Msi mystic light fan bağlantı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

thor3466

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba, konuyu yanlıs yere açtıysam özür diliyorum.
yeni bir bilgisayar topluyorum, ve benim için ilk oluyor, sadece internetten arsştırarak herşeyi hallettim tek bir şey hariç... yeni topladığım kasamda özellikle msi ın mystic light teknolojisini kullanmak üzere parçalar seçtim ama fan bağlantısında problem yaşıyorum. Anakartım msi b450 tomahawk max, incelediğinizde mystic light özelliğinin bulunduğunu görüyoruz. Fanlarım ise xigmatek galaxy elite 2. Yine mystic light uyumu olduğunu teyid edip aldım. Msi tr web sitesindede uyumlu ürünler listesinde bu fan mevcut. Fakat bağlantıları nasıl yapacağımı bir türlü bulamıyorum dün cok araştırdım ve çözüm bulamadığım için konusunu açıyorum. Fanlarımı kontrolcüye bağladım argb kabloları var bunlar için anakartta adreslenebilir rgb desteği olmasına rağmen (yani öyle yazılı anaksrt özelliklerinde) pin girişlerini bulamadım. 3 pinli dişi bi giriş var bu girişi bağlamam gerekiyor sanırım ama anakartta yerini bulamadım jrgb kısmında 4 pin var, vdg ucu var onu zaten hiç çözemedim. Yardımcı olabilir misiniz. Fotoğraflsrı ekleyemedim boyut büyük uyarısı aldım

Tryfare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
Bunları o bilgisayarın ana sayfasında özelliklerine bakarak da yapabilirsin.