Moderatör olmak ister misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar,

Üyelerimizin taleplerine hızlı karşılık verebilme ve daha iyi bir hizmet sunmak adına ekibimizi genişletme kararı aldık. Siz de ekibimize katılmak istiyorsanız bölüm sınırı olmadan dilediğiniz bölüm için başvurabilirsiniz.

Moderatör olmak isteyen arkadaşlar, aşağıdaki bilgileri doldurup bana özel mesaj yoluyla iletebilir.

Gerekli olan bilgiler;

-Adınız Soyadınız

-Hangi bölüme mod. olmak istiyorsunuz

-Moderatör olunca ne gibi katkılarda bulunacaksınız

-Forumda günlük ne kadar vakit harcıyorsunuz

Bu tür konularda tecrübeniz varsa bildirmeyi ihmal etmeyiniz.

Başvurular tamamladıktan sonra sizlere olumlu veya olumsuz yanıt ile geri dönüş yapacağız. Başvuruların sona erdiğini bu konu altında bildireceğiz.

iyi forumlar dilerim.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
13 Nisan 2016
2,449
816
293
39
İçses: Monitör olmak ister misiniz?
Öyle birşey yok, çoğumuz işin de gücün de insanlarız elimizden geldikçe vakit ayırmaya çalışıyoruz, bizim kimseye tüm gün pc başında otur forumla ilgilen dediğimiz yok ama gerekli görevleri yerine getirmesini tabiki isteriz zira madem bu görevi almak istiyorsun görevinide yapacaksın öyle değilmi?

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
Öyle birşey yok, çoğumuz işin de gücün de insanlarız elimizden geldikçe vakit ayırmaya çalışıyoruz, bizim kimseye tüm gün pc başında otur forumla ilgilen dediğimiz yok ama gerekli görevleri yerine getirmesini tabiki isteriz zira madem bu görevi almak istiyorsun görevinide yapacaksın öyle değilmi?
Yok la ben öyle okudum.

12 Mart 2011
35,206
10,327
293
Direkt admin alımı yok mu?
Şööle kısa yoldan, kestirmeden... torpil, rüşvet falan filan... çaktırmadan öğretiverin bir yol kıymetli moderatör arkadaşlar,
sevabına yani! :D

Alecont

Profesör
25 Ağustos 2015
2,488
509
293
İçses: Monitör olmak ister misiniz?
Valla saat 1 de kalkıyorum 2 gibi foruma bakıyorum bildirim varsa çözüyorum bir kaç saatte bir bakıyorum. Fazlasıyla yetiyor zaten yetkim olan bölümler sınırlı o yüzden zorlanmıyorum. Gelen bildirimler PC tavsiye isteyen var mı tamam. Sonuçta s mod almıyorlar onların işi daha zor :)

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
Valla saat 1 de kalkıyorum 2 gibi foruma bakıyorum bildirim varsa çözüyorum bir kaç saatte bir bakıyorum. Fazlasıyla yetiyor zaten yetkim olan bölümler sınırlı o yüzden zorlanmıyorum. Gelen bildirimler PC tavsiye isteyen var mı tamam. Sonuçta s mod almıyorlar onların işi daha zor :)
Yahu gençler o sıra monitörlere bakıyordum, moderatör yerine monitör okudum, size monitör demiyorum. :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Arka taraf muhabbeti dönünce aklıma cem yılmaz'ın uçak hikayesi geldi. Kabin amiri krema getiriyor, uçak kalkmadan bu bitecek :D

sifirbakiye

Profesör
16 Şubat 2016
1,665
437
263
Şu 'fetö'cülerden biraz eğitim alıp öyle geleyim, hazır gelmişken darbe yapmanın yollarını da öğrenmiş olurum. :D

Yanına okunmuş 1 doları almayı unutma :D

Arka taraf muhabbeti dönünce aklıma cem yılmaz'ın uçak hikayesi geldi. Kabin amiri krema getiriyor, uçak kalkmadan bu bitecek :D

Portakal suyu geliyor, kendini Lord sanıyorsun olayı daha inandırıcı :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Başvurular devam etmektedir arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...