Molotofçuyu vur emri !

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
misket atan silahlarla ellerindeki şişeler vurulmalı :)

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Ayaklarından vuralım. Molotofun üstüne düşsünler. Artık girer mi yakar mı orası molotofa kalmış.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Geçen günkü feribotu kaçıran pislik niye vurularak öldürüldü çünkü feribottaki insanlara zarar vermesin diye. Ha feribotun içinde zarar vermiş ha belediye otobüsünün dışından zarar vermiş aynı şey değilmi direk zımbalamak lazım bu pislikleri.

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
abi millet ne hale gelmiş.ne yaptınız önünüze geleni vuruyorsunuz.Kolaysa gidin siz vurun sanki gta oynuyorlar ,bi insanı öldürmek kolay mı öyle sen bir insanı öldürebilirmisin?Polisler savaşmak için değil ülkeyi korumak için varlar,silah bir polisin en son kullanması gereken şeydir.İçinizdeki kini ,nefreti anlıyorum ama önümüze geleni vuralım keselim psikolojisinede girmeyin lütfen nerede bizim onlardan farkımız.İnsanlığınızı kaybetmeyin.Polis kolay bir şekilde herkesi etkisiz hale getirebilir(yeterki gerekli teçhizat ve izin verilsin) alsınlar götürsünler mahkemeye devletin polisine zarar vermeye çalışmaktan müebbet versinler ama silah kullanmaya karşıyım

i.am.kira

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kesinlikle doğru olur ancak plastik mermiyle vurulsun. silahla saldırana gerçek mermi, taş ve molofla saldırana plastik mermi

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Tabi vurun öldürün hatta sizde onu canlı canlı yakınız nasıl olsa kısasa kısasa cevaz vardır
Siz ona emri verene 6000tl para araba ve devletin imkanlarını dokunulmazlığı verin
Siz buncayıl o gençleri imansız hatta din düşmanı yetiştirin
silahlarını patlayıcılarınıda siz verin
Baş haine imralıda malikane açın
o çocukların ailelerine devletçe zulmederek onları bu hale getirin
Dahada önemlisi eyleme katılmayanın aişlesinide korumasız bırakın
Sonra urun kellesini asın iti sallandın
Ben ü.olduğum halde benim midem bulandı birde okumuş insansınız bir bakın yakışıyor mu

Al Arabi

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Tabi ki böyle bir güç polise verilmesin. İnsan öldürmekten söz ediyoruz. Yöntem mi yok! Uyuşturucu silahla vurulabilir yakalandıktan sonra en ağır ceza ile yargılanır.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Burada Çocuk Diye vurmuyorsun, O Çocuk Büyüyüp Dağa Çıkıyor Ve Senin 24 Mehmetçiğini Şehit Ediyor. Yılanın Başını Küçükken Ezeceksin.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
bir işe yaramaz bunları atanların birçoğu çocuk. polisin çocuk vurması bu sorunu çözmez hatta çözümü zorlaştırır. elektro şok cihazları denenebilir veya plastik mermi.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Çivi çiviyi sökermiş,moLotof atana moLotof atmak Lazım.

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
B Sınıf yangın söndürme silahı üretilip bu silahlarla müdahale edilmelidir belki suistimal ortadan kalkar :)

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Vurulsun tabi kim ki o arabamı ateşe veriyor polise saldırıyor...insan hakları aman onu ellemeyelim eğitelim öldürmeyelim diye diye masum bi sürü insan ölüyor.Dağlarda terörist arıyoz hepsi içimizde polise saldırıyolar ellerinde molotoflarla vurun işte ne duruyonuz.

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Hala kafalar değişmemiş.Oysa dün iki sefer bir partinin milletvekilinin taziye haberini vermiştim.aynı milletvekili teröristi havaalanından dağlara uğurlarken polis tarafından engellendi kız tutuklandı.
Siz hala kuklalardasınız oysa kukla el olmadan hareket etmez.O elde mecliste.Siz o gençleri öldürmekten bahsediyorsunuz .Devlet tarafından harcanan geleceği olmayan gençleri
O gençler benim öncelikle siyasal görüşlerime ters inançlarımda uyuşmuyor ama bu benim objektif olmamı engellemiyor.
Ben kızmıyor muyum belki sizden çok fazla ama ben perdenin arkasını görebiliyorum
o çouklar biliyormusunuz aileleri var ama sahip çıkamayan aileleri devletin koruyamadığını aile mi koruyacak.
Siz kendinize bir iyilik yapın kukla perdesinin arkasına geçin ve oyunu oradan seyredin.

icaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hala kafalar değişmemiş.Oysa dün iki sefer bir partinin milletvekilinin taziye haberini vermiştim.aynı milletvekili teröristi havaalanından dağlara uğurlarken polis tarafından engellendi kız tutuklandı.
Siz hala kuklalardasınız oysa kukla el olmadan hareket etmez.O elde mecliste.Siz o gençleri öldürmekten bahsediyorsunuz .Devlet tarafından harcanan geleceği olmayan gençleri
O gençler benim öncelikle siyasal görüşlerime ters inançlarımda uyuşmuyor ama bu benim objektif olmamı engellemiyor.
Ben kızmıyor muyum belki sizden çok fazla ama ben perdenin arkasını görebiliyorum
o çouklar biliyormusunuz aileleri var ama sahip çıkamayan aileleri devletin koruyamadığını aile mi koruyacak.
Siz kendinize bir iyilik yapın kukla perdesinin arkasına geçin ve oyunu oradan seyredin.

siz perdenin arkasını görüyorsun evet, şehitlerin ailelerini yakınlarını da görüyor musun ? burada insanlar artık ne kadar canlarının yandıklarını, bu olaylardan ne kadar rahatsız olduklarını dile getiriyorlar. Madem siz perdenin arkasına geçtiniz bu ülkeyi bölmek isteyenlerin kimin kuklası olduğunu gördünüz mü ?

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
duygularınızı anlıyorum ama şiddete karşı şiddet hiçbirzaman çözüm olmadı. bence vurulması gerekenler atan eller değil attıran ellerdir. kandırılmış körpe beyinler değil kandıranlar vurulmalı. tıpkı kuzey ırak operasyonlarında öldürülenler gibi. biraz daha sabır, inşallah bunların hepsi bitecek...

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
bu işte suistimal olması kaçınılmaz, en azından bu tür eylemlerde etkili plastik mermi kullanılabilinir öldürmez ama süründürür. sürünenleride patates gibi toplarsın:biggrin:

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
bizimkiler vursun onlar vursun o zaman tam bir savaş çıkar ülkede zaten yeteri kadar savaş var,başka bir çözümü olmalı,mesela plastik mermi

zebaniselo

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bu direkt vurmaktan kasıt zor durumda, polise vurma kolaylığı verilmesi.biliyosunuz zor durumda vursa bile polise dava açılabiliyor.ama çoğu kez plastik mermi kullanılması daha iyidir.ama şundan eminim ki batı devletlerindekine yakın,kontrollü bir şekilde kesinlikle polisin yetkilerinin arttırılması gerekir.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Walla insanın sabretme sınırı belli...

Ben yıllarca köle gibi çalışacağım...

yediğimden içtiğimden kuruş kuruş arttıracağım...

Bir araba alacağım, ne bileyim bir iş yeri açacağım, bir ev alacağım...

Sonra KANDIRILMIŞ bir çocuk gelecek benim bu yıllarca yaptığım emekleri benzin dolu bir şişe ile yok edecek!

Sonra ben de ANLAYIŞLI Davranacağım! Bu Çocukların Günahı Yok diye bütün olanların üzerine bir bardak su içeceğim!

Mal mülk hadi neyse!

Senin bir kızın olacak 17 Yaşına kadar sevginle ilginle büyüteceksin... Onu her şeyden sakınacaksın, ona bir şey olsa ondan daha çok senin canın acıyacak...

Bir gün KANDIRILMIŞ ÇOCUKLAR yine ortaya çıkacaklar...

Senin canından bir parçan olan o kızın bindiği otobüse molotof kokteyli atacak...

Otobüs yanacak, Kızın can verecek...

Bakın İETT Otobüsüne yapılan saldırı sonucu can veren SERAP...

Bütün bu olanlardan sonra

Sen de oturup ANLAYIŞ GÖSTERECEKSİN!!!

Çocuktur Yapar diyeceksin!!!

BDP'liler olayına gelince!!!
Bazen insanlar acılar nedeniyle düşünme yetisini kaybedebiliyor!
TÜRKİYE BİR KABİLE DEVLETİ DEĞİL!!!
Burada HUKUK Kuralları işler...
O adamlara sövsek de küfretsek de nefret etsek de YASAL YOLLARLA MECLİSE geldiler... yapacağın bir şey yok!
Yaparım mı diyorsun! sen bu gün yasal yollarla oraya geleni yasal olmayan yollarla oradan çıkarırsan gün gelir başka bir güçlü senin seçtiklerini oradan çıkarır...
Geçmişte bunun örneklerini yaşamadık mı?
Bu halkın seçtiği Merve Kavakçı başörtüsü nedeniyle meclisten kovulmadı mı?
Hukuksuzluk bana geldiğinde kötü
Ötekine geldiğinde iyi diyebileceğimiz bir şey değil!

