Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
"... ben seçildiğimde benim borazanım olmayacak, istemiyorum. Beni eleştirecek gazeteler arıyorum, beni eleştirecek televizyonlar arıyorum. Adam gibi bir medya arıyorum." dedi Muharrem İnce ve CNN Türk, yayını kesti."

Güler misin, ağlar mısın. :)

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
İyide gürsel tekinde kendilerine muhalif olan gazeteleri kapatacaklarını söylemişti, hangisine inanalım şimdi.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
İyide gürsel tekinde kendilerine muhalif olan gazeteleri kapatacaklarını söylemişti, hangisine inanalım şimdi.

Q0MeJG.jpg

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
basın bağımsız olmalı medya tarafsız olmak zorunda.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, İzmir'de düzenlediği basın toplantısında ''Şimdi de Kılıçdaroğlu için yazıyorlar. Kılıçdaroğlu cam gibidir. 8-9 Haziran'da ilk işimiz bu kirli gazetelerin tamamına el koymak olacaktır'' dedi.

Biz buna çelişki diyoruz :D adamlar kendileriyle tezat

Son düzenleyen moderatör:

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
işinize gelene montaj işinize gelmeyene 5N1K gibisiniz.
Ben montaj dir veya değildir diye bir şey demedim Sadece Muharrem İnce'nin "bu kesinlikle montaj dır ve bunu yapanlardan Davacı olacağım " gibi bir ifadesini beklerdim. ama o ne yaptı " Efendim o montaj ise buda montaj , eğer o montaj değilse Bu da montaj değildir " gibi komik bir savunma yaptı

umito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
"... ben seçildiğimde benim borazanım olmayacak, istemiyorum. Beni eleştirecek gazeteler arıyorum, beni eleştirecek televizyonlar arıyorum. Adam gibi bir medya arıyorum." dedi Muharrem İnce ve CNN Türk, yayını kesti."

Güler misin, ağlar mısın. :)

Ben seçilirsem demir taş başkan yardımcısı olacak. Sayın CHP liler 1evde 4 oy varsa 1 ini hdp ye verin barajı aşsın. Onlara özerklik vereceğim diyen by muharrem

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Ben seçilirsem demir taş başkan yardımcısı olacak. Sayın CHP liler 1evde 4 oy varsa 1 ini hdp ye verin barajı aşsın. Onlara özerklik vereceğim diyen by muharrem
Bu söylemler nerede geçiyor? Açıklayın, görelim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
işkembeden sallıyor Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu'na teklif ederim dedi onlarda ona diyor selehattin demiştaş'a yok teklif zaten unutun onu Cumhuriyet ve Atatürk düşmanlarına destek yok.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Çorum gençlik kollarının WhatsApp grubu
cd516c36f753c4d523f94043f9593008.jpg
Aynısını akp ye uyarlayabilirim 10 dakikamı alır boş fotoğraflar bunlar nereden geldiği kimin hazırladığı belli olmayanlar.
CHP nin İYİ partinin adına broşür basan aşağılık bir kitle var. Bu mesajlar onlar için hiç bir şey.
Bu arada incenin selahattin demirtaşı başkan yapacağız şöyle yapacağız diye bir söylemi varda ben mi duymadım? Hiç AKP li CHP li özerklik konusunda açıklama yapmaz. Öyle bir amaçları olsa bile yapmaz. Bu adamlar siyasetçi türk insanın duymak istediklerini söylerler. Herkes kadar onlarında kafası çalışıyor.

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363

Söz konusu WhatsApp grubu adı altındaki ekran görüntüsüne ilişkin
"HDP’ye oy çağrısı" iddiaları CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi tarafından yalanlanmış.. bkz1, bkz2.

Özerklik seçim beyannamenizde var

Özerk ve özerklik kavramının seçim bildirgesinde yer alması, kastettiğin kesime özerklik verileceği anlamı taşımıyor.

