MSN yada HOTMAIL'de bir açık olmalı...

Bu konuyu okuyanlar

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar. Öncelikle bilmeyenlerin burada boş boş konuşmamasını istiyorum. Birazdan aşağıda yazacağım yazılar gerçektir ve bizzat başımdan geçmiştir! Bu konuda ileri seviyede bilgisi olanlar eminim ki hayret edeceklerdir! İsteyen benimle kişisel olarak irtibata geçip daha ayrıntılı bilgi alabilirler tek istediğim MSN veya HOTMAIL'deki bu açığın herkes tarafından öğrenilip ortadan kaldırılması!

Yaklaşık 2 senedir bir HACKER yada LAMER her ne haltsa benim bir arkadaşıma musallat olmuş durumda! Dediğine göre bi ara bi mail gelmiş ve ordaki linke tıklamış herşey o zaman başlamış. Buraya kadar herşey normal! Arkadaşımın kişisel mail adresi, kardeşinin kişisel mail adresi, yahoo adresleri, ve üye oldukları sitelerdeki tüm hesapları bu şahsiyetin eline geçti. İşin pis tarafı arkadaşımın kişisel cv'si de bu çalınan hotmail hesabında olduğu için ev, iş ve cep noları, ev ve iş adresi, kimlik no'su yani anlayacağınız annesinin kızlık soyadına kadar her haltı bu adamın eline geçmiş durumda!Dediğim gibi buraya kadar herşey normal!

Ben yıllardır pc kullanan birisiyim. ilk maceram c64'tü. tabi ki benden iyi bilenler elbetteki olacakır. Ama bu yazıları okurken karşınızda bir çöm olduğunu da düşünmeyin lütfen.
Şimdi benim sorunuma gelince;

Aslında herşey bahsettiğim o arkadaşın başına gelenlerle bağlantılı. Ben bi ara sırf onun makinede trojan vs olduğunu düşünerek onun msn sini kendi pcmde açtım. bi müddet bende açık kaldı. ve 3.gün bi şekilde adam gene çaldı! Yani benim pcden benim kendi msnlerimi değil de arkadaşımın ve kızkardeşinin msn sini gene çaldı. şimdi diyeceksiniz ki şifre aynıymış falanmış filanmış. ben herşeyi kendi bilgilerimle değiştirdim. kişisel profilinden tutun da şifresine kadar! ama buna rağmen hem kardeşinin hem kendisininki gitti! vazgeçtik bıraktık gitsin dedik.

O msn nin bende açık kaldığı 3günlük süre içerisinde bi ara bu şahsiyet kendisini arkadaşın msn listesine eklediği için onunla görüşme şerefine(!) nail oldum. pek mutevazi küfür hakaret kullanmayan bir hasta! benim ona ettiğim hakaretleri buraya yazsam mesajım direkt silinir! Düşünün artık! Ve arkadaşımınkinin çalındığı bi ara da ben msnden ne oldu msnde bi arıza var mı artık diye bi konuşma yapptığımda meğer msni çalan kişi muahattabım olduğu için benim msn adresim mimlendi
icon_smile.gif

bu hayvanın 2. hedefi bendim! Bahsettiğim 2 senelik sürecin 1,5 senesini bana ayırdı ve bi halt alamadı benden! Google kullanarak sitelere üye olduğum ismimi arattı forumlara, ordan forum üyelikleri için hangi postayı kullandığımı öğrendi, google hesabımı öğrendi vs. Ve tüm bunlara 1,5 sene boyunca çeşit çeşit insanlardan mailler yolladı, çeşit çeşit insanlardan kontak listeme eklenmeye çalıştı. hepsini reddettim! Baktı ki olmuyor bu sefer de sürekli mail resetleme şifreleri yollattı bana! Hem yahoo'ma hem google'a hem msn'e. Google sürekli cep telime resetleme şifreniz diye sms attı, yahoo sürekli şifre yenileme linki postasıyla doldu taştı. Msn de aynı şekilde. Üye olduğum forumlardan şifre talep istediği için sürekli onlarda da mailler geldi. Facebook kullanmam. Beni Faceebook'a mail adreslerimle üye etti. Aktivasyon yapmadığım için sürekli yenilendi bu mailler ve dahası. Hatırlamadıklarım illa ki vardır!

Geçtiğimiz cuma tamamen msn gitti! iki msn adresime de ulaşamadım! ne girdiğim kişisel bilgilerimle kurtarabildim (sürekli yanlış uyuşmayan bilgiler uyarısı aldım) ne de şifreme alternatif email adresimle restleme yollatabildim! Ve bir süre sonra msn ana sayfası bile iflas etti ve aşağıdaki görüntüyü verdi!

http://files.myopera.com/Bilal21/albums/855612/sorun.....JPG

Neyse MSN Support'a mail attım aynı gün, istedikleri bilgilerimi verdim. Ve onları ikna etmiş olacam ki bana inandılar ve belirttiğim başka bir mail adresime sıfırlama linki yollattılar. Girdim şifremi değiştirdim. Tüm kişisel bilgilerimi yeniledim! Gelen kutumu giden kutumu taslaklarımı bile sildim! Ama sadece 24 saat kalabildi! Saat 15:45 sularında bugün MSN gene gitti! Her iki MSN adresim de gitti gene! Gene mail attım msn support'ta. Cevap bekliyorum...

Bu sefer ki gitme olayı biraz farklı ama. Gelen kutuma ulaşamıyorum şifre istiyor, mail bölümümü açamıyorum! Ama o açıyor çünkü demin messener penceremde 2 okunmamış mail vardı şimdi o yok! Messenger oturumum sürekli kapanıyor tıklıyorum tekrar açılıyor bu sürekli tekrarlanıyor! Ve bi ara 2 pcde aynı anda online olduğum uyarısı geldi tıkladım baktım bilmediğim bir pc adında da oturumum açılmış... Artık tek ulaşabildiğim messenger!

Bu nasıl oluyor? Bilgisi olan var mı?

Sistemimle ilgili bilgilendirme;
Vista Ultimate 32 Bit
Kaspersky Internet Security 2009
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)
Windows Live Mail 2009 (14.0.8064.0206)
WindowsLive OneCare Messenger ile entegreli.
Her iki mail adresimi de messenger da kullanırım ve uzantıları MSN...

Pcmi bir kişi kullanır! O da benim!
Kendi msn hesabım sadece bu bilgisayarda açılır başka yerden açılmaz!
Kablosuz ağım yok! Ağ komşumun pc haftalardır kapalı, paylaşımda olan tek klasörüm mevcut shared folders. o kadar.
İnsanlardan dosya transferi, yabancı sitelerin linkleri vs gibi şeyler kabul etmem!

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
2 Sene önce xss açığı vardı. Kişi linke tıkladığı anda hotmailin çerezlerinden faydalanıyor ve mail adresine parola sıfırlama maili gönderiliyordu ve kişi şifre sorulmaksızın mail adresine girebiliyor ve kişinin şifresini değiştirebiliyordu. Bu açık kapatıldı diye biliyorum.

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 Sene önce xss açığı vardı. Kişi linke tıkladığı anda hotmailin çerezlerinden faydalanıyor ve mail adresine parola sıfırlama maili gönderiliyordu ve kişi şifre sorulmaksızın mail adresine girebiliyor ve kişinin şifresini değiştirebiliyordu. Bu açık kapatıldı diye biliyorum.

mantıklı ama messener hala açık. ulaşamadığım msn kutum! mailim msn uzantılı bu arada. ikisi de msn uzantılı.

