Muhsin Yazıcıoğlu Öldü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Arkadaşlar ayrıca facebookta 1 saat kadar önce gördüğüm şu şerefsizlerin açtığı grubu şikayet edelim lütfen.

http://www.facebook.com/group.php?sid=7a05add89d91cd20c8aebd660d264b7e&gid=77069552632
Bu nasıl bir olaydır ya. Delirdim yemin ederim. Şu günde adamların yaptıklarına bak.

Ama bilsinler Muhsin Başkan kalplerimizde yaşamaya devam edecek. Onun mücadelesini biz devam ettireceğiz. Bu ülke sahipsiz değil!

Ne mutlu Türküm diyene...

heyula07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Allah rahmet eylesin. Bir MHP li olarak Devlet Bahçeliden çok çok daha sevdiğim bir insandı. Allah mekanını cennet eylesin.

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
Çok değerli ve temiz bir siyasetçiydi, yakınlarına başsağlığı kendisine Allah'tan rahmet diliyorum nur içinde yatsın, böyle dürüst insanlar sayılı geliyorlar ama onun yolundakilerde en az onun kadar dürüsttürler tek kızdığım tarafı MHP ile birleşmemesiydi.

Bu başlığı görmemiştim diğer başlığada yazmıştım aslında sorulması gereken sorulardan birisi ve en önemlisi bu hava şartlarında o tipte bir helikopterin havalanmasına nasıl izin verildiğidir? bu hava şartlarında ancak skorsky yada kobralar havalanabilir, böyle bir helikopter bu hava şartlarında ölüme davettir, işin bu noktası araştırılmalı bence. Ayrıca pilota verilen koordinatların dışına taşılması kestirmeye gidilmeye çalışılması zaten kuralsızlık zincirinin ortasındaki bir diğer halka.

aynen ..
bu olay iyice araştırılmalı..

mekanı cennet olsun..

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar ayrıca facebookta 1 saat kadar önce gördüğüm şu şerefsizlerin açtığı grubu şikayet edelim lütfen.

http://www.facebook.com/group.php?sid=7a05add89d91cd20c8aebd660d264b7e&gid=77069552632

İşte bunlar kürtlerin gerçek yüzüdür kimse hepsi aynı değil demesin hepsi aynı bir tanesi çıkıpta sesini karşı yönde çıkarmıyor, ölen bir insanın arkasından aynı gün kadın elbisesi giydirip küfür ve hakaret etmek ancak onların işidir, vekendilerine iade ediyoruz darısı başınıza ve az kaldı bekleyin diyoruz sizin gibiler yok olurkende bizlerde aynısını sizler için söyleyeceğiz!!!

Arkadaşlar laf dalaşı yapmadan sadece grubu şikayet etmeniz yeterlidir sonucu hep beraber takip edebiliriz.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
BBP hala bir umut bekliyor. Bir mucize olsa da umutlar yeşerse...
2945bep.jpg

Alemci_Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Bu işin içinde bir çapanoğlu var gibime geliyor , denilebilecek en son söz ALLAH gani gani rahmet eylesin ..

" HEPİMİZ ÜŞÜYORUZZZ !!!!!!! "

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Su feyz kitabinda ne buluyorsunuz anlamam.
Muhsin Yazicioglu,
HAKKIN RAHMETINE KAVUSMUSTUR ALLAHIN IZNI VE KERAMETIYLE.
Öldü demeyiniz.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Allah Rahmet eylesin :(

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
O Gerçek ülkücü... Allah rahmet eylesin :(

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
doğum şansları eşitler, ölüm seçkinleri belirler,

allah rahmet eylesin. O kadar üzüldüm ki cuma gecesi 1 e kadar çalışmak koymadı :(

saat 10 da başladım ağlamaya. Allahım kabir azabı çektirme...

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bence Muhsin Yazıcığlu kaçırıldı...

