MSI GE60 kullanan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Bir süre sonra bilgisayar almayı düşünüyorum. Aklıma birkaç marka ve modeli var. Merak ettiğim aramızda MSI GE60 kullanan var mı?

Varsa ;

1- Kasa kalitesi
2- oyun performansı
3-Kronik ve anlık sorun
4- Servis durumu

hakkında bilgi verir misiniz? Birinci ağızdan duymak iyi olur.

Teşekkürler şimdiden. :)

iDark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çevremde kullananlar var. Onlardan tecrübe ettim. Güzel ancak, fiyatını karşılamıyor. 3500 TL civarında GTX 960M'li Monster alabilirsiniz. :)

İyi forumlar diliyorum. :)

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Çevremde kullananlar var. Onlardan tecrübe ettim. Güzel ancak, fiyatını karşılamıyor. 3500 TL civarında GTX 960M'li Monster alabilirsiniz. :)

İyi forumlar diliyorum. :)
Monster almaktan vazgeçtim.
Zaten gözüm çok yukarlarda değil.

ThorA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangi modelini düşünüyorsun?
Bir süre sonra bilgisayar almayı düşünüyorum. Aklıma birkaç marka ve modeli var. Merak ettiğim aramızda MSI GE60 kullanan var mı?

Varsa ;

1- Kasa kalitesi
2- oyun performansı
3-Kronik ve anlık sorun
4- Servis durumu

hakkında bilgi verir misiniz? Birinci ağızdan duymak iyi olur.

Teşekkürler şimdiden. :)

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Bende var. Msi GE60 294XTR Modeli. Gtx 765m var cihazda. Witcher 3, Shadow of Mordor gibi oyunlarda zorlanacak cihaz olduğu için kasaya geçtim şu anlık. Cihazın malzeme kalitesi güzel. Soğutması on numara. Dvd okuyucu kısmı biraz hoşuma gitmedi malzemesi güzel değil. Monster ile karşılaştırılamayacak kasa kalitesine sahip. Tavsiye ederim. Gta 5 1080p 60 fps civarlarında oynadım genelde. Hatta google a "steam memogoren" yazıp profilime girip aldığım ekran görüntülerine bakabilirsiniz. Her görüntü bu laptoptan çekildi.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Bende var. Msi GE60 294XTR Modeli. Gtx 765m var cihazda. Witcher 3, Shadow of Mordor gibi oyunlarda zorlanacak cihaz olduğu için kasaya geçtim şu anlık. Cihazın malzeme kalitesi güzel. Soğutması on numara. Dvd okuyucu kısmı biraz hoşuma gitmedi malzemesi güzel değil. Monster ile karşılaştırılamayacak kasa kalitesine sahip. Tavsiye ederim. Gta 5 1080p 60 fps civarlarında oynadım genelde. Hatta google a "steam memogoren" yazıp profilime girip aldığım ekran görüntülerine bakabilirsiniz. Her görüntü bu laptoptan çekildi.

Fikrimi değiştirdim.
Aklımda GTX950'li i7'li 1TB Hard diskli 8 GB Ramli MSİ GP60 var.

Son mesajlar