MONSTER TULPAR T7 V20.3 ALMAYIN

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ramazanbalci61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ARKADAŞLAR MONSTER TULPAR T7 V20.3 RTX 3060 MAX-P Lİ LAPTOBU ALDIM FAKAT BİR BAKDIM ÇOK DÜŞÜK FPS ALIYORUM MONSTER TULPAR T7 V20.2 RTX 2060 LAPTOBU OLAN ARKADAŞIM BENDEN 150 FPS DAHA FAZLA ALIYOR AYNI AYARLARDA YAN YANA KOYDUM VE MONSTER TEKNİK SERVİSDE GÖZLERİNE SOKMAMA RAĞMEN DEĞİŞİM YAPMADILAR VİDEOYA ÇEKDİM BUYRUN Bİ GÖZ ATIN
YANİ BEN ZATEN BİR FİRMADA BİLGİSAYAR MONTAJ BÖLÜMÜNDE ÇALIŞIYORUM GÜNDE KAÇ TANE BİLGİSAYARA KURULUM YAPIYORUM BANA GELMİŞ DİYORLARKİ GÜNCELLEME YAPIN WİNDOWS DA SORUN VAR VS VS BEN DEDİM WİNDOWSDA DEĞİL MONSTERDA SORUN VAR BEN MAL DEĞİLİM ÇOCUKDA DEĞİLİM ÜRÜN BELLİ SORUN BELLİ AMA İLGİLENME YOK BÖYLE DÜŞÜK FPS ALMAYAN ARKADAŞLARDA VAR BEN NİYE 13 BİN TL VERİP 3060 LAPTOP ALIYORUM OZAMAN 2060 LI ALIRIM 120 FPS DAHA FAZLA VERİYOR

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
  • 8. Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)
  • Forum Kuralları
Konuyu küçük harflerle kurallara uygun bir şekilde tekrar açın lütfen. Konuyu tekrar açtıktan sonra yardımcı olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...