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
hecklendiğine bukadar eminsin ve üstüne gidiyorsun
ya savcılığa başvurcan hackerı bulmk istiyorsan

yada microsoft a mail atcan dikkate alırlarsa ilgilenirler

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
hecklendiğine bukadar eminsin ve üstüne gidiyorsun
ya savcılığa başvurcan hackerı bulmk istiyorsan

yada microsoft a mail atcan dikkate alırlarsa ilgilenirler

katılıyorum. Savcılığa suç duyurusundan bulunduğunuz takdirde hemen kimlik bilgilerini tespit ederler. O zaman görürsünüz hacker mı yoksa lamer mi.Sanalda o kadar korkunç gelirler ama gerçekte kocaman bir HİÇ'tirler.Sana gelince elbet bir yerde küçük bir hata yapmışsındır. Msn ler artık eskisi gibi kolay ele geçirilebilir değil. Eğer hala posta adresine girebiliyorsan il bilgilerinden gizli soruna kadar her şeyi güncellemeni (gerçek olmayacak ama senin bileceğin şeyler) tavsiye ederim. Msn in kendi sitesinde bi açık olduğunu sanmam. Eğer ki o kadar hacklemeye niyetlenmişse msn ini belkide bi websitenin içine fake falan yerleştirmiştir. Ya da kendi trojanını yazmıştır. Başka mantıklı yol yok.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
tahminim o ki bunları size yapan kişi msn'de ekli. veya sürekli girdiğiniz bir sitede yönetici veya o sitenin loglarına ulaşmış. dolayısıyla sizin ip'nize biryerlerden ulaşabiliyor. ulaştığında doğrudan sizin bilgisayarına saldırıyor.
Doğrudan size saldırıp bilgilerinize ulaşmak Microsoft'un bir servisine sızmakdan çok daha kolay olacaktır.
sizin buna karşı yapabilecekleriniz ise sınırlı. Güvenlik duvarı olarak zone alarm'ı öneririm. anti-hacker, anti-pishing konularında gerçekden önemli tecrübeye sahip zone alarm.

bunların hiçbiri ile uğraşmak istemiyorsan linux kullanabilirsin. eğer söylediğim gibi doğrudan sana saldıryorsa linux üzerinde bunu yapamıyacaktır.

öte yandan sana gönderdiği mail varsa eğer oradan ip adresini tespit etme şansın var.
msn'den görüşme sırasındada ip'sini ele geçirebilirsin.

eline geçen ip yeterli olmayabilir ama bir başlangıç sayılır.
bundan sonra kullanıdığı proxy'leri de geçip gerçek ip'sini bulmak.
bu konuda biraz araştırma gerekebilir. savcılık bu konuda birşeyler yapar sanırım

bunun dışında modemin güvenlik duvarını ve diğer güvenlik önlemlerinin açık olduğundan emin ol.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Madem bu kadar uzun süredir sizle uğraşıyo sizden ne buluyoki ? Kesin tanıdıgnız biri filandır şaka olsa dicem 2 yıl şikayet edin kısa zamanda tespit edilir.

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
bu kadar uğraşmaktansa ver savcılığa onların araştırıp bulmaları çok kısa sürecektir. Ayrıca mail hesaplarını çalmanın cezai müeyyidesi olduğunu artık herkes biliyor. Sen sıkma canını ver savcılığa o sıkılsın. Anlasın herşeyin bi bedeli olduğunu. Öyle lamerlık yapmak hava atmak kolay. Enselensin bakalım bi daha yapıyor mu o işi!

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Madem bu kadar uzun süredir sizle uğraşıyo sizden ne buluyoki ? Kesin tanıdıgnız biri filandır şaka olsa dicem 2 yıl şikayet edin kısa zamanda tespit edilir.

yok dostum kesinlikle tanıdık biri değil. dediğim gibi o arkadaşa bulaştığında ben buna meydan okudum diye bana bulaşıyor. o arkadaşla da ortak paydamız olan falza insan yok...