İlkeli olacaksın!
Hukuk hoşuna gitse de gitmese de herkes için eşit olmak zorunda!

Olaya böyle bakınca o meclistekiler deyip BDP lileri oradan çıkarmaya çalışmak hiç bir şeye çözüm olmaz!
Kaldıki senin hedef gösterdiğin o meclisteki BDP liler ile KANDIRILMIŞ dediğin ÇOCUKLAR arasında da bir fark yok!
İkisi de talimatı KANDİL'den alıyor, KANDİL in sözünün dışına çıkamıyor...
BDP li milletvekillerini gözünüzde büyütmeyin! Kendi kendilerine nefes almaya bile yetkileri olmayan insancıklar onlar...

Bunca şeyden sonra olayı toparlayalım...
Biz Terörist Değiliz!!!
Teröristi bağlayan ne bir yasa ne bir hukuk yok!
Biz ise bir devletiz!
Biz hukuk içinde hareket etmeye mecburuz!!!
Eğer mevcut hukukumuz Teröristle mücadelede yetersiz ise bunu düzeltecek olan da Yasama organı TBMM dir...

Bana yasalar molotofçuyu vurmama izin vermiyor!
Bana yasalar BDP lilere dokunmama izin vermiyor!

O zaman ben de halk olarak Adana Emniyet Müdürünün Önerisini destekleyeceğim!
Yasalar değişecek!

Ben vurmasam bile benim adıma POLİS MOLOTOFÇUYU VURACAK!!!

Bu işin yolu budur!

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Ben vurmasam bile benim adıma POLİS MOLOTOFÇUYU VURACAK!!!

Bu işin yolu budur!

Bu konuyla ilgili verdiğim haberler siyasi içerikli diye yayınlanmadı teröristlerin en azılıları meclistedir ve bunlar sakınmadan bir KCK lıyız demekte terörist eylemlere katılmaktadırlar.Sebahat tuncer ise bir adım öteye geçmiş teröristlere meclis plakalı otosuyla servis yapmaktadır.Birkaç fakir çocuğunu vursan ne olur çözümmü.
hayır.
Çözüm teröre devameden milletvekillerinin g.tünde dolaşmak değil onları meclis dışına göndermektir ki bu yaptıkları hainlikler zaten milletvekilliklerini tartışılır hale getirmektedir.
Devlet devlerse o çocuklara sahip çıksın çocuğunu eyleme göndermeyen aileye verilecek cezaya karşı önlem alsın.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
BDP li milletvekillerini meclisin dışına gönderince sorun bitecek mi :) Güldürme... Gözünde çok büyütüyorsun BDP lileri...

Örgüt bile senin kadar ciddiye almıyor o adamları...

KCK lıyım demekle olmuyor bu işler...

Malum X Partisinin Genel Başkanı da Nerede Falanca Örgüt Ben de Gidip Yazılayım demişti...

Bu işler sözle olmuyor...

KCK nın şu an devlet çok yoğun bir şekilde zaten üzerine gidiyor...

Eğer gitmeseydi bu gün çok büyük halk isyanları ile karşı karşıya kalmış olabilirdik...

KCK ya yapılan operasyonlar konusunda hiç bir sıkıntı yok MEDYA dışında...

Şu BDP li Milletvekillerini dediğim gibi gözünüzde büyütmeyin...

İddia ettiğiniz gibi Perdenin arkasını görseydiniz BDP lilerin AVRUPA ve ABD için göstermelik olarak kurulan örgüt içinde hiç bir hükmü olmayan Vitrin Malzemeleri olduğunu görürdünüz...

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
BDP li milletvekillerini meclisin dışına gönderince sorun bitecek mi :) Güldürme... Gözünde çok büyütüyorsun BDP lileri...

Örgüt bile senin kadar ciddiye almıyor o adamları...

...
devletin koruması altında teröristlik yapıyorlar herhalde dünyada eşleride yoktur.
''vallahi ya Ali 100 kafiri oldürmenden birini islama kazandırman daha hayırlıdır''