Msn Hesabı Kapatmak...

Windows Live hesabınızı kapatmak için:

1. http://g.msn.com/0HEACCOUNTV1TRTR9/80012 Hesap Özeti sayfasına gidin.
2. Hesap Özeti sayfası sayfasında, Ayarlar öğesini tıklatın.
3. Ortak görevler altında,
Hesabınızı kapat‘ı tıklatın.
4. Doğru Windows Live ID kullanıcı adının göründüğünü doğrulayın, parolanızı yazın ve sonra
Hesabı Kapat‘ı tıklatın.

Önemli

* Hesabınızı kapatmanız durumunda kayıtlı bilgiler (Bu, e-posta adresiniz ve parolanız dahil olmak üzere Windows Live’a verilen bilgilerdir..) iniz ve kimlik bilgileri (Kısıtlanmış kaynaklara erişmek için kullandığınız benzersiz bilgiler. Windows Live için kimlik bilgileri e-posta adresinizi ve parolanızı içerir. Cep telefonu numarası ve PIN numarası, akıllı kart ve güvenlik anahtarı bilgilerini de içerebilir.) niz ile birlikte Messenger ve Windows Live Contacts kişi listeleriniz kalıcı olarak silinir.
* Hesabınızı kapattıktan sonra hiçbir Windows Live sitesinde veya hizmetinde oturum açamazsınız.
* Çocuğunuzun hesabını yönetiyorsanız, hesabınızı kapattığınızda çocuğunuzun hesabı kapatılmaz ancak çocuğunuza verdiğiniz izinler iptal edilir.
* Kapattığınız hesap herhangi bir premium hizmetler (Bunlar, Live Mail Plus gibi, Microsoft ile bir düzenli ödeme ilişkisi kurmanızı gerektiren ücretsiz hizmetlerdir.) ile veya bir Windows Live Mail gelen kutusuyla ilişkiliyse, her bir hizmet aboneliğinizi iptal etmeniz veya Windows Live Mail hesabınızı Windows Live ID hesabınızı kapatmadan önce kapatmanız gerekir.
 

hakan.daburda

Profesör
Talha Ertunç dedi ki:
acı_gerçek dedi ki:
Talha Ertunç dedi ki:
Bosuna niye kapatalım
Sen kapatma :D
Kapatınca nolcak elimize para mı geççek
Mesela biri Hackler kafasına eser,senin adına arkadaşlarına garip garip şeyler yazar,ne olcağı belli olmaz,e-postana gelen Mailleri kontrol eder
Hack diye bişey yok deme var,Hiçbiri olmasa deneme yanılma yolu için,program var,şifreyi kırarlar
Ama yokedersen e-postayı böle bişey olmaz
 

hakan.daburda

Profesör
Peki nasıl yakalatcan,Bu işlemleri yaparken Hide Ip Platinum kullanıyorsa(IP gizleme programı)belki diceksinki,TTNET ten kaçış yok,gizlenen IP ttnet yemez,böle bişey duymuştum,ama statik IP kullanmıyorsan dinamik IP kullanıyorsan ki genelimiz öledir,IP i değiştirmenin en basit yolu,Ağ bağlantılarım a girip,Yerel Ağa gelip ONAR butonuna basmaktır,ikinci bi yolu ADSL kablosunu çıkarıp takmaktır,yani yakalanması çok zor.
Hem sen onu yapana kadar,Hackleyen, kişi listeni çalar 1, e-postalarına bakar 2
Hiçbiri olmadı,hackleyen kişi İnternet Cafe den işini görür :) hani bazı insanların e-postalarına önemli mail ler geliyo, o bakımdan yinede önemli bişey

Allah(c.c) orucunuzu kabul etsin,ezan okunuyo :)
 
Üst