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038
Allah rahmet eylesin.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Allah rahmet eylesin valla 50 metre alana yayıldıysa helikopter zaten dağa çarpıp düşmüşler galiba ölme ihtimalleri çok yüksektir bir de o soğukta 50 metre alanda parçalar diyorlar fazla hırpalanmışlar adamlar ölmüşlerdir çoğu.O İHA muhabirine üzüldüm ya adam telefonla 112 yi aramış yardım bekliyordu da ölmüş orda soğuktan Allah rahmet eylesin hepsine.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Allah rahmet etsin...
olay yeri kendi memleketim ve burda kaç gündür şoktayız.
şu an bile üzerimizden askeri helekopterler geçiyor...
dün enkaz yeri bulunduğunda trafiği görmeniz gerekirdi... Göksun Kahramanmaraş yolu bu kadar kalabalık görmemeiştir...
zaten her köşe başında ambulans bekliyordu...

bu arada bu coğrafyayı bilmeyenlerin yaptığı arama zafiyeti gibi konulara lütfen itibar etmeyin...
ben buraların çocuğuyum... o dağlarda her yaz gezeriz...
temmuz ayında kar olan dağlardır... o dağlarda temmuzda üşürsünüz...
yürümenin kar yokken bile neredeyse imkansız olduğu bir bölgedir... o dağlara yazın kar yokken çıkmanız 2-3 saat sürer kar olduğundaki durumu siz tahmin edin...
biz ilk baharda kar varken çıktık kar dediğiniz kar bastığınız zaman iz bırakan kar değildir...
buzulllaşmıştır... dik çıkmak imkansızdır... yan yan giderek çapraz çıkarsınız sadece... ayağınız kaymasın diye iz yapmak için yere çakmak içi vurursunuz ama kaya ya mı vuruyorsunuz yoksa o bembeyaz kara mı vuruyorsunuz fark etmez...

öyle bölgeler vardır ki bir anda önünüze 30 -40 mtrelik tam dik uçurumlar çıkar ama uçurumun dibine gelene kadar görmezssiniz çünkü o kadar dağlık ve kayalık bir bölgedir ki gözünüz sizi yanıltır...
şu an zaten Göksun tamamen şokta
Göksun için zaten Muhsin beyin bir önemi de şinin göksunlu olmasıydı... Yani kendisi Göksunumuzun eniştesiydi... Kendisine ve kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum...

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
ilginç şeyler olmaya başladı..
87358.jpg

Yazıcıoğlu'nda şok gelişme
Helikopter kazasında şok gelişme.. Enkaz yerinde altı değil dört ceset bulundu. Daha şaşırtıcı olan ise...

Helikopter enkazında altı değil dört cesedin bulunduğu açıklandı. Bulunan 4 ceset arasında Muhsin Yazıcıoğlu yok.

İki kişinin enkaz bölgesinde olmadığı açıklandı..

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz.

Aynen öyle... Kalbi temiz olanın bu cihanda seyahati kısa sürüyor... Sen ebedi mekana demir attın... Mekanın cennet olsun... Allah rahmet eylesin...

astute

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Allah rahmet eylesin...adam ölmedi! resmen ihmaller kurbanı oldu ya.. pamuk ipliği yaşantılarımız bu ülkede...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,160
Bir siyasetçiye bu kadar üzüleceğimi sanmazdım. Allah rahmet eylesin. Bu zamana kadar verdiği emekler, inşallah sonuç verir. İyiyi, güzelliği anlattığı insanlara tesir eder de, Yazıcıoğlu da huzur içerisinde yatar.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Malesef Muhsin Başkan'ın vefat ettiği resmileşti arkadaşlar...

Hepimizin başı sağolsun...

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Allah Rahmet eylesin diyecek bişey bulamıyorum..

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Allah rahmet eylesin. Ben de çok üzüldüm.

Olay yerini gösteren fotoğraf yok mu?

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
Büyük dava adamı;büyük insan...
Gerçek ülkücü...
Allah rahmet eylesin..
Başkanım Türk-İslam Birliği için yapmış olduğun çalışmalar
asla unutulmayacaktır...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
2rongh2.gif

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Az önce merhum Sadık Ahmet' in eşi telefonla katıldığı TRT yayınınında nasıl ağlıyor ki bizleri de ağlattı..:(

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İdeolojik anlamda farklılıklarımız da olsa üzüldüm. Bbp ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...