Mozilla Firefox 29.0.1 (Final)

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Chrome'ye benzese de bu da bir şeydir öncekine göre çok daha iyi..

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Gayet stabil çalışıyor. Ben tasarımı beğendim.
Ram tüketimi biraz fazla ama kullandığının hakkını veriyor :)

Bi ekran görüntüsü de benden olsun.

E9o07aF.jpg

henryerdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=48898]BeyaZayeB[/MENTION] Hocam kullanmış olduğun yeni sekme eklentisinin ismi ne acaba?

henryerdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler hocam. Bende aynı eklentiyi kullanıyorum ancak sizinki gibi iconları oluşturamadım. Yuvarlakta yapamadım icon resimlerinide yapamadım

henryerdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
çok teşekkürler hocam işe yaradı. Peki icon resimlerini nereden bulabilirim? kusura bakmayın biraz fazla oldum.

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
çok teşekkürler hocam işe yaradı. Peki icon resimlerini nereden bulabilirim? kusura bakmayın biraz fazla oldum.

Estğfrllh.
Logoları kulandığın web adreslerine göre kendin oluşturacaksın.
Benim kullandığım resimlerin hepsi aynı boyutta.

Aşağıda ki resimleri örnek alarak hazırlayabilirsin.
DdhjocW.png
IFmWiY6.png

Kullandığın resimlerin görünen kısımları attığım resimlerde ki gibi aşağıda olmalı.
Yoksa logolar Fast Dial içerisinde yukarıda görünüyor.

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1.6 sürümünden beri firefox kullanıyorum bu güncellemeden sonra ciddi ciddi choromeye geçmeyi düşünüyorum artık.

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Evet ve sonunda soldaki logoda tarihin tozlu sayfalarına karıştı. Bende oldukça stabil çalışıyor. Performans artışı bariz gözle görülüyor..

Şöyle bide foto koyak bakak.

HjacsUL.png

Ya bu yeni güncelleme ile ben arama çubugu ile yeni sekmelerin açıldığı çubuğu birleştiremiyorum ( eski sürümünde arama çubugunu özelleştirme ile yenı sekme yerine alıyordum ki kullanacak daha fazla ekran kısmı olsun, yer imi araç çubugunuda onların altına ekliyordum tam ekran da kullanabileceğim kocaman alan oluyordu). sen nasıl arama kısmını kaldırdın.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ya bu yeni güncelleme ile ben arama çubugu ile yeni sekmelerin açıldığı çubuğu birleştiremiyorum ( eski sürümünde arama çubugunu özelleştirme ile yenı sekme yerine alıyordum ki kullanacak daha fazla ekran kısmı olsun, yer imi araç çubugunuda onların altına ekliyordum tam ekran da kullanabileceğim kocaman alan oluyordu). sen nasıl arama kısmını kaldırdın.
Şu eklentiyle adres barı ve yer imleri çubuğunu gizleyebilirsin.. Fare ile üzerine gelince otomatik açılır..

https://addons.mozilla.org/ja/firefox/addon/prospector-lessChrome-HD/

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
FF sürekli takılmaya başladı. shockwave hata veriyormuş betiği durdur diye. silip geri yükledim hem ff'yi hem shockwaveyi. gene takılıp kalıyor.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Flash sürümünü silip, güncelle [MENTION=81135]Ahbârî[/MENTION]

Bu arada şapkalarından nefret ediyorum :hammer:

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
nicki kopyala ctrl+shift+v yap yapıştır :)

ayrıca, adres çubuğuna yaz ara diyince opendns'de arıyor. bunu google ya da bing nasıl yaparız.?

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
nicki kopyala ctrl+shift+v yap yapıştır :)

ayrıca, adres çubuğuna yaz ara diyince opendns'de arıyor. bunu google ya da bing nasıl yaparız.?

adres çubuğuna about:config yaz. Resimdeki ayarları yaz. vurgulama yaptığım yerleri taratırsan karşına çıkacaktır ya da arama bölümünden bir tane arama motoru seç. Bu şekilde sorunu düzelecektir.

krvv6q.png

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
adres çubuğuna about:config yaz. Resimdeki ayarları yaz. vurgulama yaptığım yerleri taratırsan karşına çıkacaktır ya da arama bölümünden bir tane arama motoru seç. Bu şekilde sorunu düzelecektir.

krvv6q.png
ayarlar öyle ama opendns çıkıyor. ilginç.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345

network.dns.ipv4OnlyDomains;
ayarını bul. Orayı sıfırla bakalım ne olacak.

buldum, değer kısmına 0 yazdım. deniyorum.

ilk önce haber yazdım deneme için, üniversitesi sayfasını açtı :)

ikinciye bişeyler yazdım yine opendns'de aradı. ilginç :D neyse, o sağdaki arama çubuğunu kullanırım. flash yeniledim. takılma yok gibi bi saattir.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
buldum, değer kısmına 0 yazdım. deniyorum.

ilk önce haber yazdım deneme için, üniversitesi sayfasını açtı :)

ikinciye bişeyler yazdım yine opendns'de aradı. ilginç :D neyse, o sağdaki arama çubuğunu kullanırım. flash yeniledim. takılma yok gibi bi saattir.

Ben sağ tık sıfırladan bahsettim :p

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bende şimdi güncelledim, performans açısından bariz iyileştirmeler var, tasarım çok güzel olmuş, bence menü ikonu dışında chrome'a benzemiyor.
görselliğin ve performansın aynı sürümde iyiletirilmesi büyük bir başarı, firefox ekibini tebrik ediyorum.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Arkdaşlar html dosyasından içine sekmeleri nerden aktarıyoruz..??? Bu arada tasarımı ben beğendim.. :)

edit:buldum :)

BonezCrusher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En sonunda takılmalarına kızıp silmiştim yeni tasarımı denemek için tekrardan kurdum umarım kasmazda tekrardan silmek durumunda kalmam.

Son mesajlar