Monster Laptop Markası

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Arkadaşlar bu marka hakkında görüşlerinizi , ve kullanıcı deneyimlerinizi alabilir miyim? Müşteri memnuniyeti nasıldır? Ya da bilinen kronik sorunları var mıdır? Kalitesi nasıldır?

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Kalitelidir, en çok serbest yükseltme kolaylığı vardır. Bir kapak söktüğünüzde, servis garanti dışı demez. Servisi gayet olumludur...

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Malzeme kalitesi nasıl ? Hiç monster kullandınız veya gördünüz mü?

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
1 ay önce detaylı incelemesini yaptım buradan bakabilirsin.2 Aydır kullanıyorum gayet memnunum çok şükür hiçbir sıkıntısı yok.

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Monster iyi güvenilir ve iyi bir marka hangi sürümünü alırsan al sıkıntı yaşamzsın . Kullanmadım fakat bende alacağım . Aylardır araştırma yapıyorum . Hem de bakım ücretsiz 6 ayda bir .

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Hatta dış kasa kalitesi MSI'ya falan oranla kalitesiz diyebilirim.Ürünü elinize aldığınızda bir güven vermiyor elinizden düşürseniz sanki hemen oracıkta bozulacak gibi bir his veriyor.Sert plastikten yapılmış dış kasası ve genel olarak görüntüsü beni memnun etmedi.
İşte beni de tek endişelendiren konu bu. Yukarıdaki alıntıyı incelemenizden aldım. Malzeme kalitesi iyi gözükmüyor ve Caps Lock , Num Lock ışıkları yok. Sizin aldığınız model baya üst seviye , benim düşündüğüm Abra serisi ve Malzeme kalitesi Tulparda böyleyse Abrada beklentiye girmemek lazım.
Ne kadar donanımı muadilleri arasında bir tık daha iyi olsa da bunlar da önemli etken bence.

Reaksiyon puanı
16,118
casper alınmaz deli olmak gerek onu almak için.

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
casper alınmaz deli olmak gerek onu almak için.
aynen öyle. Ne zaman düzgün birşey çıkaracaklar merakla bekliyorum. 2012'de Casper bilgisayar kullanan birine rastladım. Ben bilgisayar mühendisiyim zaten dedi. Bozuldukça kendim yapıyorum dedi. Epey gülmüştüm. Casper'ın durumu hala aynı.

Reaksiyon puanı
16,118
aynen öyle. Ne zaman düzgün birşey çıkaracaklar merakla bekliyorum. 2012'de Casper bilgisayar kullanan birine rastladım. Ben bilgisayar mühendisiyim zaten dedi. Bozuldukça kendim yapıyorum dedi. Epey gülmüştüm. Casper'ın durumu hala aynı.
bu piton yılanı besleyip piton ona sarılıp yeme provası yaptığında beni çok seviyor sarılıyor demesi gibi...

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
İşte beni de tek endişelendiren konu bu. Yukarıdaki alıntıyı incelemenizden aldım. Malzeme kalitesi iyi gözükmüyor ve Caps Lock , Num Lock ışıkları yok. Sizin aldığınız model baya üst seviye , benim düşündüğüm Abra serisi ve Malzeme kalitesi Tulparda böyleyse Abrada beklentiye girmemek lazım.
Ne kadar donanımı muadilleri arasında bir tık daha iyi olsa da bunlar da önemli etken bence.
Kasa şekli modelden modele değişiyor.Bence önemli olan cihaz performansıdır.Görüntüsü diğer laptoplardan kötü olabilir, dış kasası da diğer markalara oranla kalitesiz olabilir fakat dikkatli kullandıktan sonra seni üzmez.Abra dahi alacaksan 17" ekran 1050ti aşağısını tavsiye etmem.

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Kasa şekli modelden modele değişiyor.Bence önemli olan cihaz performansıdır.Görüntüsü diğer laptoplardan kötü olabilir, dış kasası da diğer markalara oranla kalitesiz olabilir fakat dikkatli kullandıktan sonra seni üzmez.Abra dahi alacaksan 17" ekran 1050ti aşağısını tavsiye etmem.
O kadara bütçe yetmeyecek . Amacım çok fazla oyun oynamak değil. Genel kullanım. Oyun da oynarım ama.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
O kadara bütçe yetmeyecek . Amacım çok fazla oyun oynamak değil. Genel kullanım. Oyun da oynarım ama.
O vakit başka markaya yönelin derim.4800TL altı bütçe ile Monster tercih edilmemelidir bence.En azından ben olsam almam.

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
O vakit başka markaya yönelin derim.4800TL altı bütçe ile Monster tercih edilmemelidir bence.En azından ben olsam almam.
Asus'un ekranları kaliteli değil ya da güzel değiller.
Lenovo'nun var Legion serisinden
Ve Dell 7577 serisi var alınabilecek.
Msi'lar çok hoşuma gidiyor ama fiyatına göre donanımları daha geride kalıyor.