Moderator'ler üyeler arasında ayrımcılık yapıyor ! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Evet arkadaşlar açtığım bir konuda [MENTION=284772]hamza5806[/MENTION] adlı üyeye hakaret içerikli mesajdan dolayı 04.09.2013 tarihinden 07.09.2013 tarihine kadar yasaklandım. Evet hakaret içeren mesaj yazdım ve yasaklandım. Buraya kadar herşey normal ama ilk hakaret içeren mesajı [MENTION=284772]hamza5806[/MENTION] adlı üye yapmasına karşın moderator adil davranmamış sadece beni yasaklamıştır. [MENTION=390]hamza[/MENTION]5906 adlı üyenin mesajı şu şekildedir ; "senin gerçek bi ilkokullu amele sümüklü zerre kadar oyun oynamasınıda konu açmasınıda bilmeyen saçma sapan avatarlarla kendini tatmin eden vs vs biri olduğun anlaşıldı. zoruma giden seni desteklemesinden ziyade bu güzide forumda sizin gibi boş beyinli insanların dolaşması.( burda kimseyi gaza getirme gibi bir niyetim yok ama genel olarak tüm üyelere hakaret ediyor). Benim aklıma ilk gelen düşünce ise bu üyenin normal hayatta, beni yasaklayan moderator'ün çok samimi arkadaşı olduğu için moderator'ün sadece beni yasaklamayı seçmesidir. İkinci aklıma gelen düşünce ise moderator'ün "amele, sümüklü,beyinsiz, vs" cümlelerini hakaret değil de övgü olarak görmesidir. Eğer bu cümleler hakaret değilse burdan sayın moderator'e söylüyorum : bende bu cümlelerle size övgü yağdırmak istiyorum. Yada hakaretse o üyeninde yasaklamnasını istiyorum ki adaletli bi forum olsun........

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=284009]enkrc[/MENTION]

Cevap yazacagina mesaji moderatöre bildirseydin daha karli cikardin.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Adalet mi ne adaleti :D Adalet peşinde diye bir film vardı o geldi aklıma :p

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Belki o üyede ceza veya uyarı aldı, ceza puanı uygulaması var sistemde..
Bunu biz üyeler bilemeyiz.

Aslında hakarete hakaretle değil, mesajı raporlamakla mukabele etseydiniz arkadaşımın dediği gibi isabet olacaktı..

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=284009]enkrc[/MENTION] Bu forumda adalet yok birader. Çabanı anlıyorum ama adalet arıyorsan yanlış yerdesin.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Moderatörü ve yaşadığın durumu başka bir moderatöre anlat. Haklıysan ceza alabilir.

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Adalet olayı tek SDN Forumda değil bu olay genel Forumlar yazısız kuralı .

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Adalet mi ne adaleti :D Adalet peşinde diye bir film vardı o geldi aklıma :p

sen herşeyi böyle ciddiye almazsan hayat seni birgün çok ciddiye alır ama çok geç kalmış olursun. belki seninde başına gelebilir gerçekten düşüncelerini yaz. banlanmaktan korkma...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Moderatörü ve yaşadığın durumu başka bir moderatöre anlat. Haklıysan ceza alabilir.

yorumun için tşekürler ama bu konu illa ki o moderatör okuyacak. kendisi görsün yaptığı haksızlığı...

@enkrc Bu forumda adalet yok birader. Çabanı anlıyorum ama adalet arıyorsan yanlış yerdesin.

yorumun için teşekürler ama ben küçük bir çabada olsa hakkımı burda aramak istiyorum. tüm üyelerin gözü önünde.. tabi hakkımı aradığım için banlanmazsam.. seninde hakkının yendiği avatarın belli kardeşim.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
[MENTION=63117]friendly[/MENTION] arkadaş haklı. [MENTION=197533]Mr.Elm[/MENTION] ise r4bia hareketinin kalkmasından dolayı böyle asabi olduğunu düşünüyorum.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Aslında DH daha iyi de, şu tasarımdan dolayı buralardayım. Farkı göstereyim isterseniz?;

sdl91.png

sdl9m.png

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
[MENTION=63117]friendly[/MENTION] arkadaş haklı. [MENTION=197533]Mr.Elm[/MENTION] ise r4bia hareketinin kalkmasından dolayı böyle asabi olduğunu düşünüyorum.

Sen bu foruma ilk geldiğinde penise benzetilmiş domuz resmini komik resimlere konu diye açan eleman değil misin?

O avatar hakkında tartışman bile hata.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
adalet varsa ve herkes eşittse bence tasarım o kadar da önemli değil kardeşim...

Sen bu foruma ilk geldiğinde penise benzetilmiş domuz resmini komik resimlere konu diye açan eleman değil misin?

kardeşim yanlış hatırlıyorsun. ben öyle bi konu açmadım . açtığım konulara göz at...

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Forum kullanmasini bilene güzel. Ben genel olarak tartisma yaratacak konulardan, kisilerden, durumlardan uzak durmaya calisiyorum.

