Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
Herkesi kendileri gibi balık hafızalı sanıyorlar... Daha düne kadar fetönün bilmem neresini yalayanlar bugün millete fetöcü diyor çok garip.
FETÖ'ye sövsek bile FETÖ adını kullandığımız için FETÖ'cü damgası yiyecek duruma geldik. :D :D

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Merhaba; editör arkadaşımızın görevi gündemi takip ederek içerikleri forumumuzda paylaşmak.

Haberi okudum. Videoyuda izledim. Tarafsız olarak bakıyorum. Lakin sence de bu haber fazlasıyla tahrik edici değil mi ?

Yalan, iftira gibi ithamlar var. Videoda ise M.İnce rektör değil dekandı deyip, dil sürçmesi olduğunu söylüyor.
Editörün yayımladığı habere bakıyorum iftira,yalanlar havada uçuşuyor.

Şimdi ben sana soruyorum dil sürçmesi = yalan ya iftira mıdır ?
Öylese tamam haber kalsın. Yok değilse gerekli düzenlemeleri yapmanız gerekir.

Editörler veya adminlerin siyasi görüşleri olabilir. Ama insanları haksız yere tahrik edici, yeterince analiz edilmeden yapılan ( Yandaş kanal ve gazetelerin ) kopyala yapıştır haberlerini direk paylaşması size olan güvenide düşürür. Sonra da insanlar '' Neden benim yorumum yayımlanmadı'' gibisinden mesajlarla size olan güveni iyice yıkar. Taraflı olun sorun değil. Ama tarafsız ve daha detaylı incelediğiniz haberleri paylaşmak herkes için en faydalıdır.

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
FETÖ'ye sövsek bile FETÖ adını kullandığımız için FETÖ'cü damgası yiyecek duruma geldik. :D:D
Al iste Sozcu gazetesi. Adamlar kurulduklari gunden bu yana Fetullah Gulen tehlikeli adam, devlete siziyor, kimler icin calistigi supheli dediler. Onlara bile "siz FETO'cusunuz" denmeye calisildi. Bu kadar ahmakca bir dusunce tarzi olamaz dunya uzerinde baska bir yerde. Bu yasananlarin onda biri baska ulkede olsa o siyasetcilerin hicbiri bir daha insan onune cikarilmaz. Bu kadar ahlaksiz, bu kadar dansoz olamaz insan. Bak insan dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar