Muharrem İnce'nin açıklaması

Bu konuyu okuyanlar

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Muharrem İnce: “Merkez Bankası rezervi 94 milyar dolar, 80 milyar dolar bankaların emaneti; 70 milyar dolar swap. 43 milyar dolarlık altınımız var. Sonuç -13 milyar dolar! Çay içmeye parası yok Türkiye’nin o da biliyor! Onun için milletin kafasına çay fırlatıyor.”

black_sea_28

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Mevcut iktidar gittikten sonra, gelecek iktidar en az 3-5 yıl, ekonomiyi toparlamakla uğraşacaktır. Daha bir çok yapısal sorunlar var.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260
Mevcut iktidar gittikten sonra, gelecek iktidar en az 3-5 yıl, ekonomiyi toparlamakla uğraşacaktır. Daha bir çok yapısal sorunlar var.
Bence şuan piyasada kimse düzlüğe çıkartmaz gelen gideni aratır. Başkası gelince hiçbir şey değişmez veya daha kötü olur açıklamalarında da öncekilerin pisliğini temizliyoruz derler.

Reaksiyon puanı
3,027
Seçim gecesi nerdeydin maarrem? İşi gücü muhalefete sallamak olan, arka planda Cumhur İttifakı'nın yanında olan bu adama oy vereceğime AKP'ye oy veririm daha iyi. 128 milyar doların nerede olduğunu ben de soruyorum ama bunu dile getiren İnce olmasın.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Seçim gecesi nerdeydin maarrem? İşi gücü muhalefete sallamak olan, arka planda Cumhur İttifakı'nın yanında olan bu adama oy vereceğime AKP'ye oy veririm daha iyi. 128 milyar doların nerede olduğunu ben de soruyorum ama bunu dile getiren İnce olmasın.

Şu eleştiriyi yapan muhalif seçmeni gerçten anlayamıyorum :D

Adamın eline veri gelmiyor ve seçimi AKP'nin yüzde 52-53 oy ile kazandığı KESİN. Adam çıkıp ne desin ? Sokaklara dökülün seçimi kaybetmedik mi desin ? Sokaklara dökülün ve polisle çatışın flan mı desin? Üstüne oy çalındı oy kayboldu diye bir iddia atanda yok ortaya zaten CHP genel merkezide kabullenmiş olayı sus pus olmuş o gece kaybolmuş. Gerçekten Muharrem İnce'yi harcamak için saçma sapan bahane arıyorlar Kemal Kılıçdaroğluna 2 laf edemeyen insanlar...

Reaksiyon puanı
3,027
Şu eleştiriyi yapan muhalif seçmeni gerçten anlayamıyorum :D

Adamın eline veri gelmiyor ve seçimi AKP'nin yüzde 52-53 oy ile kazandığı KESİN. Adam çıkıp ne desin ? Sokaklara dökülün seçimi kaybetmedik mi desin ? Sokaklara dökülün ve polisle çatışın flan mı desin? Üstüne oy çalındı oy kayboldu diye bir iddia atanda yok ortaya zaten CHP genel merkezide kabullenmiş olayı sus pus olmuş o gece kaybolmuş. Gerçekten Muharrem İnce'yi harcamak için saçma sapan bahane arıyorlar Kemal Kılıçdaroğluna 2 laf edemeyen insanlar...
Seçim sonuçlarını birlikte değerlendirmeleri gerekiyor. Kazanmak en fazla oyu almak değildir, il il artış ve azalışlar değerlendirilmeliydi. Sonraki seçimlerdeki stratejinin değiştirilmesi için bunlar gerekli.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Seçim sonuçlarını birlikte değerlendirmeleri gerekiyor. Kazanmak en fazla oyu almak değildir, il il artış ve azalışlar değerlendirilmeliydi. Sonraki seçimlerdeki stratejinin değiştirilmesi için bunlar gerekli.

:D Hocam seçim gecesi ne yapmalıydı diyorum sana sonuçları değerlendirmeliydi diyon ... Neyle değerlendirecek CHP yönetimi dandik bir firma ile anlaşmış firmanın daha ilk işi o kadar amatör ki firma elle fiş kesmiş acemi olunca firma seçim gecesi firmanın sistemi çökmüş veri yok bir şey yok adamın elinde. Muharrem İnce'yi seçim gecesiyle eleştirmek tam SIĞ muhalif bir söylem bana göre. Kaybedilmiş seçimin neyini değerlendirecen. Cumhurbaşkanlığında kazandın kazandın yüzde 1 oy ile de kaybetsen yüzde 49.99 ilede kaybetsen aynı şey. Üstüne seçim gecesi yanımda bir sürü CHP'li isim vardı diyor hiç biri çıkıpta İnce'yi savunmadı. Hatta bazı basınlar kasıtlı olarak sarhoştu flan gibi yalanlar attı.

1 hafta sonra CHP yönetimi seçim değerlendirme toplantısı yaptı mesela neden Muharrem İnce'yi çağırmadı. Onlar amacına ulaştı aslında Muharrem İnce'yi harcadılar partideki değerini bitirdiler vekilliğide gitti kendi koltukları yerinde kaldı diye sevindiler. Boşuna seçim zamanı bile Halk TV'yi arayıp bu adamı bu kadar göstermeyin başımıza belamı edeceksiniz demelerinden belli bazı şeyler. CHP yönetimi Muharrem İnce seçimi kazansın istemedi. KOLTUK SEVDASI AĞIR BASTI bazılarının.

Not: Bak gör önümüzde ki seçimde aynı şey olacak. Bazı kişilerin koltuk sevdası cumhurbaşkanlığından veya iktidar olmaktan ileri gelecek... Seçimi kaybetmeyi tekrar yönetimde kalıp ufakta olsa bizim olsun sevdasına harcayacaklar.

black_sea_28

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Bence şuan piyasada kimse düzlüğe çıkartmaz gelen gideni aratır. Başkası gelince hiçbir şey değişmez veya daha kötü olur açıklamalarında da öncekilerin pisliğini temizliyoruz derler.
denilmeyecek gibi mi? Hazine garantili otoyollar, hastaneler, köprüler vs. Bunların yurttaşlara faturası ortaya çıktıkça işlerin rengi daha belirginleşecek. Gelecek iktidar; eski iktidarın yaptığı gizli tüm sözleşmeleri ifşa edecektir.