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tahminim o ki bunları size yapan kişi msn'de ekli. veya sürekli girdiğiniz bir sitede yönetici veya o sitenin loglarına ulaşmış. dolayısıyla sizin ip'nize biryerlerden ulaşabiliyor. ulaştığında doğrudan sizin bilgisayarına saldırıyor.

Bunların hepsine mantık ve hak veriyorum! Kesinlikle dediğin gibi. Aksi halde gerçekten imkansız! Dürüst olmak gerekirse senin kurduğun bu cümleler kadar beni tatmin eden bir açıklama ben görmedim başka yerde! birkaç siteye daha yazdım tek saçmalayanlar bir pc dergisinin formuydu. şifre resetleme linkini kopyalamış ve kullanıyor gibi saçma bi savı vardı birisinin. güldüm kızdı :) forumun pohpohlanangillerinden olduğundan onu bu hale sokmam bozdu arkadaşı sanırım :D

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
katılıyorum. Savcılığa suç duyurusundan bulunduğunuz takdirde hemen kimlik bilgilerini tespit ederler. O zaman görürsünüz hacker mı yoksa lamer mi.Sanalda o kadar korkunç gelirler ama gerçekte kocaman bir HİÇ'tirler.Sana gelince elbet bir yerde küçük bir hata yapmışsındır. Msn ler artık eskisi gibi kolay ele geçirilebilir değil. Eğer hala posta adresine girebiliyorsan il bilgilerinden gizli soruna kadar her şeyi güncellemeni (gerçek olmayacak ama senin bileceğin şeyler) tavsiye ederim. Msn in kendi sitesinde bi açık olduğunu sanmam. Eğer ki o kadar hacklemeye niyetlenmişse msn ini belkide bi websitenin içine fake falan yerleştirmiştir. Ya da kendi trojanını yazmıştır. Başka mantıklı yol yok.

dostum bu dediklerinin hepsini yaptım! tüm bilgiler baştan sona değişti zaten saçma cevaplardı, daha da saçma cevaplar ve bilgiler ile değiştirildi ama adam 2. kez gene aldı! savcılık için akıl almaya gittiğim karakoldaki yetkililerin kurduğu cümleleri ise benim için zaten hukuki süreci başlamadan bitirmişti :)

Rena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Eğer ki "hotmail" çalışanlarından daha iyi kodlamaya yapabiliyorsan, neden olmasın? Mükemmel bi siteden daha mükemmelini yaparsan, bahsettiğin mükemmel sitenin her türlü açığını bulabilirsin. (başlığa itafen)

Bence "ne yapacağım?"dan çok " ne yaptım? " sorusunun cevaplarını aramalısın. Yaptığın en küçük hata bile buna sebeb olabilir.

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eğer ki "hotmail" çalışanlarından daha iyi kodlamaya yapabiliyorsan, neden olmasın? Mükemmel bi siteden daha mükemmelini yaparsan, bahsettiğin mükemmel sitenin her türlü açığını bulabilirsin. (başlığa itafen)

Bence "ne yapacağım?"dan çok " ne yaptım? " sorusunun cevaplarını aramalısın. Yaptığın en küçük hata bile buna sebeb olabilir.

ah dostum çok güzel diyorsun da sizi nasıl ikna edebilirim birşey yapmadığıma bilmiyorum! cuma gününden beri 4 gündür düşünüyorum ama hiçbir hata bulamıyorum kendimden!

demin gene kurtardım msni. microsoft özel olarak ilgileneceğine dair bir mail yolladı! aradan 1 saat geçti gene aldı! hızlı davranıp resetleme şifremi kullandım gene kurtardım kurtarınca bi baktım msn statüs yazım değişmiş! bi isim var beni face ye ekle diyor! yani hakaten bu işi bilen biriyle konuşmaya çok ihtiyacım var! mesele hayallerinizi zorlayacak tarzda!

