Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce,özel bir televizyon kanalında katıldığı programda Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Erhan Afyoncu'nun "FETÖ'cü çıktığını" iddia etti. İnce'nin bu iftirası kısa sürede yalanlanınca sinir küplerine bindi.
600
Muharrem İnce, "Harp Akademileri'ni kapattılar Milli Savunma Üniversitesi kurdular, rektör atadılar o da FETÖ'cü çıktı" dedi. İnce'nin bu iddiasının "yalan" olduğu kısa bir süre içinde anlaşıldı.

ERHAN AFYONCU YAYINA BAĞLANMAK İSTEYİNCE MUHARREM İNCE SAÇMALAMAYA BAŞLADI

Sunucu, Rektör Afyoncu'nun hakkındaki iddiaları düzeltmek için programa bağlanmak istediğini ifade etti. Bunun üzerine İnce, "Doğru'dur. Dekan olacak o. Ben 4 yıllık üniversite mezunuyum o yüzden, rektör ve dekan ayrımını bilirim" dedi..

SİNİRLENİP PROGRAMA BAĞLANMAMASINI İSTEDİ

Ancak İnce'nin "FETÖ'cü dekan" iddiasının da yalan olduğu çok geçmeden anlaşıldı. Sunucu bir kere daha cevap hakkı için telefon bağlantısı talebi olduğunu bildirdi. İkinci kez "yalanlanan" İnce, gergin ve kızgın bir ifade ile her isteyenin programa bağlanmamasını istedi. İşin doğrusunun üniversitede görevli 150 şube müdüründen biri olan Kadir Atakan olduğu belirtildi..

Videoları İzlemek İçin Tıklayınız....

Kaynak:Sabah

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Böyle haber mı olur, boyle yazı üslubu mu olur, şu üslupta bir yaziya inanan varsa da zaten bu üslupta kişilerdir, yazık ülkemizin eskiden ana akım sayılabilecek gazetelerin düştüğü şu amatör ve gerçeklikten uzak partizan haline. Şu üslubun yüzde birini iktidar için kullansalar hapse atılırlar gerçekten yazık.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
İşleri güçleri iftira , hakaret, yalan dolan ve de tehdit zaten.Bu yüzden işte bu aziz milletin teveccühüne mazhar olamıyorlar.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Yorumumun neden onaylanmadığını merak ediyorum.
Hocam bizim burada kurmamız gereken bir düzen, engellememiz gereken bir kargaşa var. Uygunsuz kelime veya tartışma çıkarabilecek mesajları onaylamıyoruz.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Hocam bizim burada kurmamız gereken bir düzen, engellememiz gereken bir kargaşa var. Uygunsuz kelime veya tartışma çıkarabilecek mesajları onaylamıyoruz.
Tartışma çıkarabilecek bir şey yazdığımı düşünmüyorum ama siz bilirsiniz. Sadece size tavsiyem moderatör kadrosu olarak en azından daha tarafsız başlıklarla haberleri paylaşmanız, teşekkürler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
La bırakın 1 Temmuza kadar da olsa kargaşa çıksın. Canım sıkılıyor yahu. Bırakın millet tartışsın öylesi daha güzel. Bence modlar tamamen çekilsin bu bölümden herkes istediği gibi mesaj atsın muazzam olur. :D :D Önerim değerlendirilmeli.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Tartışma çıkarabilecek bir şey yazdığımı düşünmüyorum ama siz bilirsiniz. Sadece size tavsiyem moderatör kadrosu olarak en azından daha tarafsız başlıklarla haberleri paylaşmanız, teşekkürler.

Merhaba; editör arkadaşımızın görevi gündemi takip ederek içerikleri forumumuzda paylaşmak. Bunun dışında siyasi bir yorum gördüğünüz üzere eklenmemiş, sadece kaynaktaki başlık ile verilmiş. SDN ne Ak partilidir, ne CHP'lidir ne de İYİ partilidir. Her renkten moderatöre ve üyeye sahiptir. Hatta, moderatör arkadaşlarımızın siyasi yorum yazması yasaktır. :)

La bırakın 1 Temmuza kadar da olsa kargaşa çıksın. Canım sıkılıyor yahu. Bırakın millet tartışsın öylesi daha güzel. Bence modlar tamamen çekilsin bu bölümden herkes istediği gibi mesaj atsın muazzam olur. :D:D Önerim değerlendirilmeli.

Sen kan istiyorsun, vahşet istiyorsun. :D

Değerlendirdim ve reddediyorum :p

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhaba; editör arkadaşımızın görevi gündemi takip ederek içerikleri forumumuzda paylaşmak. Bunun dışında siyasi bir yorum gördüğünüz üzere eklenmemiş, sadece kaynaktaki başlık ile verilmiş. SDN ne Ak partilidir, ne CHP'lidir ne de İYİ partilidir. Her renkten moderatöre ve üyeye sahiptir. Hatta, moderatör arkadaşlarımızın siyasi yorum yazması yasaktır. :)

Sen kan istiyorsun, vahşet istiyorsun. :D

Değerlendirdim ve reddediyorum :p
Güzel olur işte her güzel şeye tepkilisiniz. :D

