Msi bilgisayar önerisi

TurX

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Özellikleri
i7 - 8750h

240 ya da 256 gb SSD

1050 Ti ya da 1060 GTX ekran kartı

Msi bilgisayarın bu özelliklerde olan modeli var mı? 2D ve 3D çizimler, renderlar yapılacak.... Bütçe 6.000 TL

Birde Msi hangi serisini almam gerkeiyor.

Elyr

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Hocam MSI olmaz o fiyata istediğiniz özelliklerde.
Masaüstü toplayamaz mısınız? Veya zorunlu laptopsa Dell öneririm daha F/P.

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
MSI istiyorsan benim şuan kullandığım model gayet güzel. MSI GP62 7RD LEOPARD modelini kullanıyorum. Oyunlarda güzel performans gösteriyor. Adobe programlarında hiçbir sıkıntı yok. Photoshop'u rahat kullanıyorum. After effect gibi render alma konularına gelirsek orada biraz takılıyor. Ama SSD alıp after effecti de SSD'ye kurarsan daha hızlı bir performans alabilirsin.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
MSI istiyorsan benim şuan kullandığım model gayet güzel. MSI GP62 7RD LEOPARD modelini kullanıyorum. Oyunlarda güzel performans gösteriyor. Adobe programlarında hiçbir sıkıntı yok. Photoshop'u rahat kullanıyorum. After effect gibi render alma konularına gelirsek orada biraz takılıyor. Ama SSD alıp after effecti de SSD'ye kurarsan daha hızlı bir performans alabilirsin.

Bende GP63 8RE modelini kullanıyorum. Black Fridayi bekleyip fiyatlara bakabilirsiniz fakat 6000 tl ye malesef zor. Msi haricinde Dell de öneririm o fiiyata gayet iyi modelleri var.

Son mesajlar