düşündüğünüz herşeyi önceden düşünen biri karşınızda! bu yani normal biri değil! a basit bir adammış diyilebilecek biri değil! 6 pc bozdu! 1 notebook anakartı yaktı! eminik ki okuyanlar yok artık diyecek yalan attığımı abarttığımı sanacakalr! yada o pclerin bozulacağı ve o anakartın da yanacağı varmış diyecekelr.

madem bu adam bu kadar güçlü neden şikayet etmiyorsunuz diyeceksiniz! savcılıktan gelen postanın konusunu aynen özetliyorum "soğuşturmaya gerek görülmemiştir..." aranızda emniyetten birileri varsa kapım açık!

sırf bu herif için küfür içerikli bi msn adresi aldım. beni eklediği her adresi ordan ekliyorum. tek istediği kazım adlı yani 2 sene önceki bulaştığı adamın yeni msn adresi! ama bilmiyor ki çocuğun bir masaüstü bir dizüstü pcsi bozuldu ve msn adresi artık yok! yaşayan bilir... inanın bana abartmıyorum az bile anlatıyorum! böyle bi hızrsızı yüceltmeye de çalıştığımı zannetmeyin sakın!

Marty01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vay anasını be kachack kardeş Allah sana sabır versin 1 2. si bazı forumlar duymuştum ücretli mi ücretsiz mi çalışırlar bilmem ama (yabancıda var türk de ) hacker lar burdan kendilerine iş bulur madem bu kadar kayıp oldu son kaybınıda bir hacker a ödeme yaparak kaybet düşüncesindeyim madem devlet gerek görmüyor soruşturmaya sende bu adamı kendi becerisinde veya kendinden daha iyi bir hacker bularak altedebilirsin sonucu aklıma geldi bu başlığı okuduktan sonra araştır bu tür forumları dostum bul bi ensesi kalın ye bu adamı bitir kardeşim 12 yıldır pc yle uğraşıyorum bu kadar deneyimle nacizane olarak bu sorunu ancak böyle çözebileceğin kanaatındayım dinle beni kardeşim kurallar işlemiyosa yeni kuralları yürürlüğe koy başına sen geç en olmadı kendin otur çabala çalış whitehacker ol diycemde çok uğraşırsın en basidi bul bi adam bitir işini (Finish Him!.....Fatality ) :) saygılarımla kardeşim tekrar Allah kolaylık versin sanada ,Kazım kardeşimede

AdRaMiTi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dürüst olmak gerekirse senin kurduğun bu cümleler kadar beni tatmin eden bir açıklama ben görmedim başka yerde! birkaç siteye daha yazdım tek saçmalayanlar bir pc dergisinin formuydu. şifre resetleme linkini kopyalamış ve kullanıyor gibi saçma bi savı vardı birisinin. güldüm kızdı :) forumun pohpohlanangillerinden olduğundan onu bu hale sokmam bozdu arkadaşı sanırım :D

=) Hangi hale sokmuşun ? Sana Adam Akıllı olayı anlatmaya çalıştım bana cahil dedin =)
Benim anlattıklarımı senin kapasiten almıyorsa bu benim suçum mu ?
Parola sıfırlama 1 saat bile sürmüyor dedin al sana kanıt dedim link verdim video çektim anlamadın ? Ah kam keseceğine erkek olan ekler benim şifrelerimi calan adresi dedin onuda yaptım screen çekip koydum yine bir şey olmadı ? Sonrada Ben sana Benden daha bilgisizsin demedin dedin ama ilk cümlende cahilsin dedin. Sonrada gelip burada kötülüyorsun ha ? Tam bir komedi..

