Motosiklet Önerebilecek Olan...

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Motosiklet almayı planlıyorum ama pek ilgili olmadığım için bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var. Öncelikle aşağıdaki resme benzer motosikletler hoşuma gidecektir. :)

53da6a70ecb98a2414012573.webp

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Motosiklet almayı planlıyorum ama pek ilgili olmadığım için bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var. Öncelikle aşağıdaki resme benzer motosikletler hoşuma gidecektir. :)

53da6a70ecb98a2414012573.webp
resim gözükmüyorda yamaha veya hondanın en ucuz scooterları başlangıç için idealdir
scooter sevmem diyorsanda gene yamaha ybr 125 veya honda cbf150 modelleri başlangıç motorlarıdır

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayır scooter sevmiyorum ben gösterdiğim remi görmüyor musun?
Yukarıda ki resimdeki motosiklet : [h=2]Wrenchmonkees Laverda SF 750[/h]

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bursada üniversiteye gideceğim ;)

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bursada üniversiteye gideceğim ;)
sen yamaha ve honda türkiyenin web sitelerine git oradan motor bbeğenmeye çalış .ben 15 yaşımdan buyana motor meraklısıyım onlarca motor aldım kullandım sattım .yamaha ve hondadan başkası bizim türkiye şartlarında kullanmak zor .yedek parça ve sağlamlık olarak,bütçe ne bu arada?

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sen ne tür motosiklet kullanıyorsun? Bütçe 10 bin TL ye kadar çıkabilir.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Sen ne tür motosiklet kullanıyorsun? Bütçe 10 bin TL ye kadar çıkabilir.
bende şu anda cbr500r var
cbr serisi hoşuna giderse cbr250 alabilirsin mesala,
ama sana 250den büyük ccli motor tavsiye etmem başlangıç olarak.çünkü tehlikeli araç motorlar.

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O tür motisikletleri sevmiyorum. Gerçekten yukarıdaki paylaştığım fotoyu görmüyor musun? [MENTION=264218]isveçli[/MENTION] O tür motosikletleri istiyorum :)

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
O tür motisikletleri sevmiyorum. Gerçekten yukarıdaki paylaştığım fotoyu görmüyor musun? @isveçli O tür motosikletleri istiyorum :)
fotoyu gördüm verdiğin ismi aratarak ancak o motor design motoru tavsiye etmem yedek parça sorunu çıkar mutlaka.yedek parça ve servis ağı yaygın olmayan araçlardan uzak dur tavsiyem.
ben geçen yıl bizim hatun çok istediği için acayip tasarımlı bir bebek arabası aldım 3bin lira para verdim ancak 2 ay sonra ön tekerleği arıza çıkardı yedek parça bulamadık bulamadığımız için şu anda depoda çürümeye terkedildi
üstelik o motoru satmak istediğin zamanda çok para kaybedersin kolay kolay alıcı bulunmaz

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En iyisi sen bana bir tane öner onunla başlayayım :) [MENTION=264218]isveçli[/MENTION]

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
sana kısaca tavsiyem şu.bilinmeyen markaları alma onların yedek parça ve servisini bulamazsın motora binemez hale gelirsin.
satmak istersende zor satarsın üstelik zararına satarsın.
250cc den büyük motor almanı tavsiye etmem başlangıç olarak .çok tehlikeli araç bunlar hele ülkemizde kurallar falanda pek önemsenmiyor.
kaza her an olabilir.
honda yada yamaha alırsan memnun kalırsın hem servis hem yedek parça hemde kalite olarak satarkende kolay satarsın.ikide bir sanayiye gitmezsin kafan ağrımaz

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9