MSN yada HOTMAIL'de bir açık olmalı...

KachacK

Asistan
23 Temmuz 2008
188
0
0
ee madem geri vermek istiyormuş onlarda geri alsın o zaman baksanıza amacı geri vermekmiş daha ne istiyorlar ama benim yöntemimde çok iyi ben bu yolla msn mi çalan kişiyle msn de görüntülü konuşmuştum yüzümü görünce şaşkına dönmüştü
beni kız oarak bekliyordu erkek olduğumu görünce şaşkına döndü bende ona ben msn sini çaldığın kişi demiştim

dostum adamın vermek istediği falan yok tamamen yalan, hayatı feyk! savcılığa ilk başvurduğumuzda gizli sorumuzu cevaplarını falan geri iade etmişti ve almıştık. zaten savcılık şu an elinizde adresiniz o yüzden soğuşturmaya gerek yok demişti. tekrar neden geri aldı? adamın adına kariyer.net sitesine ve diğer istanbulda iş-işçi arayan sitelere neden sürekli ilanlar bırakıyor? üstelik cep numarasını da bu ilanlara eklemeyi ihmal etmiyor! onu ben bilirim 1,5 senedir sülük gibi peşimde... kazıma gelince, ne gönderdiği e karttaki ismi tanıyor, ne de bahsettiği şeylerden haberi var...

KachacK

Asistan
23 Temmuz 2008
188
0
0
ilginç olay bence yapman gereken tek şey bir kız adına msn açmak ve o kişiyi msn ye eklemek veya sohbet sitelerine falan davet et bu tip kişiler bu fırsatı kaçırmaz diye düşünüyorum kendini ona kız olarak bildir hatta profiline kız resmi koy onunla tanışmak istediğini söyle eminim bu yolla bilgiye ulaşacaksın yada kullandığın msn adresini kapat başka adres kullan
senin yeni aldığın adresinide bulamaz artık

dostum sabit bir msn adresi yok. seni yeni bir msnden ekliyor. o listede muhtemeln bi tek kendin olduğun için başkasıyla eklediğinde, kendini değil kız, manken diye tanıtsan bile yemez. denedik yani bu dediğini... yani eklediği adresi tek sana verdiği için başkası eklediğinde gene sen olduğunu biliyor...

herdem21

Öğrenci
19 Ağustos 2009
14
0
0
şimdi sen diyorsunya şifreyi falan vermek istediği falan yok diye belki vermek istiyordur bence bi dene sen şifreyi vertmek istiyormuşsun ver bakayım de bakalım verecekmi

herdem21

Öğrenci
19 Ağustos 2009
14
0
0
dostum bence hiç ilgilenme o kişi ile bu tip kişilerin ne tür sağlık sorunları var bilinmez sonra daha çok bulaşabilirler sen ona şifreyi geri vermek istiyormuşsun ver bakayım verecekmisin de bakalım dediği gibi verecekmi denemekten zararın olmaz neyse aslında bu tüp kişileri pek kafaya takmamak lazım şimdi sen onunla uğraştıkça o seninle daha fazla uğraşır şifreyi geri al ve o msn yi kapatın arkadaşında kendine yeni msn alsın
dediğin sitelerden de üyeliğini çeksin rumuz ismiyle yeni msn açsa bidaha nereden bulacak sizi bu arada savcılığa onun kim olduğunu bilmeden nasıl şikayette bulundun
ip nosu gerekmiyormu pek anlamam bu işlerden neyse

AdRaMiTi

Öğrenci
19 Ağustos 2007
31
0
6
Sabit adresimi yok yoksa ben nasıl ulaştım elemana ?
Yahuu adam sana vermek için neler yapıyor =) Sen almayı bilmiyorsan adam ne etsin ?
Bak ben bireysel Güvenlikçiyim alamıyorsan ben şifreyi alıyım sana veriyim olsun bitsin.
Şekil A'dada göründüğü gibi Msn'de Açık filan yoktur.Şahsi hatalarınızdan dolayı hesaplarınız çalınmıştır.

1zdr6s4.png

Ayrıca yaşımda 22 değil ;) Sanalda öyle her gördüğün bilgiye inanma ;)

KachacK

Asistan
23 Temmuz 2008
188
0
0
dostum bence hiç ilgilenme o kişi ile bu tip kişilerin ne tür sağlık sorunları var bilinmez sonra daha çok bulaşabilirler sen ona şifreyi geri vermek istiyormuşsun ver bakayım verecekmisin de bakalım dediği gibi verecekmi denemekten zararın olmaz neyse aslında bu tüp kişileri pek kafaya takmamak lazım şimdi sen onunla uğraştıkça o seninle daha fazla uğraşır şifreyi geri al ve o msn yi kapatın arkadaşında kendine yeni msn alsın
dediğin sitelerden de üyeliğini çeksin rumuz ismiyle yeni msn açsa bidaha nereden bulacak sizi bu arada savcılığa onun kim olduğunu bilmeden nasıl şikayette bulundun
ip nosu gerekmiyormu pek anlamam bu işlerden neyse

dostum aynen öyle. çok vereceği varsa benden ısrarla mail ile istiyorum dememi beklemez, ısrarla "şifremi unuttum" mailleri yollattığı gmail adresime kendisi yollardı. dediğim gibi adamın derdi benden mail almak. planladığının ne olduğunu az çok kestirebiliyorum.

savcılık işine de gelince geçmişte yaptığımız başvuru referans kullanılarak sağa sola verdiği iş ilanları da delil olarak kullanılacak. olay bu. sinek gibi yani. ufak ama miğde bulanıyor.