Monster A7 V 7.3 Düşük Performans

mrperse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce Monster Abra A7 V7.3 laptop aldım içinde işlemcisi filan son sürüm 1050 GTX kart var herşey mükemmel SSD taktırdım. Şimdi şöyle bir sorun var sürekli mavi ekran hatası alıyorum. FPS istenilenden düşük alıyorum. Ev arkadaşımın kartı 960m hatta donanım olarak herşey de daha geri fakat benle aynı veya benden yüksek FPS alıyor. Lanet bilgisayara bir sürü para verdim sizin önerilerinizi alabilir miyim ???

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Bilgisayarına temiz format atıp sürücülerini düzgün güncellemelisin eğer performans düşüklüğü yaşıyorsan. Ayrıca mavi ekran verdiğinde bilgisayar hangi hata kodunu alıyorsun ve hangi işletim sistemini kullanıyorsun?

mrperse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarına temiz format atıp sürücülerini düzgün güncellemelisin eğer performans düşüklüğü yaşıyorsan. Ayrıca mavi ekran verdiğinde bilgisayar hangi hata kodunu alıyorsun ve hangi işletim sistemini kullanıyorsun?
Win 10 kullaniyorum. Temiz format atip temiz guncelleme yaptim. Yani sanki pc zorlanmaya gelmiyor. Isinmayla ilgili hata aliyorum ama bugun pc yi sabah actim 20. dk da mavi ekran verdi mesela

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Bilgisayar özelliklerinde sorun yok.Bu sorun aldığınız günlerde de var mıydı? Öyleyse bunu belirtip servise yollarsanız cihaz değişikliği bile yapabiliyorlar.Fakat ondan önce formattan sonra size gönderilen USB içerisindeki driverleri eksiksiz ve tam olarak kurduğunuza emin misiniz?

mrperse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayar özelliklerinde sorun yok.Bu sorun aldığınız günlerde de var mıydı? Öyleyse bunu belirtip servise yollarsanız cihaz değişikliği bile yapabiliyorlar.Fakat ondan önce formattan sonra size gönderilen USB içerisindeki driverleri eksiksiz ve tam olarak kurduğunuza emin misiniz?
Kendi verdikleri usb de kiler guncel bile degildi . Ilk aldigim gunden belli devam ediyor en sonunda cozumu burda bulma umuduyla yazdim. Mesela youtube da ekran buyuturken bile bazen takilmalar oluyor. Hakikaten sifir menunum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ev arkadaşın Windows 7 mi :D
Ayni isletim sistemi o da hayret ediyor

Son düzenleme:

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Dostum USB dekiler güncel değil fakat onları yükledikten sonra güncellemek daha kolay oluyor artı sürücü dışında bilgisayara lazım olan programlarda var içinde.Kalkıpta Win10 kullanırken Driver Booster ile güncellemeye kalkarsan Touchped'i bozarsın bende oldu.
İlk sorduğum soruma cevap yaz o daha önemli.

mrperse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ev arkadaşın Windows 7 mi :D
Ayni isletim sistemi o da hayret ediy
Dostum USB dekiler güncel değil fakat onları yükledikten sonra güncellemek daha kolay oluyor artı sürücü dışında bilgisayara lazım olan programlarda var içinde.Kalkıpta Win10 kullanırken Driver Booster ile güncellemeye kalkarsan Touchped'i bozarsın bende oldu.
İlk sorduğum soruma cevap yaz o daha önemli.
ilk aldigim gunlerde de vardi sorun evet

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
İlk aldığın günlerde sorun varsa 14 gün geçmeden iade edecektin.Biraz geç olmuş yine şansını dene belli ki donanımsal arıza var.
Şuan iade almazlar sorunu aynen belirt servise yolla çaresine bakarlar.