Yardım Mouse skatez çizilmesi

Bu konuyu okuyanlar

Cracker10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yeni bir fare aldım ve mouse pad. Farem daha önce geldi. Mouse pad geç geleceği için önceden kullandığım pek kaygan olmayan mouse padde deneme yapayım dedim ve skatezde kılcal çizikler olduğunu gördüm. Bu çizikler fabrikasyon olarak var mıdır yoksa en iyi mouse pad de olsa çizik yapar mı?

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
518
Ürünü 0 aldıysan çizik olmaması lazım. Nereden aldığını bilmiyorum ama keşke kutuyu açarken video falan çekseydin. Bu da ders olsun sana bundan sonra en ufak siparişlerinde bile kutu açarken video çek ki kanıtın olsun. Bir sorun teşkil eder mi diye soracak olursan skatezlerin üzerindeki kılcal çiziklerden bir şey olmaz. Baktın sıkıntı çıkarmaya başladı skatez takımı alırsın

Cracker10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ürünü 0 aldıysan çizik olmaması lazım. Nereden aldığını bilmiyorum ama keşke kutuyu açarken video falan çekseydin. Bu da ders olsun sana bundan sonra en ufak siparişlerinde bile kutu açarken video çek ki kanıtın olsun. Bir sorun teşkil eder mi diye soracak olursan skatezlerin üzerindeki kılcal çiziklerden bir şey olmaz. Baktın sıkıntı çıkarmaya başladı skatez takımı alırsın
Hepsiburada'dan aldım. Bu çizikler zamanla da oluşuyormuş galiba.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
518
Hepsiburada'dan aldım. Bu çizikler zamanla da oluşuyormuş galiba.

Kardeşim o çizikler illa ki olacak neticede yumuşak plastik ve sürekli bir yerle temas halinde. Ama 0 aldığın bir ürününde kılcal çizikleri çıkması enteresan. Sonuç olarak hiç bir şey olmaz gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Dediğim gibi eğer sıkıntı olursa skatez satın alabilirsin

Cracker10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kardeşim o çizikler illa ki olacak neticede yumuşak plastik ve sürekli bir yerle temas halinde. Ama 0 aldığın bir ürününde kılcal çizikleri çıkması enteresan. Sonuç olarak hiç bir şey olmaz gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Dediğim gibi eğer sıkıntı olursa skatez satın alabilirsin
Bu arada kokusu duruyor. Bu kadar çizecek şekilde kullanılacağını sanmıyorum. Sanırım benim önceki mouse padde deneyince oldu. Kaymada sorun yok. Sağ olun iyi günler.