Yardım Mouse önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,494
2 yıldır Razer Basilisk Chroma kullanıyordum, bilen bilir. Gayette memnundum. Şimdi mouse'umu abime onun kulaklığı karşılığında verdim ve şuan dandik bir mouse kullanıyorum. Hem para biriktirip hemde yazın çalışıp yeni bir mouse alacağım. Aklımda 2-3 tane ürün var. Fiyat ortalamasını ürünlerden anlarsınız. Şahsen uzun süredir lazer sensör kullandığım için optik sensörlere önyargılıyım. Optik sensör oyun için uygun mudur? Mouse tutuşum fingertip şeklinde. Aklımdaki ürünler ;

Steelseries Rival 600 (650 TL) - Bu üründe ağırlık ayarlanması çok hoşuma gitti. Bu mouse'ta kauçuk düşme gibi bir sorun olduğunu gördüm. Bu sorunu garanti çözer mi? Kendim yapıştırsam garanti dışı kalır mı? Ayrıca genel olarak alınır mı?

Logitech G502 Hero Lightsync (780 TL) - Bu mouse'u tercih etmemin sebebi, Steelseries Rival 600 gibi ağırlık ayarı ve 11 tuş olması. Ayrıca Hepsiburada yorumlarında öve öve bitirememeleri.

Razer Mamba Elite (650 TL) - Bu mouse'u seçmemin tek sebebi 2 yıllık Razer kullanımımın ardından Razer'a çok güveniyor olmam.

Şuan genel olarak kendimi Logitech G502 Lightsync'e yakın hissediyorum.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Bence Razer'den şaşma. 10 seneyi yakın razer deathadder kullanıyorum. Kırılsa ya da bir şey olsa yine ondan alırım. Ne kullanıyorsan onun aynısını, alamıyorsan bir üstünü bir altını almanı tavsiye ederim.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,772
A4-Tech bloody öneririm. Belki yine alırım kendime. Fiyat performans ürün.

Linklerden Logitech biraz ağır basıyor sanki.

batsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2 yıldır Razer Basilisk Chroma kullanıyordum, bilen bilir. Gayette memnundum. Şimdi mouse'umu abime onun kulaklığı karşılığında verdim ve şuan dandik bir mouse kullanıyorum. Hem para biriktirip hemde yazın çalışıp yeni bir mouse alacağım. Aklımda 2-3 tane ürün var. Fiyat ortalamasını ürünlerden anlarsınız. Şahsen uzun süredir lazer sensör kullandığım için optik sensörlere önyargılıyım. Optik sensör oyun için uygun mudur? Mouse tutuşum fingertip şeklinde. Aklımdaki ürünler ;

Steelseries Rival 600 (650 TL) - Bu üründe ağırlık ayarlanması çok hoşuma gitti. Bu mouse'ta kauçuk düşme gibi bir sorun olduğunu gördüm. Bu sorunu garanti çözer mi? Kendim yapıştırsam garanti dışı kalır mı? Ayrıca genel olarak alınır mı?

Logitech G502 Hero Lightsync (780 TL) - Bu mouse'u tercih etmemin sebebi, Steelseries Rival 600 gibi ağırlık ayarı ve 11 tuş olması. Ayrıca Hepsiburada yorumlarında öve öve bitirememeleri.

Razer Mamba Elite (650 TL) - Bu mouse'u seçmemin tek sebebi 2 yıllık Razer kullanımımın ardından Razer'a çok güveniyor olmam.

Şuan genel olarak kendimi Logitech G502 Lightsync'e yakın hissediyorum.
şahsi fikrim bu ürünler arasında razer mamba elit daha iyi bu linkler dışında razer deathadder v2 öneririm

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,494
A4-Tech bloody öneririm. Belki yine alırım kendime. Fiyat performans ürün.

Linklerden Logitech biraz ağır basıyor sanki.
A4 Tech Bloody alacağımı sanmıyorum. Banada Logitech daha iyi gibi geldi ama kararsızım.
Glorius Model O'yu hangi yönden önerdiniz?
şahsi fikrim bu ürünler arasında razer mamba elit daha iyi bu linkler dışında razer deathadder v2 öneririm
Sizce hangi özelliklerde Razer daha avantajlı?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,494
Arkadaşlar Logitech G502 Hero almaya karar verdim hepinizin görüşleri için teşekkürler.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,494
Logitech G502 Hero'ya aniden gelen zamlarla 900 TL olmasından sonra yaklaşık 530 liraya falan Logitech G305 sipariş ettim. Umarım pişman olmam. Çift tıklama sorunundan korkuyorum. Amazon Prime'la sipariş verdim yarın geliyor. (1500 TL olmuş)