kachackxz.jpg

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vay anasını be kachack kardeş Allah sana sabır versin 1 2. si bazı forumlar duymuştum ücretli mi ücretsiz mi çalışırlar bilmem ama (yabancıda var türk de ) hacker lar burdan kendilerine iş bulur madem bu kadar kayıp oldu son kaybınıda bir hacker a ödeme yaparak kaybet düşüncesindeyim madem devlet gerek görmüyor soruşturmaya sende bu adamı kendi becerisinde veya kendinden daha iyi bir hacker bularak altedebilirsin sonucu aklıma geldi bu başlığı okuduktan sonra araştır bu tür forumları dostum bul bi ensesi kalın ye bu adamı bitir kardeşim 12 yıldır pc yle uğraşıyorum bu kadar deneyimle nacizane olarak bu sorunu ancak böyle çözebileceğin kanaatındayım dinle beni kardeşim kurallar işlemiyosa yeni kuralları yürürlüğe koy başına sen geç en olmadı kendin otur çabala çalış whitehacker ol diycemde çok uğraşırsın en basidi bul bi adam bitir işini (Finish Him!.....Fatality ) :) saygılarımla kardeşim tekrar Allah kolaylık versin sanada ,Kazım kardeşimede

:biggrin:
çok ünlü bi hacker ın çok hoş bi sözü vardı. nasıl kıracağını bilmiyorsan nasıl koruyacağını da bilmezsin! böyle birisi gerçketen arıyorum! yaşım 26 ve 21 senedir pc ile içiçeyim! macitoshun disketi nasıl sürücüden çıkarttığını merakımla başlamıştı pc merakım! sonra mousedeki tek tuşla onca işi nasıl hallediyorlar ki diye devam ettirmiştim. müzik kasetlerine telefon rehberi programı kaydederken acayip huzulu hissederdim kendimi commodare ile. sadece 64k rami vardı ama hiç kasmazdı beni... :)

şimdi bu herifi gördüğümden beri herşeyden soğudum desem yalan atmış olmam. birazdan format çekip hiçbirşeyi adam gibi çalıştıramayacağımı bildiğim pardusu kuracam. herhalde artık bilişim sektörü bizden geçti...:unsure:

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
=) Hangi hale sokmuşun ? Sana Adam Akıllı olayı anlatmaya çalıştım bana cahil dedin =)
Benim anlattıklarımı senin kapasiten almıyorsa bu benim suçum mu ?
Parola sıfırlama 1 saat bile sürmüyor dedin al sana kanıt dedim link verdim video çektim anlamadın ? Ah kam keseceğine erkek olan ekler benim şifrelerimi calan adresi dedin onuda yaptım screen çekip koydum yine bir şey olmadı ? Sonrada Ben sana Benden daha bilgisizsin demedin dedin ama ilk cümlende cahilsin dedin. Sonrada gelip burada kötülüyorsun ha ? Tam bir komedi..

kachackxz.jpg

işin tuhafı benim caps alamam çünkü konu silindi! sana bu ref linkin 46. dakikada silindiğini de ben kanıtladım ondan neden bahsetmiyorsun? yada ukala ukala yazdığın megolamn mesajlarını capsleyip atıversene dürüst çocuk? belli ki forum yöneticisiyle ilişkin var...

Eklediğin adama tutmuş cyberwarior başlığı ile ekliyorsun akıl var mantık var! adam böyle birşeye neden girişsin? adamın istediği ismi veriyor öyle yap diyorum ama yook beyefendi bilmem hangi hack timininin bilmem ne ekibinden reklama yapacak ya! sonra da beni indirmezse sen birşey bilmiyorsun! dediğimi yap indirmezse ben birşey bilmiyorum!

kardeşim ne kadar bilsen de senden iyi bilen biri var! resetlemeyle alınan bir mail değil bu! sen bunu sayıkla dur! restlemeyle alınan bir mail olduysa ilk reflinki nerden aldı diyorum forumun tutuyor mesajı siliyor! adalet budur işte sizdeki! hata bendeki size yazdım! floodla hesabımı kilitlemişmiş ondan açılmıyormuş! adam statüs mesajımla bana mesaj gönderiyor ne floodu?

bilmediğin birşey olduğunu kabul edeceksin! konuşup ahkam kesmeye gerek yok! hem zaten reklama hiç gerek yok neysen göster kendini işte! aynası iştir kişini lafa bakılmaz! bak ben pes ettim erkek gibi çare arıyorum senin gibi kalvye arkasından forum forum dolaşıp millete akıl vermiyorum! alırsın beni özeline niyetin varsa yaparsın şovunu! özele msn attın ekledim kabul bile etmedin nedir şovun?

