Muharrem İnce'den Erdoğan'a: Sen niye varsın?

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Korona virüsü ile mücadele ederken devletin aldığı önlemler vatandaşlar tarafından tepki de almıştı. Bugün cumhurbaşkanı tarafından yapılan bağış kampanyası sonrası bu tepkiler sosyal medyada çığ gibi büyüdü. Eski cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ise bu duruma Twitter'dan paylaştığı bir mesajla tepkisini dile getirdi.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bir kavgaları bitmedi bu siyasetçilerin, bir gün kendilerini değil de gerçekten halkı dususeler keşke.
İnce'nin eleştirdiği şeyde sonuna kadar hakli iken bunu savunmasında tamamen haksız, ülkemizde de sadece X partisini tutuyorum diye bu adamları ölümüne savunurlar ya ben ona yanıyorum en çok :(
Birgün halkini düşünecek siyasetçiler elbet olacaktır bu topraklarda ve o zaman gerçekten sorgulayan ve gelişmiş bir millet seviyesine erecegiz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Aylar sonra Muharrem İnce böyle meydana çıkıp Twit atacak madem hiç yoktan bir 50 bin TL'de ben bağışladım deyip sonra eleştirisini yazsaydı bali hiç yoktan daha güzel ve havalı olurdu.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Adam yanlış mı söylemiş yada nerede yanlış bir kelime sözcük var :) Dün gördüm gerçekten çok güzel yazmış helal olsun.

Bitirişi çok güzel , Sen niye varsın ?

alkışlıyorum..

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Adam yanlış mı söylemiş yada nerede yanlış bir kelime sözcük var :) Dün gördüm gerçekten çok güzel yazmış helal olsun.

Bitirişi çok güzel , Sen niye varsın ?

alkışlıyorum..
Bence de haklı adam, ama kırgınım kendisine ortadan kaybolmaları yüzünden...

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Siyasi konular tehlikeli biraz

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hadi Cumhurbaşkanlığı seçiminde elinden geleni yaptı ama sonuç alamadı ondan sustu ve adam kazandı bee dedi ortadan kayboldu.
Adama alenen iftira attılar AKP ile görüşen saraya giden CHP'li olarak adını yaydılar. 1 gün çıktı babasının evinden bas bas bağırdı ben burdayım ve bu CHP içindeki çete ile savaşacam hakkımı yedirmeyecem dedi. 2. gün gene sustu ( Yada susturuldu )
Daha kendi hakkını savunamıyor Muharrem İnce kazara ilerde Cumhurbaşkanı olsa bu ülkenin devletin milletin hakkını nasıl savunacak. Her fırsatta kaçacak susacaksa bu işler olmaz.