Mouse ve klavye gidip geliyor?

Bu konuyu okuyanlar

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Arkadaşlar mouse anlık git gel yapıyor bazen, bazende nadiren 1 gidiyor kendi gidince klavye falanda çalışmıyor sorun nedir? Yani hiçbir sorun yok ama arada gidiyor sadece ekipmanlarda anakartta sorun olsa sürekli olurdu veya çalışmazdı herhalde ama arada bir gitmesi donanımsal birşeymi acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim. ACİL!
Mesaj otomatik birleştirildi:

nadiren gittiğinde 30 sn minimum falan sürüyor

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Arkadaşlar mouse anlık git gel yapıyor bazen, bazende nadiren 1 gidiyor kendi gidince klavye falanda çalışmıyor sorun nedir? Yani hiçbir sorun yok ama arada gidiyor sadece ekipmanlarda anakartta sorun olsa sürekli olurdu veya çalışmazdı herhalde ama arada bir gitmesi donanımsal birşeymi acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim. ACİL!

nadiren gittiğinde 30 sn minimum falan sürüyor
Muhtemelen kasaya bağladığın usb girişlerinde sıkıntı olabilir driver booster usb girişlerini güncelliyor diye biliyorum onu deneyebilirsin.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Temassızlık olabilir veya eğer bilgisayarına darkcomet attıkları zaman öyle troll eklentileri mevcut trojan yemiş olabilirsin. Temassızlık varmı onu kontrol et en olmadı temiz bir format at.

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Temassızlık olabilir veya eğer bilgisayarına darkcomet attıkları zaman öyle troll eklentileri mevcut trojan yemiş olabilirsin. Temassızlık varmı onu kontrol et en olmadı temiz bir format at.
pc alalı 1.5 ay oldu yani daha yeni tozlanmaya başladı reisler driver booster açacağım ve güncellemi diyeceğim sadece

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
reis temazsızlığı nasıl anlayacağım driver booster güncelledim sorun devam ediyor

trol eklentiler dediklerini nasıl kaldıracağım

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
reis temazsızlığı nasıl anlayacağım driver booster güncelledim sorun devam ediyor

trol eklentiler dediklerini nasıl kaldıracağım
Kaldıramazsın internet bağlantısını komple kes ve dene bakalım yine gidip geliyor mu

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Kullandığınız ekipmanların modeli ne?

Bende A4tech bloody v3 mouse vardı sıkıntısız çalışıyordu. Orta tekerleğin düğmesi basmayınca gidip Pek bilinmedik bir mouse aldım.
Marka ismi Canyon

Bu mouse arada pc yi açılınca mouse çalışmama durumu yaşatıyor bana.
Usb ni çıkar tak yapınca görüyor.

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Kaldıramazsın internet bağlantısını komple kes ve dene bakalım yine gidip geliyor mu
eğer gidip gelmezse ne yapacağım reis

işe yararsa yani

Kullandığınız ekipmanların modeli ne?

Bende A4tech bloody v3 mouse vardı sıkıntısız çalışıyordu. Orta tekerleğin düğmesi basmayınca gidip Pek bilinmedik bir mouse aldım.
Marka ismi Canyon

Bu mouse arada pc yi açılınca mouse çalışmama durumu yaşatıyor bana.
Usb ni çıkar tak yapınca görüyor.
logitech g102 mouse inca kulaklık klavye preo my game mg42 mouse bi çıktı az önce 30 sn falan yok öldüm aq klavye falanda gidiyor yanında

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968

işe yararsa yani

logitech g102 mouse inca kulaklık klavye preo my game mg42 mouse bi çıktı az önce 30 sn falan yok öldüm aq klavye falanda gidiyor yanında
Eğer internet bağlantısını kestiğinde problem olmadan kullanıyorsan büyük ihtimal format atman gerekecek.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762

işe yararsa yani

Biglisayarın Dizüstüyse ve yeni aldınsa iade et.
Toplamaysa anakartı iade et başka yol yok bence.

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Biglisayarın Dizüstüyse ve yeni aldınsa iade et.
Toplamaysa anakartı iade et başka yol yok bence.
IMG-20200602-WA0000.jpg
budur