Mount Blade Warband Modları hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Charriend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bundan önce bu konuyu açmıştım bir daha açtım çünkü hepi topu 1 kişi cevap verdi ama ordada istediğim modlar yoktu.Bana Mount blade warband modları lazım ama 1gb falan değil en fazla 700 mb falan fazla bişey istemiyorum düzgün bir mod istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bundan önce bu konuyu açmıştım bir daha açtım çünkü hepi topu 1 kişi cevap verdi ama ordada istediğim modlar yoktu.Bana Mount blade warband modları lazım ama 1gb falan değil en fazla 700 mb falan fazla bişey istemiyorum düzgün bir mod istiyorum
Bu konuya hakim olan yok galiba ?

Son düzenleme:

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar;

İlk konunuzda zaten size yardımcı olurdu. Bunun için tekrar konu açmanıza gerek yok.

Bkz. 1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)

Melihyavru2460

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
diplomacy 4.lihtium (doğru mu yazdım hiç bilmiyorum)