MW serisi indirilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wq.xmuco.x01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar merhaba. İkinci el ucuz bir bilgisayar aldım yeni. Arkadaşlarım CoD MW 1-2-3 oyunları çok güzel dedi. Sistemim ucu ucuna kaldırıyor. Steam' den indireyim dedim ama ilk oyun 50 TL ve bu parayı ben ödeyemem. Okul için harçlıklarım yemek ve dolmuşa anca yetiyor. Onun dışında para alamıyorum. sitesinden indirsem sisteme virüs bulaşır mı?

Son düzenleyen moderatör:

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Arkadaşlar merhaba. İkinci el ucuz bir bilgisayar aldım yeni. Arkadaşlarım CoD MW 1-2-3 oyunları çok güzel dedi. Sistemim ucu ucuna kaldırıyor. Steam' den indireyim dedim ama ilk oyun 50 TL ve bu parayı ben ödeyemem. Okul için harçlıklarım yemek ve dolmuşa anca yetiyor. Onun dışında para alamıyorum. Saglamindir.net sitesinden indirsem sisteme virüs bulaşır mı?
Crakc li içerik paylaşamıyoruz ve büyük ihtimal virüs bulşabilir en azından şimdilik epic gamesin bedava oyunlarıyla idare et ya da steam indirimlerini yakala

Korsan oyun pişmanlıktır 3 oyun için bilgisayarını mahfetme

wq.xmuco.x01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Crakc li içerik paylaşamıyoruz ve büyük ihtimal virüs bulşabilir en azından şimdilik epic gamesin bedava oyunlarıyla idare et ya da steam indirimlerini yakala

Korsan oyun pişmanlıktır 3 oyun için bilgisayarını mahfetme
Oyun eski bir oyun. İndirime girer mi ki?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Payday 2 ve Left for dead 2 de 2 lira civarına düşmüştü

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Just vause 2 hala 2 lira güzel oyun ama biraz eski oyunun videolarını izleyin beğenirseniz kaçırmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...