850 TL kablosuz oyun mouse önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Son 3 haftadan beridir mouse ayarışı içerisindeyim. Aklımda Rival 650 var eğer düşerse G502 Lightspeed var. Logitech G Pro Wireless'i de inceledim. Hepsi iyi mouseler. 500 lira bandında Rival 3 Wireless fareyi gördüm açıkçası kullananlar memnun gibi. Benim için en önemli husus FPS oyunlarında gecikme yaşanmaması. N11 kuponlarını biriktiyorum. Sağlam indirime girerlerse yukarıda yazdığım mouseleri düşünüyorum. Bir de 500-550 lira bandında Razer Basilisk X HyperSpeed mousesi var ve Rival 3 mü iyi yoksa bu mu bilemedim. N11'den 11 Kasım'da alacağım. Sizce ne yapmalıyım? Ne önerirsiniz? 850 liraya kadar çıkmayıp Rival 3 veya Razer mi alayım? Yoksa Rival 650 Logitech G Pro veya G502 Lightspeed mi düşüneyim? Sizin bunların haricinde başka öneriniz var mı?
 

Utku92

Profesör
Oyun mouse kablosuz logitech sağlam modeller var ama kablolu kadar etkili olacağını düşünmüyorum. Sanırım logitech hem kablolu hem kablosuz kullanılabiliyordu.
 

Optikiyaza

Profesör
Cezalı
Rival önermem.Yandaki kauçukların soyulması gibi bir kronik sorunu var.
Logitech G G305 var bütçenin daha altında.Bir videosunda Ali Güngör kullandığını söylemişti.YouTube kanalının ismi Technopat.Amacım reklam değil.
 

Optikiyaza

Profesör
Cezalı
Saat 1 gibi Razer Basilisk hakkında sorun okumuştum fakat çokta önemli değilmiş.Razer garantisi iyidir hayırlı olsun.
 

SDN Son Haberler

Üst