Mkü Tıp Fakültesi Hakkında Bildikleriniz...

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Mkü Tıp fakültesini kazandım millet :) Burası hakkında pek bi bilgim yok biraz yardımcı olursanız sevinirim...Please help me :)

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
MKÜ de ne nerede :D Tebrikler okulunu bitirmeye bak tıp bu dönem uzatmaya gelmez uzatırlar :D

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
mustafa kemal ünivesitesi hatayda değil mi?

tebrikler başarılar diliyorum

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Bu tür konularda bilgi almak için üniversitenin kendi sitesini incelemenizde fayda var.

Bu arada tebrikler.

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu tür konularda bilgi almak için üniversitenin kendi sitesini incelemenizde fayda var.

Bu arada tebrikler.
"Yoğurtçu yoğurduna ekşi demez" üniversitenin sitesi sağlam bilgiler vermiyor. İnternettende araştırdım pek bi bilgi bulamadım tıp hakkında. Böle forumlarda tartışmayı daha çok seviyorum. YAni bi bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. :D

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
mkü tıp fakültesi hakkında değil de genel olarak tıp fakültesi hakkında bilgi verebilirm istersen :)

muko

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Mkü tip fakültesinin binası yeni ve güzeldir. Fakat çevresi için aynı şeyi söyleyemeyiz şimdilik.
Bende yazmıştım orayı ama kazanamadım.
Buyuk ihtimal Gaziantep tıpa
gidecem bende.
Universite yerine Tip hakinda araştırma yapmani öneririm.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Mku güzel bir üniversite abim orada okudu makina mühendisi çıktı. Şimdi duyduğuma göre yeni binası yapılıyormuş.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Memleketime hoşgeldin. ASlında pek hoş bir tanışma olmamıştı ama :)

Üniversite güzel. Merkeze uzak değil kampüs. Etrafında üniver-site evleri diye bir site var. Öğrenci yurtları gibi sorunlar yaşamazsın.

Antakya Unesco barış kenti adayı olan bir kent. Yaşam ucuz, ulaşım da öyle. Gezilecek yerler de çok çok yok ama hepsi güzeldir.

Tıp eğitimi olarak bakarsak daha yeni açıldığını düşünürsek bunun için yorum yapmak çok çok zor.

Ayrıca tebrik ederim :)

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Bir MKU mezunu ve bir İskenderunlu olarak tebrik ederim.(Ziraat Fakültesi mezunuyum)

Hem üniversite hem şehir hem de tıp fakültesi güzeldir.

Kampüsün bulunduğu Serinyolda 3 yıl oturdum.Halkı öğrenciye karşı yobaz değil.Rahat edersin hem de fazlasıyla :D

Tıp fakültesinde, akrabamız olan Prof.Dr.Hasan Kaya öğretim görevlisi olarak çalışıyor.Ve hastane bu bölgenin en yoğun araştırma hastanesi olan Balcalı'nın (çukurova üniversitesi) pabucunu yakında dama atacak.o kadar iddialı söylüyorum.

Ayrıca üniversite rektörü tıp fakültesinden Prof.Dr. M.Şerafettin Canda ve çok iyi bir insan.Üniversite onun gelmesiyle her anlamda hızla gelişmeye başladı.

Merak ettiğin bir konu olursa sor yardımcı olmaya çalışırım.Tıp fakültesi evime 50 km. uzaklıkta.

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
POWER eğitimi ne yapcan,diplomayı alıp doktor oldun mu tamam.
Birkaç yıl içinde çoğu bilgi uçuyor ünvanınla mesleğine devam ediyorsun.
Bu birçok meslekte de böyledir.

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hepinizden Allah razı olsun. Herhangi bir sorun olursa sizlere danışacağıma emin olabilirsiniz. :)

Ha bu arada "Power" seni de unutmadım :)) Demek Antekelisin :)

Son mesajlar