Mozilla Firefox 3.0.4

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Firefox 3.0.3'ün çıkmasının üzerinden daha birkaç geçmesine rağmen hemen yeni sürüm yayınlandı. Acil güncellemenin nedeni ise güvenlik açığı.

Açık kaynak kodlu tarayıcı Firefox 3, yeniliklerle beraber bazı sorunları da beraberinde getirmişti. Sık sık kilitlenen ve performans sorunu yaşayan tarayıcı, Mozilla Vakfı tarafından organize edilen güncellemeler sayesinde sürekli olarak sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Bu amaçla yayınlanan yeni sürümü eğer henüz indirmediyseniz, indirmenizi ve bilgisayarınızdaki Firefox internet tarayıcısının sürümünü yükseltmenizi öneriyoruz.

İndirin

:: Mozilla Firefox internet tarayıcısının 3.0.4 sürümünü indirmek için tıklayın! (Türkçe, Windows, 7,1 MB)

Bilgi için: Mozilla
Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Firefox 3 son günlerde kötü görünüyor gözüme. Kullanmadığım bir bilgisayara oturunca direk olarak firefox yerine artık chrome kuruyorum.

Özellikle üyelikli sitelere girişlerde çıldırtıyor beni. ÜYe girişi yapıyor başarıyla gerçekleşti diyor bir bakıyorum girmemiş. Tuhaf şeyler. FF'a olan sevgim azalıyor.

90alper90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Firefox ile şimdiye kadar hiç bir problem yaşamadım.

Ben çok memnunum. :)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
eklentilerde problem yaşıyorum. kurduğum bazı eklentiler ie de çalışıyor fakat ffox da çalışmıyor. ffox 2 de böyle bi problem yoktu. ffox 3 te halen sorun giderilebilmiş değil. bir de internette bazı sayfalara giremiyorum. "Tarayıcınız bu sayfayı desteklemiyor, ie 6 veya yukarısını yükleyiniz" uyarısı çıkyor karşıma. böyle bir durum kabul edilemez. pc me format atim de, ardından ei ye geri dönücem.

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Tarayıcınız bu sayfayı desteklemiyor, ie 6 veya yukarısını yükleyiniz

Diye birşey bilmiyorum hiç karşılaşmadım . Şöyle olabilir girdiğiniz siteyi kodlayan insan microsoft fanatiği olabilir böylece ff'den kimse girmesin diyerek bir if else sorgulamasıyla böyle bir mesaj verdirmiş olabilir.

Sorun ff'den kaynaklanmıyordur tahminimce. Siteyi kodlayan kişi ie'ye göre kodlamış böylece diğer browser'lardan girme taleplerini engellemiş olabilir.

leylek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben memnunum Firefox`tan.Beğenmeyen,memnun olmayan Opera,yı denesin.

cihanser

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim hala favorim firefox . Operanın yeni sürümü de hoş. ama el alışkanlığı direkt firefoxu açıyorum ilk işlemlerde. Explorer betası da fena değil yani. Firefoxu her sürümde güncelliyorum .

bilocan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3.0.4 de de adobe flash player eklentisi kurulmuyor elle kurun diyor onuda kuramıyoruz..ff en güvenlisi bence..

pckolojik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sıkı bir FF kullanıcısıyım sorun yaşamıyorum 20 sekme açtığımda bile ana bellekten fazla yemiyor hem PC kasmamış oluyor, FF'de kilitlenmiyor.