Msn 8.5 en sonunda veda

kesiciturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arakdaaslar bıraz once 8.5 v msni acmaya calsıyodum yeni sürüm olmadan acmıyordu mecbur güncellemek zorundayım su anda güncellenıyo yukluyorum 9 sürümünede ben alıskın deıldım off gitti 8.5 aynı sorunu yasayanlarda oldumu:angry::hammer:

xdangerx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben 8.1 kullanıyorum bi problem yok ama prog. files ten msn ana programının sürüm ayarını win2000 olarak ayarlayınca bi problem cıkımıyo

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
takılma yenısı daha guzelll

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Eski sürümle uğraşanlar anlamıyorum. Nedir bu eski ye merak :) Son sürümde şimdiye dek bir sorun yaşamadım. Mis gibi kullanıyorum :)

son.durak.27

Profesör
Reaksiyon puanı
11
birader aynı sorunu bende yaşadım günceleme yapmadan acmadı gitti güzelim 8.5
yenisine gıcık oluyorum ya gec acışılıyor ve son günler hep sorun yaşandıgını duydum mecburen yükledik yenisi....

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Eski sürümle uğraşanlar anlamıyorum. Nedir bu eski ye merak :) Son sürümde şimdiye dek bir sorun yaşamadım. Mis gibi kullanıyorum :)

Aynen katılıyorum bide şöyle bi geyik var yeni sürüm kasar ağır çalışır falan diye ortalama bir bilgisayarı olanlar merak etmesin 9 da kullanır sorunsuz yeniliklere biraz açık olmak lazım dimi :glare:

samisayin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
otomatik yükledi bakalım 9.0 ıı iyi gibi arkadaşlar yükleyin sizde!! kullanışlı yanii....

Reaksiyon puanı
2,146
8.5 kullanılabiliyor hala uyumluluk modunu 2000 e almaya da gerek yok, denemedim ama arayın biraz bulursunuz :)

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Öyle yapıncada Plus yüklenmiyor .Ne yapıcaz biz yaa
çözmeye çalıştım ama bi türlü yapamadım ve 9 u yükledim yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum ve 8.5 e göre kat kat iyi ve kullanışlı :yes: alışmak bazı kişiler için zor olabilir ama yenilik her zaman güzeldir :)

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Şanlık 8.5 kullanıyorum 3 gün önce kullanamaz dıye mesaj verıyordu ama kullanmak isteyenler yerel c program file mesenger exe ye sağ tıkla uyum olarak 2000 yabın sorun ortadan kalkıyor ondan sonraa her hangi bir uyarı alımyorsunuz şuan ben kullanıyorum 9sürümünü kurdum daha önce wepcam görüntü kalitesi cok berbat oldu kullanmamak amacım bu

kesiciturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
artık alısmaya clısıyorum zaten arkadaslar ama laptoptaki msni 2000e uyarladımda calısyor masaüstündekine 9 kurdum oyle kullanıyom coklu yaması falan herseyı tam full kurulu msn plusda yuklu simdilk ii bakalım boyle ii gidiyo