Monitör tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

yamuk31

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3-4 önce konu açtım fakat detaylı olmadı düzeltilmiş şekilde tekrar yazıyorum.

*oyun pek sık oynamam genelde(%90) İnternet.
**film izlerim o yüzden görüntüsü önemli.
*full hd'mi olur olur artık yada daha iyisi var mı bilmiyorum ama görüntü kalitesi üst düzey olmasını istiyorum.
*kasamda HDMI çıkışı var ve ekran kartı filanda iyi.
*bu konulardan hiç anlamıyorum,yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkürler.

**fiyat konusunda 400-450 lira arası olması güzel olur.
*** vatan computerde olursa daha güzel olur evime yakın direk alır gelirim.

SSD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hem renkleri daha iyi vermesi hem de gözlerin sıhhati için IPS panelli bir monitöre yönelmek isâbetli olur.

Vatan'da, Asus VS239HR isimli bir model var, IPS panelli ve tam HD çözünürlüklü. Fiyatı indirim ile 450'den aşağı.

Lâkin ben kullanmadım, forumlarda hakkında yazılmış yorumlara bir bakabilirsiniz :)

SSD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bu modelin kullandığı panel AH-IPS, yâni düz IPS'den daha iyi.

Fiyatını diğerine nazâran yüksek kılan bir diğer müessir de zarif bir tasarıma sâhib olması.

Sizin için renkler çok mühimse, işiniz bu tür grafik mihraklı çalışmalar üzerineyse ve bu tasarımı da beğendiyseniz olabilir. Tabii başka perâkendecilerden de fiyat almak isâbetli olur.
Normâl bir ev kullanıcısı iseniz ve daha evvel hiç IPS tecrübeniz olmadıysa VS239HR de kâfîdir. Fakat yine de kullananların yorumlarına bakmanız tavsiye olunur :)

yamuk31

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hem renkleri daha iyi vermesi hem de gözlerin sıhhati için IPS panelli bir monitöre yönelmek isâbetli olur.

Vatan'da, Asus VS239HR isimli bir model var, IPS panelli ve tam HD çözünürlüklü. Fiyatı indirim ile 450'den aşağı.

Lâkin ben kullanmadım, forumlarda hakkında yazılmış yorumlara bir bakabilirsiniz :)

eyvallah önerdiğiniz ürün aklıma yattı ama bir ürün daha var http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-vs239hr-23-vs239hr-genis-ekran-led-ips-monitor/productdetails.aspx?I_ID=68802 burada ki ürün nasıl kıyaslarsak hangisi iyidir.