Müzik Dinlemek İçin Taçlı BT Kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

takmaisiliadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
300 TL bütçem var konunun başlığını değiştirip yeniden açtım çünkü benim hatam nedeniyle taçsız kulaklıklar ve oyun kulaklıkları önerildi. Plantronics alacaktım ama çoğu ürününün taç kısmı kısa süre içerisinde çatladı denmiş ben de şuan boşlukta kaldım. Genelde Rock/Metal vb. dinliyorum bu yüzden kaliteli bas ve tizlere önem veriyorum. 300TL bütçe veya maksimum 330-340 TL ile alabileceğim en iyi BT kulaklığı önerir misiniz lütfen?

takmaisiliadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Farka değecek bir üründür Plantronics BackBeat GO 600 Kablosuz + Kablolu Kulaklık Fiyatı

AliExpress'den aldığım Edifier W830BT kullanıyorum indirimde $46'a kadar düştüğünü gördüm $65 seviyesinde almıştım ben onada bakabilirsin ekstra bass ama tizlerini o kadar iyi olduğunu söyleyemem.
dediğim gibi birçok plantronics'in taç kısmında kolayca çatlak oluştuğunu yazmış birçok kullanıcı. Edifier W830BT fena değil gibi ama başka önerileriniz de var mıdır? Yurtdışından olması sıkıntı yaratabilir bana ayrıca tizleri de çok da iyi değil dediniz

---- Mesajlar birleştirildi ----

dediğim gibi birçok plantronics'in taç kısmında kolayca çatlak oluştuğunu yazmış birçok kullanıcı. Edifier W830BT fena değil gibi ama başka önerileriniz de var mıdır? Yurtdışından olması sıkıntı yaratabilir bana ayrıca tizleri de çok da iyi değil dediniz
Bu arada galiba önerdiğiniz Edifier kulalık dışarı ses ne kadar sızdırıyor?

Son düzenleme: