Müslümanlar Teröristse , Siz Nesiniz !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bahsettiğim 2-3 kişiden biri de kısmen sendin. :) Ama bak ifadende açık var:

"hiçbiri de Müslüman değildir. Çoğu Ermeni ve sünnetsizdir."

Aynı anda nasıl hem hiçbiri Müslüman olmuyor da çoğu Ermeni ve sünnetsiz oluyor? Terör örgütlerinin arkasında kimlerin olduğunu ve bu kişilerin de Müslüman olmadığını biliyoruz. Ama terör örgütleri adına çalışan insanların aralarında cihat anlayışı güden Müslümanların olduğu da bir gerçek, söylediğim de bu.
İşte bu yüzden törer örgütlerinin öoğu Müslüman değildir.Amerika yı bir Müslüman yönetse ABD Hristiyan devleti mi olur yoksa olmaz mı?

Türkiye'yi bir Ateist yönetse ve açık açık gösterse ne olduğunu.Ülke Ateist mi olur yoksa Müslüman mı?

Terör örgütleri ve tüm örgüt,kuruluş ve devletlerde baştaki ne ise geri kalanlarda odur...

Anlayabilecek kadar beynin vardır umarım(hakaret değil)...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
İşte bu yüzden törer örgütlerinin öoğu Müslüman değildir.Amerika yı bir Müslüman yönetse ABD Hristiyan devleti mi olur yoksa olmaz mı?

Türkiye'yi bir Ateist yönetse ve açık açık gösterse ne olduğunu.Ülke Ateist mi olur yoksa Müslüman mı?

Terör örgütleri ve tüm örgüt,kuruluş ve devletlerde baştaki ne ise geri kalanlarda odur...

Anlayabilecek kadar beynin vardır umarım(hakaret değil)...

İşte şimdi saçmaladın. :)

Amerika'yı yönetenler Hıristiyan ama Amerika'da binlerce Müslüman yaşıyor.

Türkiye'yi yönetenler Müslüman ama Türkiye'de binlerce Hıristiyan ve ateist yaşıyor.

En basitinden beni örnek al, ben Müslüman mıyım?

Sana daha fazla cevap vermemeye karar verdim şu an. Çünkü sağlam saçmaladın. :D Dayanamadım, güldüm sayende. Teşekkürler.

Ekleme: Yine senin mantığına göre şu an Hıristiyan bir hükümetimiz olsa sen de dahil herkes Hıristiyan olacak. Siz bu kadar kolay çıkıyor muydunuz yoldan? Şaşırdım. :)

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Beni yaratanın yerine koyuyorum kendimi. Ben bir yaratıcı olsaydım, akıl verdiğim her canlının hayatını en iyi şekilde yaşamasını isterdim.
Bu ifadenle teist değil ateist oluyorsun, şirktir bu yaptığın, ayrıca yaratılmış akılla yaratanı tam olarak anlayamazsın.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Bu ifadenle teist değil ateist oluyorsun, şirktir bu yaptığın, ayrıca yaratılmış akılla yaratanı tam olarak anlayamazsın.

Şu yorumun geleceğini biliyordum. :D Arkadaşım, hiç mi düşünemiyorsun? "Ben kendimi yaratanın yerine koyuyorum." diyorum, küçük dağları benim yarattığımı söylemiyorum. :) Bu şirk koşmak değildir, laf atacak yer aramayın be.

Yaratılmış akılla yaratanı tam olarak anlamaya çalışmamıştım zaten, ben nasıl yaratıldığımızı düşündüğümü söylemedim. "Ben yaratsaydım, böyle isterdim." dedim.

Ama inan, yaratıcı ben olsaydım seni yaratmazdım. :D Bazı hatalar oluşmuş tabi, hak vermek lazım. O kadar canlıyı yaratmak kolay değil.

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Asıl düşünmeyen sensin hiçbir şekilde kendini yaratının yerine koyamazsın. Ayrıca kendi tuzağına kendin düşüyorsun "Bazı hatalar oluşmuş tabi, hak vermek lazım. O kadar canlıyı yaratmak kolay değil." diyerek direk yaratanla dalga geçiyorsun, yaratan için herşey kolaydır, hatalı hiçbirşey yaratmamıştır. Sana göre insan aklınla bazı şeyler hatalı olabilir ama sen onun ardındaki asıl maksadı bu zeka seviyesiyle anlayamazsın. Tebrik ederim şimdi ateist olduğun tamamen kanıtlandı :D:D

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Dalga geçtiğim kişi yaratan değildi ama neyse. :D

Ekleme: Sen şimdi de "kişi"ye takılırsın, daha fazla troll'lenmeden kaçayım ben bari. :blink:

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Benim anlatmaya çalıştığım olay kısaca

Devletlerde halk ne ise baştaki odur
Örgütlerde baştaki ne ise üyelerde o olmak zorundadır(cezası da ölümdür onlara göre)

Küçük kıyametinde doğruları öğrenirsin ama iş işten geçmiş olacak o zaman...

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
504
Yeterince yorum yapıldı laflar ağırlaşmaya başladı konu tartışmaya doğru uzadığı için kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...