Öyle ki,

Bağımsız yargı, özerk denetim.
üniversitelerin özerkliği
Sayıştay’ı özerkliği
Adli Tıp Kurumu’nu idari ve akademik özerkliği
Kamu yararı gözeten sivil toplum kuruluşlarının kurumsal ve mali özerklikleri
Meslek örgütleri mevzuatını örgütlerin kurumsal özerkliği
TRT ve Anadolu Ajansı’nı idari ve mali açıdan özerkleştirilmesi
FİSKOBİRLİK özerk yapı
Bor Enstitüsü’nün özerkleştirilmesi
AB standartlarında yerel yönetimler özerklikleri
TBMM tarafından 8.5.1991 tarihinde kabul edilen Avrupa Yerel Yönetimler Özerklik Şartı
Kamu yerel birimlerinin idari ve mali özerklikleri
Kamu Denetçiliği (Ombudsmanlık) Kurumu’nun özerkliği
İşçi sağlığı ve güvenliğinde sendikalar, meslek odaları ve üniversitelerin katılımıyla özerk, demokratik bir kurumsal yapı
Tarihi çarşıların özerk yapıya kavuşturulması
Sanat kurumlarının özerkliği
Müze yönetimlerini özerkliği

CHP Seçim Bildirgesi'inde geçiyor.

Yukarıda farklı bir şey yazıp yazılmadığını şu linkten CHP Seçim Bildirgesi 2018'i açıp okuyabilirsiniz.

Ve son olarak,
görülüyor ki,
paylaştığın bu söylemi doğrular nitelikte bir kanaat verici herhangi bir belge, argüman sunamadığın ortadır.

Ve tekrar soruyorum: Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, yukarıda iddia ettiklerinizi nerede söylemiş? Açıklayınız.

Son düzenleme:

umito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

Söz konusu WhatsApp grubu adı altındaki ekran görüntüsüne ilişkin
"HDP’ye oy çağrısı" iddiaları CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi tarafından yalanlanmış.. bkz1, bkz2.

Özerklik seçim beyannamenizde var

Özerk ve özerklik kavramının seçim bildirgesinde yer alması, kastettiğin kesime özerklik verileceği anlamı taşımıyor.

Öyle ki,

Bağımsız yargı, özerk denetim.
üniversitelerin özerkliği
Sayıştay’ı özerkliği
Adli Tıp Kurumu’nu idari ve akademik özerkliği
Kamu yararı gözeten sivil toplum kuruluşlarının kurumsal ve mali özerklikleri
Meslek örgütleri mevzuatını örgütlerin kurumsal özerkliği
TRT ve Anadolu Ajansı’nı idari ve mali açıdan özerkleştirilmesi
FİSKOBİRLİK özerk yapı
Bor Enstitüsü’nün özerkleştirilmesi
AB standartlarında yerel yönetimler özerklikleri
TBMM tarafından 8.5.1991 tarihinde kabul edilen Avrupa Yerel Yönetimler Özerklik Şartı
Kamu yerel birimlerinin idari ve mali özerklikleri
Kamu Denetçiliği (Ombudsmanlık) Kurumu’nun özerkliği
İşçi sağlığı ve güvenliğinde sendikalar, meslek odaları ve üniversitelerin katılımıyla özerk, demokratik bir kurumsal yapı
Tarihi çarşıların özerk yapıya kavuşturulması
Sanat kurumlarının özerkliği
Müze yönetimlerini özerkliği

CHP Seçim Bildirgesi'inde geçiyor.

Yukarıda farklı bir şey yazıp yazılmadığını şu linkten CHP Seçim Bildirgesi 2018'i açıp okuyabilirsiniz.

Ve son olarak,
görülüyor ki,
paylaştığın bu söylemi doğrular nitelikte bir kanaat verici herhangi bir belge, argüman sunamadığın ortadır.

