Modlar hakkında ne düşünüyorsunuz?(Anket)

Moderatör'ler hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    102

Bu konuyu okuyanlar

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200
Bence islerini iyi yapiyolar, foruma kaydoldugumdan beri hiç hatali hüküm verildiğini gormedim :)

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Yanlıs anlasılmalar olabilir insanız yönetim gayet iyi bnce ufak sorunlar olabilir konusarak cözülmryeck işler değil bir iki ufak defek sorunlar oldu konusark çözdm yöntm konusunda sıkıntı yasamadım önemli olan hatır gönül kırmamak ?️?️

Su tankı

Doçent
Reaksiyon puanı
641
62 oy kullanıldı 43 oy yönetimini açıkça desteklemiş 11 oy halkın pek adaletli davranmadığını savunmuş 3 oy yönetime muhalefet olmuştur kazanan şu anki yönetim olmuştur

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606
62 oy kullanıldı 43 oy yönetimini açıkça desteklemiş 11 oy halkın pek adaletli davranmadığını savunmuş 3 oy yönetime muhalefet olmuştur kazanan şu anki yönetim olmuştur
3 oyun hepsi forumda yeni :D

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
90'lardan beri forum kullanıyorum, buradaki mod arkadaşları öpüp baş üstüne koyun. Ya da çok öpmeyin de ayarında öpün, pandemiden sonra öpün. Ayrıca umarım kilolu değillerdir, baş üstüne koymasí da var bunun.

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
Bu gün benim sansürlü bir şekilde küfür ettiğim söylendi ve mesaj silindi ama hemen alta yine bir arkadaşımız sansürlü bir şekilde küfür etmiş ama onun mesajı silinmemiş, bu haksızlık değilmi sizce? Bazı modaretörler eşit davranmıyor insanlara, benimkini sileceksen onu da sileceksin yada ikimizin mesajını da silmeyeceksin, KEŞKE oyumu değiştirebilseydim

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bu gün benim sansürlü bir şekilde küfür ettiğim söylendi ve mesaj silindi ama hemen alta yine bir arkadaşımız sansürlü bir şekilde küfür etmiş ama onun mesajı silinmemiş, bu haksızlık değilmi sizce? Bazı modaretörler eşit davranmıyor insanlara, benimkini sileceksen onu da sileceksin yada ikimizin mesajını da silmeyeceksin, KEŞKE oyumu değiştirebilseydim
Madem yazdın ulu orta argo küfür paylaşıp da mesajın silindimi benimki niye silindi onun küfürlü mesajı neden silinmedi demeyeceksin küfürlü paylaşım varsa raporlayacaksın

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Üstünüze gelen yokki sen forum kuralı nı ihlal edip crakli oyun diye aleni şekilde mesaj yazarsan normalde banlarız da işte bu seferlik mesajını silmeyi uygun gördüm
Abi iyide adam bize crack mi diye soruyor şimdi crack demesem yalan söyleyeceğim. Hem crack alıp verme yapmıyoruz. Sadece crack mi diye sordu bana :(

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Fark etmiyor kural paylaşımda bulunmak diyor. Kullanıyorsanız açmayın şunla ilgili konu bu kadar basit bir olayı zora sokmayın. Hile hurda crack şu bu yasak.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Bence konu sahibine inisiyatif verilmeli. Konumda tartışma çıkaran birisi yüzünden neden ben de uyarı alıyorum? Bazıları özele yazınca geç cevap veriyor ya da hiç vermiyor, moderatör olsam daha iyi yaparım. Sorum şu; cevaplayamayacak kadar yoğun musunuz, yoksa cevap veremeyecek kadar pasif misiniz?