AdRaMiTi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
özele msn attın ekledim kabul bile etmedin nedir şovun?

İlk mesajından beri algılama sorunlar yaşıyorsun.Haliylede anlatmak istediğimi anlamıyorsun.Bir defa ben sana msn atmadım =) Mail adresi verdim yaz gönder msn adresini dedim.Buyur özel mesaj kutusu orda çek screen koy.. Olmadı ben koyıyım =)

Ama sen +18 bel altı adresle davet isteğinle bulunursan tutupta seni kaale bile almam.Şimdi tekrar diyorum adam gibi adresle ekliyeceksen dünki özel mesajda gönderdiğim mail adresine msn adresini gönder ben ekliyeceğim gereken neysede görelim şu meşhur heykırın yiitliğini..

ryu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O siyah şapkalının msn adresini verebilirmisin sadece e mail adresi yeterli ( emniyet teşkilatından bilişim departmanında çok polis arkadaşım var) sen adresi ver onu bulmaları sadece 24 saat.

Unutma tüm mail serverlerinde loglar tutulur.

Benimle özel mesaj ile irtibata geç.

İstersen G.B.T bile alırız :D

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0

İlk mesajından beri algılama sorunlar yaşıyorsun.Haliylede anlatmak istediğimi anlamıyorsun.Bir defa ben sana msn atmadım =) Mail adresi verdim yaz gönder msn adresini dedim.Buyur özel mesaj kutusu orda çek screen koy.. Olmadı ben koyıyım =)

Ama sen +18 bel altı adresle davet isteğinle bulunursan tutupta seni kaale bile almam.Şimdi tekrar diyorum adam gibi adresle ekliyeceksen dünki özel mesajda gönderdiğim mail adresine msn adresini gönder ben ekliyeceğim gereken neysede görelim şu meşhur heykırın yiitliğini..
al sana caps!

bu özel mesajda ben sana mail adresi gönderiyorum yazmıyor! gönder msn adresini şu adrese yazıyor! doğal olarak akla ilk gelen de senin gibi bir reklam severin böyle bir msn adresi kullanacağı!

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O siyah şapkalının msn adresini verebilirmisin sadece e mail adresi yeterli ( emniyet teşkilatından bilişim departmanında çok polis arkadaşım var) sen adresi ver onu bulmaları sadece 24 saat.

Unutma tüm mail serverlerinde loglar tutulur.

Benimle özel mesaj ile irtibata geç.

İstersen G.B.T bile alırız :D
sana özel msj atıp mail adresimi değil direkt olarak msn adresimi veriorum dostum :D görüşelim...

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0

sana mail falan atmam ben! kusura bakma! aç mesaj kutunu sana özel mesaj göndereyim. burdan gir. yada bana msn adresini ver ekleyeyim seni. ısrarla mail göndermemi istemene bir anlam veremiyorum! mevcut forumunda da özel mesaj atamadım çünkü özel mesaj kutun ilginç ama doluydu! burdaki de kapalı!

Senin dürüstlüğünden bile şüpheliyim çünkü kendisini bu kadar yükseklerde görenin düşüşü sert olur ve tek olmaz!

Reflex

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Abiler çok flood yapıyosunuz benden söylemesi :D:D

AdRaMiTi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
al sana caps!

bu özel mesajda ben sana mail adresi gönderiyorum yazmıyor! gönder msn adresini şu adrese yazıyor! doğal olarak akla ilk gelen de senin gibi bir reklam severin böyle bir msn adresi kullanacağı!
=) Dünyada bütün Adminler veya site yetkilileri kendi domain isimleriyle mail hesabı kullanırlar. Bunu sana bu yaşta öğretecek değilim ya.Reklam sever değilim çünkü reklama ihtiyacım yok ama baştada yazdığım gibi anlamanda sorun olmasaydı hiç böyle cahilce konuşmazdın.Benim Bütün mesajlarımın altındaki imzamda SADECE E-POSTA gönderimi içindir diye bu adres zaten belirtiyor.

