Müzik dinlemek haram mıdır?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Cem Karaca,Moğollar,Teoman,Selda Bağcan dinlersen bişey olmaz...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Oo beyler hepiniz din alimi olmuşsunuz maşAllah birşeyi dinleyip dinlememek ayrı yani isteyen dinler isteyen dinlemez ama gelipte burda bence haram değil yada bence haram vs diye tartışmaya girmeye gerek yok nasıl ki millet sizin işinize karışmıyorsa siz de hocaların işine karışmayın herkes kendi bildiğini okursa ortada doğru diye bir şey kalmaz zaten
Allah senden razı olsun kardeşim. Mevzu budur.

Ben çalgı ve kadın sesinin günah ve haram olamayacağını, kadın sesinin haram olduğunu düşünen zihniyetin kirli olduğunu belirttim.

İyi de güzel kardeşim, bak yine hata yapıyorsun. Çok tartışmalı bir mevzuda fetvanın da ötesine geçip resmen katliam yapıyorsun.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Allah senden razı olsun kardeşim. Mevzu budur.

İyi de güzel kardeşim, bak yine hata yapıyorsun. Çok tartışmalı bir mevzuda fetvanın da ötesine geçip resmen katliam yapıyorsun.
hocam dedimki kadını biz yanlış düşünmezsek haram olmaz en basitinden bu

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,984
hocam dedimki kadını biz yanlış düşünmezsek haram olmaz en basitinden bu
Kadın sesi şehvet uyandırdığına göre haram diyorlar.
Nasıl kapanmasını emretmişler sesini dinlemeyide yasaklamışlar. Çünkü dinleyene bir haller olabilir.

Hatta ve hatta çalgı müziklerini dinleyenlere İçine şeytan girmiş o onu oynatıyor diyen adamlar var. Gözler ne görmüş kulaklar ne duymuş daha bir bilseniz.

Hacca gitmiş dinine bağlı Birisi karısından gizli daha bir sevgilisi olması ve daha neler neler.

Bence asıl haram Ahlakın kötü olması. Soruncada beni şeytan yoldan çıkardı derler. Sonrada hacce gittik biz ter temiziz kafasında yaşarlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...