Motorola Moto X+1 Göz Alıyor

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Motorola Moto X+1 Göz Alıyor

Motorola modelleri arasındaki şıklık yarışı devam ediyor. Moto X'in ardından ortaya çıkan Moto X+1 hem donanım hem tasarımıyla önceki modeli geride bırakacak gibi görünüyor.

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Arka taraf ahşap görünümde olunca iyi olmamış hem 2 GB RAM az geldi. Yani yıl sonuna çıkacak amiral gemilerde en az 3 GB RAM olur.

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tasarım olarak daha berbatı olamazdı, kamera ve logo çok kaba arkada, hem ahşap da hiç hoş değil tamam ahşap kullanacaksanız da bunu değerlendirin güzel bir tasarım yapın bence cihaz bu değil. Uygun fiyatlı gelirse hani belki, zaten X serisi USA dışına da çıkmıyor ben yeni Moto G'yi bekliyorum.

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Aynen arkadaşlar tasarım biraz kötü gibi.. :/

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
keşke türkiye pazarına getirseler.

şuan MOTO G 600tl tam bir fiyat performans ürünü. discovery gibi saç baş yolduran arızaları da yok. Moto X gelmedi umarım moto X+ getirilir.

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Ahşap çok şık duruyor ancak arkada kamera ve logonun aynı boyutta olması pek hoş olmamış.Ayrıca telefonun arkasındaki ahşap kapak güzel ancak ön tarafıyla bir bütünlüğü yok.Önü ve arkası kel alaka duruyor tamamen.Bir bütün olarak tasarlanması gerek.Bu şekilde iki ayrı telefonu birbirine yapıştırmışlar gibi.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Tasarımını sahsen ben de begenmedim, umarım bu değildir

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Zaten bizim ülkeye gelmeyeceği için boşa fantazi yapmayın.

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca. Önce buralarda bir satışını yapsınlar da, ondan sonra tasarımını, donanımını, kılını, tüyünü düşünelim.