Mustafa Sarıgül'den açıklama!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AliA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
sandıktan kendileri zorla da olsa çıkana kadar bütün seçimler şaibeli, elektrikler kesik, herkes yanlış bir tek siz doğru. size oy vermeyen koyun cahil kesim. size göre sadece sizin oylarınız geçerli halkın tercihi size engel. selam olsun hepinize

li10sKing

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
7
[video=youtube;qzgSbhB8Ugo]http://www.youtube.com/watch?v=qzgSbhB8Ugo[/video]

elektrikleri kediler lobisi kesmiş.. bakan söyledi..

slaves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
watch

IThelp

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Boşuna tartışıyorsunuz. 4 aydan beridir hükümet, özellikle Sn.Melih Gökçek bu iftiraların atılacağın bas bas bağırıyor. Bir yiğit yok mu bu açıklamaların videolarını gönderecek

Kaynak :
http://yenisafak.com.tr/Secim2014-haber/gokcek-secim-hilelerine-karsi-uyardi-12.3.2014-625276

kendi yapacağı icin önce hazırlıyor tezgahı kuruyor sonra cıkıyor vay anam böyle böyle yapacaklar böyle yaptılar diye bağırıyor kendini sağlama alıyor sonra desinki bak ben dedim size aslında yapan kendisi acıklayan kendisi kendi yaptığını başkasına yıkıyor temiz gibi sıyırıp cıkıyor Melih gökçek gecmişini bilmezsek hadi adam haklı diyeceğiz ama gecmişi karanlık:)

IThelp

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
19
sandıktan kendileri zorla da olsa çıkana kadar bütün seçimler şaibeli, elektrikler kesik, herkes yanlış bir tek siz doğru. size oy vermeyen koyun cahil kesim. size göre sadece sizin oylarınız geçerli halkın tercihi size engel. selam olsun hepinize

Dünyada ilkez elektirkleri kedilerin kestiğini Türkiyede görüyoruz sandık şaibeli diyen tek muhalif partiler değil ac bir gündemi takip bak akp kaç yere itiraz etmiş diğer partilerin itiraz ediği yerlerde haklı cıkıyorlar ve oylar tekrar sayıldığında ne kadar haklı oldukları ortaya cıkıyor benim zeki kardeşim koyun kesimine katılmıyorum ama önce bunu başbakana soracaksın insanlar arasına kutuplaşma koyan o cok sevdiğiniz başbakan'a.

djvietnam

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8
adam partisinden bile daha çok oy aldı helal valla chpye bu kadarını bile beklemiyordum ama topbaş amcası vermezdi ona büyükşehri

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
tamam onu diyorum işte bende. git adam gibi itirazını yap takip et. milleti toplamanın yaygara yapmanın falanın filanın ne yararı olacak. seçimle kazanılamayan zorla mı alınacak? milleti ysk nın önüne topla sonra toplanmayın dağılın de yalandan. yazık ne deyim

engerex

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Şimdi Sarıgül işsiz mi kaldı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...