İNANMIYORMUSUN ? GOogle'a yaz adresi yazanları oku =) Orada bile yazıyor.

Neysek ben var artık susmak.Daha fazla yazmıyacağım halen anlamamakta ısrarlısın bazı şeyleri adres orda yazdıklarım orda gelirsen beklerim.Selametle

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Abiler çok flood yapıyosunuz benden söylemesi :D:D

katılıyorum uçmanız yakın olabilir:yes: ayrıca kardesim sen bu olayı anca ryunun dediği yöntemle çözebilirsin gibi geliyo yada senin de dediğin gibi pardus falan yüklüyecen

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
=) Dünyada bütün Adminler veya site yetkilileri kendi domain isimleriyle mail hesabı kullanırlar. Bunu sana bu yaşta öğretecek değilim ya.Reklam sever değilim çünkü reklama ihtiyacım yok ama baştada yazdığım gibi anlamanda sorun olmasaydı hiç böyle cahilce konuşmazdın.Benim Bütün mesajlarımın altındaki imzamda SADECE E-POSTA gönderimi içindir diye bu adres zaten belirtiyor.

İNANMIYORMUSUN ? GOogle'a yaz adresi yazanları oku =) Orada bile yazıyor.

Neysek ben var artık susmak.Daha fazla yazmıyacağım halen anlamamakta ısrarlısın bazı şeyleri adres orda yazdıklarım orda gelirsen beklerim.Selametle

seni google da falan aratmam ben. cahil olmasan bu kadar cehaletini sergilemezsin. istisnaların da kaideyi bozmayacağına göre Dünyada bütün Adminler... gibi bir cümle kurmana da ayriyeten gerek yoktur! Benden uzak dur çok şey bilen! Bilmedikelerin beni rahatsız ediyor çünkü!

herdem21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilginç olay bence yapman gereken tek şey bir kız adına msn açmak ve o kişiyi msn ye eklemek veya sohbet sitelerine falan davet et bu tip kişiler bu fırsatı kaçırmaz diye düşünüyorum kendini ona kız olarak bildir hatta profiline kız resmi koy onunla tanışmak istediğini söyle eminim bu yolla bilgiye ulaşacaksın yada kullandığın msn adresini kapat başka adres kullan
senin yeni aldığın adresinide bulamaz artık

herdem21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ee madem geri vermek istiyormuş onlarda geri alsın o zaman baksanıza amacı geri vermekmiş daha ne istiyorlar ama benim yöntemimde çok iyi ben bu yolla msn mi çalan kişiyle msn de görüntülü konuşmuştum yüzümü görünce şaşkına dönmüştü
beni kız oarak bekliyordu erkek olduğumu görünce şaşkına döndü bende ona ben msn sini çaldığın kişi demiştim

KachacK

Asistan
Reaksiyon puanı
0

o adamın söylediklerinin hepsi yalan. şu an tekrar savcılıkta konu.
ayrıca adramiti senin hiç ilgilenmemeni özellikle rica etmiştim! boşa çaba sarfetme! blogunda yazdığın o iğrenç şeylerden sonra (ki yazdıklarına cevaplarım blogumdadır...)burda riyakarlık yapıp ilgileniyormuş gibi kendini göstermene hiç gerek yok. insanın net bir duruşu olmalı ve o duruşu sonuna kadar sergilemeli. o kelimeleri sarfettiğin bir insanı karşına nasıl bir daha alabiliyorsun?... benden uzak Allah'a yakın ol.

Selametle...