Monitör tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

İyi akşamlar arkadaşlar sistemime uygun monitör almak istiyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba 2k monitör almak istiyorum ekran kartım rtx 3070 olacak işallah o yüzden 2 k önerdiler çoğu kişi zaten şöyle bir monitöe var indirimde baya iyi fiyatı alınır mı sizce https://www.hepsiburada.com/casper-...-led-monitor-p-HBV00000V0B3U?magaza=EXCALIBUR
Limitim 3500 tl ama bu monitör iyiyse bunu alacağım bütçemi zorlamasın diye inceleyen bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi

ozciceky

Profesör
ama mönitörlerde ölü piksel testi yapıp almak daha iyi. Ölü piksel çıktığındaki iade politikasına da bakmak lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Casper özünde mönitör üreten bir firma değil. Güvenip de alamazdım.

Odyssey G5 bütçenize uygun. Taş gibi monitördür kendileri
Peki hocam odyssey ve diğer önerilen amazonda ki monitörün farkı nedir

Şuanda g5 odyssey indirimde alayım mı bu ürün

Son düzenleme:

alpsadik

Map Tech Harita
Yönetici
Moderatör
Peki hocam odyssey ve diğer önerilen amazonda ki monitörün farkı nedir

Şuanda g5 odyssey indirimde alayım mı bu ürün

C27HG70 bir tık önde görünüyor.

alpsadik

Map Tech Harita
Yönetici
Moderatör
Peki hocam farka değermi rtx 3070 kullancam fark göaterir mi görüntüde
Burada tercih sizin. C27HG70 özellikler itibariyle daha önde. Odyssey G5 ise kavis olarak avantajı durumda 1000R olması fazlasıyla iyi. Bu arada birisi önde diğeri geride derken şunu da belirteyim iki monitör de gayet güzel monitörler. Biri kötü biri iyi gibi anlaşılmasın.

Burada tercih sizin. C27HG70 özellikler itibariyle daha önde. Odyssey G5 ise kavis olarak avantajı durumda 1000R olması fazlasıyla iyi. Bu arada birisi önde diğeri geride derken şunu da belirteyim iki monitör de gayet güzel monitörler. Biri kötü biri iyi gibi anlaşılmasın.
C27HG70 amazon üzerinden alsam hocam hiç bilginiz varmı ölü piksel garantisi veriyorlar mı veya ilerde garantiye göndermek istersem nasıl göndercem amazon u hiç bilmiyorumda

SDN Son Haberler

Son mesajlar