Aksi bir durumda moderatörlere özel mesaj atabilirsiniz. Bazen yanlis yaparlar ( hatasiz kul olmaz ) ama sizden yardimi esirgemezler. Uyanik olmak lazim arkadaslar. Bazi üyeler böyle olaylardan faydalanip milleti katakulliye getiriyor. Bunun örneklerini spor ve gündem bölümünde gördük.

Kalin saglicakla.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
sayın moderator "amele, sümüklü, beyinsiz vs" cümleler hakaret değil de övgü dolu sözler ise bunları size söyleyerek övgü yağdırmak istiyorum. lütfen konuma bi göz atınız....

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Hangi Mod arkadaş ise onu etiketleyin bari de haberi olsun durumdan.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Forum kullanmasini bilene güzel. Ben genel olarak tartisma yaratacak konulardan, kisilerden, durumlardan uzak durmaya calisiyorum.

Aksi bir durumda moderatörlere özel mesaj atabilirsiniz. Bazen yanlis yaparlar ( hatasiz kul olmaz ) ama sizden yardimi esirgemezler. Uyanik olmak lazim arkadaslar. Bazi üyeler böyle olaylardan faydalanip milleti katakulliye getiriyor. Bunun örneklerini spor ve gündem bölümünde gördük.

Kalin saglicakla.
çok haklısın kardeşim ama böyle bi hata yaptım. yani o üyeye cevap yazmaya tenezül bile etmeyecektim....

Hangi Mod arkadaş ise onu etiketleyin bari de haberi olsun durumdan.
[MENTION=194661]eSa[/MENTION] adlı mod

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7

Hocam bu nasıl bir hatırlama kapasitesidir. Uyarıyı aldım bir daha tekrar ettim mi?Hayır. R4BIA avatarı siyasete girer rektör. Siyasetin yeri bura değildir.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Hocam bu nasıl bir hatırlama kapasitesidir. Uyarıyı aldım bir daha tekrar ettim mi?Hayır. R4BIA avatarı siyasete girer rektör. Siyasetin yeri bura değildir.

hiç tartışmaya girme kardeşim yoksa sende benim gibi haksız yere banlanırsın

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Her ikinize de gereken ceza veya uyarı ilgili konuda verilmiştir.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
En sabırlı ve iyi niyetli bir moda denk gelmişsin.
Bence kararı daha tartışmamak lazım. :)

ben hakkımı arıyorum kardeşim onuda yasaklasın adalet yerini bulsun. ben bu konuyu açtım diye benim üyeliğimi silecek veya banlayacak ise canı sağolsun.... ne diyeyim

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Yine mi ayrımcılık yapılıyor konusu :)

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Her ikinize de gereken ceza veya uyarı ilgili konuda verilmiştir.

sayın moderator beni yasakladınız. onuda yasaklayın ki; birdaha milleti galayana getirmesin. çok samimi arkadaşınız ise yapacak birşey yok....

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
sayın moderator beni yasakladınız. onuda yasaklayın ki; birdaha milleti galayana getirmesin. çok samimi arkadaşınız ise yapacak birşey yok....

Duruma iki taraftan da bakmak mecburiyetindeyim. Bu durumda her iki kişiye de aynı oranda ceza veremezdim.

Bu kadar açık açık anlatmama da gerek yoktu aslında ancak madem tam sebebini merak ediyorsun. Herkes de bilmeli.

Çünkü asıl tartışmanın fitilini ateşleyen taraf sendin ve ceza almana sebep olan mesaj içeriğini de tekrar buraya yazmayalım.

Daha fazla uzatmayacağım konuyu..

a3Qe8Ue.png

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Fitili ateşleyebilir ama hakarete gerek yoktu diye düşünüyorum.

[MENTION=284009]enkrc[/MENTION] arkadaşın tavrı da hiç hoş değil ama.

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Duruma iki taraftan da bakmak mecburiyetindeyim. Bu durumda her iki kişiye de aynı oranda ceza veremezdim.

Bu kadar açık açık anlatmama da gerek yoktu aslında ancak madem tam sebebini merak ediyorsun. Herkes de bilmeli.

Çünkü asıl tartışmanın fitilini ateşleyen taraf sendin ve ceza almana sebep olan mesaj içeriğini de tekrar buraya yazmayalım.

Daha fazla uzatmayacağım konuyu..

a3Qe8Ue.png
şizofren bir hastalık adıdır. hakaret değil. şimdi siz bana kabakulak deseniz bu hakaret değil hastalık ismidir. ayrıca onu yazmamın nedeni o üyenin [MENTION=364540]salih amel[/MENTION] adlı üyenin de ben olduğumu söylemesidir.

Fitili ateşleyebilir ama hakarete gerek yoktu diye düşünüyorum.

@enkrc arkadaşın tavrı da hiç hoş değil ama.

kardeşim ben konumu açarken mümkün mü diye sordum. ama üyelerin çoğunluğu konu ile alakasız mesajlar yazdığı için biraz sert cevaplar vermeye başladım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...