Monster abra a7 v7.3.2 pubg sorunu

JSparrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba bir yıl kadar önxe aldığım monster notebook pubg de çok kasıyor yani anlayamadığım bir biçimde bazı yerlerde müthiş kasma sorunu yaşıyorum özellikle şehir içleri ve redzone larda, sistem özelliklerimi yazıcam sorun nedir bilen biri yardımcı olablir mi? Birde bunların belli süre aralıklarla jel mi ne değişimi varmış onun için servisine yollasam işe yarar mı? Şimdiden teşekkürler
IMG_0719.JPG

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,222
İşletim Sistemi nedir? Sürücüler nasıl güncellendi?

JSparrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İşletim Sistemi nedir? Sürücüler nasıl güncellendi?
İşletim sistemi windows 10, sürücüleri monsterin yanında yolladığı usb bellekle yükledim nvdia güncellemeleri tam, çok detaylı olarak bilmiyorum bilgisayar bileşenlerini bu yüzden yardım edebilirseniz çok sevinirim

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,222
İşletim sistemi windows 10, sürücüleri monsterin yanında yolladığı usb bellekle yükledim nvdia güncellemeleri tam, çok detaylı olarak bilmiyorum bilgisayar bileşenlerini bu yüzden yardım edebilirseniz çok sevinirim
Sorun çıktıktan sonra temiz kurulum denediniz mi?

JSparrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sorun çıktıktan sonra temiz kurulum denediniz mi?
Açıkçası denemedim birkaç oyun ve dosya yüklediğim için acaba teknik servis halleder mi diye yollamak istedim ama bir foruma sormak istedim, monster teknik servisiyle görüşmemde sorunumu dile getirdim oyunun genel bir sorununun olduğunu pc den kaynaklı olmadığını söylediler, birkaç araştırmam çelişkide bıraktı beni yollasam mı çözülecek mi yoksa gerçekten oyunda mı bi sorun var, ama yani oyunda sorun olsa karşımdaki adamda da olur diye düşünüyorum başkasında görmedim bu sorunu

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,222
Açıkçası denemedim birkaç oyun ve dosya yüklediğim için acaba teknik servis halleder mi diye yollamak istedim ama bir foruma sormak istedim, monster teknik servisiyle görüşmemde sorunumu dile getirdim oyunun genel bir sorununun olduğunu pc den kaynaklı olmadığını söylediler, birkaç araştırmam çelişkide bıraktı beni yollasam mı çözülecek mi yoksa gerçekten oyunda mı bi sorun var, ama yani oyunda sorun olsa karşımdaki adamda da olur diye düşünüyorum başkasında görmedim bu sorunu
Temiz kurulum ile tekrar deneyin. Windows 10 1809 x64 Home kurabilirsiniz.