Monitörüm Bozuk mu?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Eren OZD

Doçent
Reaksiyon puanı
268
Bugün PC mi sattım.Monitörün sadece güç kablosu var başka hiçbir cihazı bağlaya bileceğim bir şey yol.Monitörün güç kablosunu taktığımda kablo bağlantısını kontrol edin diyor.Bozukmu yoksa görüntü verecek bir cihaz bulamadığından mı diyor?Cevaplarsanız sevinirim...

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,015
Bugün PC mi sattım.Monitörün sadece güç kablosu var başka hiçbir cihazı bağlaya bileceğim bir şey yol.Monitörün güç kablosunu taktığımda kablo bağlantısını kontrol edin diyor.Bozukmu yoksa görüntü verecek bir cihaz bulamadığından mı diyor?Cevaplarsanız sevinirim...
nasıl yanı kasa varmı sende

Ahmet Eren OZD

Doçent
Reaksiyon puanı
268
nasıl yanı kasa varmı sende
Hayır kasa gitti sadece monitörün güç kablosunu bağladığımda kablo bağlantısını kontrol edin diyor.vga,hdmi,dvi kablosu algılayamadığından mı diyor çünkü yok.yoksa monitör veya kablosumu bozuk.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Pcni Bağlamassan Öyle Der

Ahmet Eren OZD

Doçent
Reaksiyon puanı
268
Çalıştırman Lazım Görüntü Gelmesi İçin
Görüntü vermesini demiyorum PC kablosu bağlıyken no video input diyordu çalıştırmadan.şimdi PC yokken kabloyu kontrol edin diyor.ben soruyorum kabloyu kontrol edin diyorya herhangi bir vga,HD’mi,dvi kablosu takmadığımdan dolayımı diyor?çünkü takılı ve çalıştırılmadan no video input diyordu

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Görüntü vermesini demiyorum PC kablosu bağlıyken no video input diyordu çalıştırmadan.şimdi PC yokken kabloyu kontrol edin diyor.ben soruyorum kabloyu kontrol edin diyorya herhangi bir vga,HD’mi,dvi kablosu takmadığımdan dolayımı diyor?çünkü takılı ve çalıştırılmadan no video input diyordu
Pcyide Bağlaman Lazım

Ahmet Eren OZD

Doçent
Reaksiyon puanı
268
Yani mönitörüm veya kablom bozuk değil dimi?