Ve tekrar soruyorum: Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, yukarıda iddia ettiklerinizi nerede söylemiş? Açıklayınız.
CHP'den 'Demirtaş' itirafı
32b593711753db4db72ca086e9cb3222.jpg

umito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Artı whatsap grubu olayı tamamen gerçektir istedikleri kadar inkar etsinler.. Kalkıpta bana açılım sürecini örnek vermeyin o konuyu anlamadan araştırmadan yazmayın.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
HDP barajı aşsın diye beraber sallayanlar bunlar değil miydi? Ailece HDP'ye oy verdik diyen Chp'liler bunlar değil miydi? HDP barajı geçince pilav dağıtanlar yine bunlar değil miydi? Yaptıklarında şaşılacak bir şey yok. Oldu ki başkan seçildi, yapacağı şey apaçık ortada. Teröristi içeriden çıkarmaya çalışan adam kalkar, başkan yardımcısı da yapar.

2. Tura kalsın, o HDP'liler de gider Muharrem'e destek verir.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Hepsini tek tek izledim ve okudum.
Paylaştığın videolarda ve haber kupüründe Muharrem İnce'nin her hangi bir açıklaması yok.
Özgür Özel'in söylemi çarpıtılarak sanki CHP HDP kol kolaymış gibi yorumlanıyor.

Tekrar ediyorum ve sorumu tekrar soruyorum: Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce aşağıda iddia ettiklerinizi nerede söyledi? imalar ile söylemleri çarpıtılmış kaynaklarla lütfen gelmeyin. Net olarak paylaşımda bulunun. Hem iddia edilen özerklik söylemleri nerede ispat?

Artı whatsap grubu olayı tamamen gerçektir istedikleri kadar inkar etsinler.
WhatsApp grubu mesajının gerçekliğinden nasıl bu derece emin olabiliyorsun ki? O görsel istendiği şekilde değiştirilebilir.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Reyiz soğan patates 5 lira olmuş ugrastigin şeylere bak.

umito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Hepsini tek tek izledim ve okudum.
Paylaştığın videolarda ve haber kupüründe Muharrem İnce'nin her hangi bir açıklaması yok.
Özgür Özel'in söylemi çarpıtılarak sanki CHP HDP kol kolaymış gibi yorumlanıyor.

Tekrar ediyorum ve sorumu tekrar soruyorum: Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce aşağıda iddia ettiklerinizi nerede söyledi? imalar ile söylemleri çarpıtılmış kaynaklarla lütfen gelmeyin. Net olarak paylaşımda bulunun. Hem iddia edilen özerklik söylemleri nerede ispat?
Artı whatsap grubu olayı tamamen gerçektir istedikleri kadar inkar etsinler.
WhatsApp grubu mesajının gerçekliğinden nasıl bu derece emin olabiliyorsun ki? O görsel istendiği şekilde değiştirilebilir.
Dahada sana bişey demiyorum. Sağlıcakla kal

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Burasıda Wardom'a döner yakında... Bu ayıpların hepsi gün gelecek gün yüzüne çıkacak ve o zaman bu insanların söylemleri birden hafızalardan silinecek...

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Dahada sana bişey demiyorum. Sağlıcakla kal
umito: "Ben seçilirsem demir taş başkan yardımcısı olacak. Sayın CHP liler 1evde 4 oy varsa 1 ini hdp ye verin barajı aşsın. Onlara özerklik vereceğim diyen by muharrem"

iddia ettiğin bu söylemini ispat edemedin, yazılanlar ortada.

Selametle; sağlıcakla kal.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Ben montaj dir veya değildir diye bir şey demedim Sadece Muharrem İnce'nin "bu kesinlikle montaj dır ve bunu yapanlardan Davacı olacağım " gibi bir ifadesini beklerdim. ama o ne yaptı " Efendim o montaj ise buda montaj , eğer o montaj değilse Bu da montaj değildir " gibi komik bir savunma yaptı

bence bu savunmanın alasıdır anlayan için :)

" Efendim o montaj ise buda montaj , eğer o montaj değilse Bu da montaj değildir "

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Bu tarz copy paste paylaşımların doğruluğuna inanmıyorum. Zaten sırıtıyor ben sahteyim diye ama son dakikalara girerken mağdura yatma huyu da meşhurdur. Trafoya kedi falan kaçar, oylar çalınır. Ne bileyim 7 yıldır aynı plakalı araba hep yakalanır. Gülüyorum sadece hallerine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...