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Herşeyin bir bedeli ve herşeyde bir denge vardır. Yazılarımız başkalarının özgürlüğüne engel olmadığı sürece biz de özgürüz yazmakta. Burayı okuyan genç beyinler de var, onlara iyi örnek olmalıyız.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aman aman. En başta Furkan abi sonra ben istemem böyle bir şeyi. Siyaset tamamen serbest bırakıldığında bir sürü üye uçuruldu geçenkinde. Yine öyle olsun kimse istemez.
Siyaset fikirlerin özgürce ifade edilebiliiği bir ortamda konuşulursa anlam kazanır. Bırakın millet içindekini dışarı döksün. :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
yalan haber gerçek değil a haber ve sabah adı kötüye çıkmış grubun.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Bırakalım siyasetçiler tartışsın. Biz dinler, değerlendirir, karar veririz. Günlük işlerinizi aksatmaya değmez. Herkes nasılsa kendi fikrini biliyor.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
bir süper moderatör vardı kendide katılıyordu,yorum yazıyordu karşıt görüşlü olunca cahil diye laflar ediyordu.En son da dayanamadı uyarılar ban vs. :) Şimdilik yok piyasada.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
bir süper moderatör vardı kendide katılıyordu,yorum yazıyordu karşıt görüşlü olunca cahil diye laflar ediyordu.En son da dayanamadı uyarılar ban vs. :) Şimdilik yok piyasada.
Kendisi bir müddet tatile çıktı gelecek yakında.

Wiseguy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Erhan Afyoncu.

Şu çakma tarihçi mi?

Bu tür insanların yüzünden tarihe bilim statüsü bile verilmemektedir.

Kişisel menfaatleri için herşeyi söyleyebilecek, her kılığa girebilecek, herkesle ilişkisi olabilecek bir insandır.

Avrupa Tarihçileri de böyledir.

Avrupa'yı ayrı bir kıta olarak kabul ederler.

Ataları olarak da Antik Ege Medeniyetleri'ni gösterirler.

Mesela Avrupa'daki veba salgınında Avrupa'nın üçte ikisi yok olmuştur ama onlar o tarihlerde Avrupa'yı b.k götürürken sorumlu olarak Uzakdoğu'dan gelen fareleri gösterirler.

Vs vs vs.

Murat Bardakçı ile bu şahsın bir TV programı vardı.

Cımbızlayıp cımbızlayıp Osmanlı'yı yere göğe sığdıramazlardı.

Programın birkaç bölümünü seyrettim. Bir daha da seyretmedim.

Şimdi de sakal bırakmış ben rektörüm diye ortalarda geziniyor.

Yakında cübbe de giyerse, hiç şaşırmayın!

Diğer taraftan editöre de sormak isterim: AKP Propagandası yapmak için kaç para alıyorsunuz?..

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060

Buradayım, bir şey mi oldu?

ladder

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Muharrem İnce'nin FETÖ İftirası Elinde Patladı!
bu başlık ve
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce,özel bir televizyon kanalında katıldığı programda Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Erhan Afyoncu'nun "FETÖ'cü çıktığını" iddia etti. İnce'nin bu iftirası kısa sürede yalanlanınca sinir küplerine bindi.
bu açıklamamı tarafsız ?
sanmam.
siz kademe sahibi kişiler, yöneticiler tarafsız olmalısınız ki; bizler taraf seçimi yapmak zorunda kalmayalım. Burada hepimiz kardeşçe forumu daha güzel yerlere getirmeliyiz(çok değerli bir forum).
Ama siz böyle bir başlığı bir fikir sunar gibi yayınlama izni verirseniz, ben de eskisi gibi ön yargısız giremem buraya.
Lütfen siyaseti SDN yönetiminden uzak tutun
saygılarımla kardeşler.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Muharrem İnce'nin FETÖ İftirası Elinde Patladı!
bu başlık ve
bu açıklamamı tarafsız ?
sanmam.
siz kademe sahibi kişiler, yöneticiler tarafsız olmalısınız ki; bizler taraf seçimi yapmak zorunda kalmayalım. Burada hepimiz kardeşçe forumu daha güzel yerlere getirmeliyiz(çok değerli bir forum).
Ama siz böyle bir başlığı bir fikir sunar gibi yayınlama izni verirseniz, ben de eskisi gibi ön yargısız giremem buraya.
Lütfen siyaseti SDN yönetiminden uzak tutun
saygılarımla kardeşler.
Merhaba,
Editörümüz Malum gördüğü haberleri paylaşıyor. Dolayısı ile bu haberi de bir kaynaktan bakıp yazdı. SDN tarafsızdır. O partili bu partili değildir. Hatta biz moderatörler siyasete karışamıyoruz. Mesajları da zaten farkettiğiniz üzere denetimli olarak foruma sunuyoruz. Teşekkürler.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Merhaba,
Editörümüz Malum gördüğü haberleri paylaşıyor. Dolayısı ile bu haberi de bir kaynaktan bakıp yazdı. SDN tarafsızdır. O partili bu partili değildir. Hatta biz moderatörler siyasete karışamıyoruz. Mesajları da zaten farkettiğiniz üzere denetimli olarak foruma sunuyoruz. Teşekkürler.

Bu editörünüz sabah gazetesinin sitesinden copy-paste ediyor. Bu mudur yani şimdi editörlük? Bari başka sitelerden de haberleri post etse. Peeh.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yav salın siyaseti. Editör, admin, üye girelim birbirimize. Böyle olmuyor yok editör şunu paylaşmasın yok supmod mesaj yazmasın. Kasmayın kendinizi yorumun onay gerekliliğini kaldırın yardırsın herkes. :D :D

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Herkesi kendileri gibi balık hafızalı sanıyorlar... Daha düne kadar fetönün bilmem neresini yalayanlar bugün millete fetöcü diyor çok garip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...