Yardım Monster Laptop Görüntüyü Kesti

Yakupcanust

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle Herkese Selamün Aleyküm Monster Notebook Sahibiyim Biostan Secure Boot Ve UEFI ayarlarını değiştirdim Laptop Görüntüyü kesti Tuşa Basınca Klawye ışıkları yanıyor fanlar dönüyor İşlemci Çalışıyor Isınıyor Ama Görüntü Yok Ramler Kontrol Edildi Bios Pili Çıkarıldı Beklendi Olmadı Ekran, Ekran Fleksi Kontol Edildi Hiçbir Şekilde Biosa Erişimim Yok Ekran Görüntü vermiyor HDMI Kablo İle Monitörde Denendi Yine Görüntü Yok Bu konu hakkında Fikri olan Yazarsa Mutlu olurum Şimdiden Teşekkürler

Monster Kartal'da Tanıdığı Olan Varmı ?

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,698
Aleykümselam kardeşim, aslında kontrol edilecek her şeyi yapmışsınız, anakart üzerinde donanımsal bir arıza da olabilir, işinde uzman bir servisin bakması iyi olur, geçmiş olsun.

Yakupcanust

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle Herkese Selamün Aleyküm Monster Notebook Sahibiyim Biostan Secure Boot Ve UEFI ayarlarını değiştirdim Laptop Görüntüyü kesti Tuşa Basınca Klawye ışıkları yanıyor fanlar dönüyor İşlemci Çalışıyor Isınıyor Ama Görüntü Yok Ramler Kontrol Edildi Bios Pili Çıkarıldı Beklendi Olmadı Ekran, Ekran Fleksi Kontol Edildi Hiçbir Şekilde Biosa Erişimim Yok Ekran Görüntü vermiyor HDMI Kablo İle Monitörde Denendi Yine Görüntü Yok Bu konu hakkında Fikri olan Yazarsa Mutlu olurum Şimdiden Teşekkürler

Monster Kartal'da Tanıdığı Olan Varmı ?
Güncelleme:
Tekrardan Merhaba Arkadaşlar Bilgisayarı Servise Gönderdim Bios'un Çöktüğünü Söylediler Bios Yeniden Yazılmış Anakart'a Sorun Düzelmiş Yarın Almaya Gideceğim Herhangi Bir Ücret Talep Etmediler....

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,698
Hayırlı olsun, bilgilendirme için teşekkürler.