Mod adayı oldum

Bu konuyu okuyanlar

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Merhaba arkadaşlar.Sonunda mod adayı oldum.Bu konuyu açmamın sebebi ise değerli forum üyelerine teşekkür etmek.Onlar ne yaptı derseniz de
eğer onların soruları olmasaydı bende cevaplayamazdım.yani hem sorunlar sayesinde daha fazla mesaj yazmış oldum hemde sorunları çözerek deneyim kazanmış oldum.
Tekardan değerli sdn forum üyelerine çok teşekkür ederim.İnşallah sizleri de buralarda görürüz.Bu arada benimle birlikte mod adayı olan arkadaşlara da başarılar diliyorum.

Saygılar:):)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Son zamanlarda forumda çok aktif olamadığım için Mod. Adaylarının genel performansını bilmiyorum lakin kabul edildiğinize göre sizlerde bir ışık görülmüştür. Umarım katkılarınız artarak devam eder. Forum ve tüm mod adayları için hayırlı olsun. Keyifli forumlar, selamlar. :)

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Üçümüz de hoş geldiniz sefa getirdiniz adaylığın tadını çıkarın. Yeşilde görüşürüz.
inşallah mavide de görüşürüz:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son zamanlarda forumda çok aktif olamadığım için Mod. Adaylarının genel performansını bilmiyorum lakin kabul edildiğinize göre sizlerde bir ışık görülmüştür. Umarım katkılarınız artarak devam eder. Forum ve tüm mod adayları için hayırlı olsun. Keyifli forumlar, selamlar. :)
çok teşekkürler:)

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Merhaba arkadaşlar.Sonunda mod adayı oldum.Bu konuyu açmamın sebebi ise değerli forum üyelerine teşekkür etmek.Onlar ne yaptı derseniz de
eğer onların soruları olmasaydı bende cevaplayamazdım.yani hem sorunlar sayesinde daha fazla mesaj yazmış oldum hemde sorunları çözerek deneyim kazanmış oldum.
Tekardan değerli sdn forum üyelerine çok teşekkür ederim.İnşallah sizleri de buralarda görürüz.Bu arada benimle birlikte mod adayı olan arkadaşlara da başarılar diliyorum.

Saygılar:):)
Hayırlı olsun tüm adaylara (=
Darısı isteyipte kavuşamayanlara gelsinnn((=

Reaksiyon puanı
5,172
Hepinize hayırlı olsun. Umarım mod olduğunuz kategorilerde, yıllardır bir şeyler yazmaya ikna edemediğimiz sadece okuyucu olarak takılan üyelerimizi, sizler açacağınız kaliteli konular ile bir şeyler yazmaya ikna edebilirsiniz.

Son düzenleme:

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Hepinize hayırlı olsun. Umarım mod olduğunuz kategorilerde, yıllardır foruma bir şeyler yazmaya ikna edemediğimiz sadece okuyucu olarak takılan binlerce üyemizi, sizler açacağınız kaliteli konular ile bir şeyler yazmaya ikna edebilirsiniz.
Umarım:) elimden geldiğince forumu daha da aktif hale getirmeye çalışacağım.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Belki tavsiye etmek bana düşmez ama bütün adayların,modların, süper modların ,çok iyi aktif olmaları ,mümkün olduğunca kısa sürede konuları cevaplandırmaları,hatta aralıklarla bilgilendirici konularda,yeni haberlerde,kendilerinin konu açmaları, şart.

.Diğer türlü ,bu güzel sitenin ,diğer bazı sitelerle rekabet gücü düşebilir.

Ben bile ,hiçbi vasfım olmadığı halde,naçizane, pc donanın konularında ,her türlü desteği,elimden geldiğince vermeye çalışıyorum. :)