son mesajlar