MIUI 12

Bu konuyu okuyanlar

b3nmhmt_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam Öncelikle ben xiaomi note 8 pro kullaniyorum hali hazırda xiaomi MIUI 12 yi bu modellere getirdi lakin benim telefon kaçak eğer IMEI attirirsam güncellemeyi alabilirmiyim lütfen yardımcı olursanız sevinirim :blush:

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Hocam Öncelikle ben xiaomi note 8 pro kullaniyorum hali hazırda xiaomi MIUI 12 yi bu modellere getirdi lakin benim telefon kaçak eğer IMEI attirirsam güncellemeyi alabilirmiyim lütfen yardımcı olursanız sevinirim :blush:
Hocam güncellemeyi kurabilmeniz için cihazınızın Global Rom'a sahip olması gerekiyor. Telefonunuzun ayarlar kısmındaki sistem güncelleştirme kısmınını kontrol ettiğinizde gelen güncelleme görülecektir. Güncellemenin imei ile alakası olduğunu düşünmüyorum

b3nmhmt_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam güncellemeyi kurabilmeniz için cihazınızın Global Rom'a sahip olması gerekiyor. Telefonunuzun ayarlar kısmındaki sistem güncelleştirme kısmınını kontrol ettiğinizde gelen güncelleme görülecektir. Güncellemenin imei ile alakası olduğunu düşünmüyorum

SamER60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hayır.MIUI 12 Redmi Note 8 Pro' ya gelmedi henüz...

b3nmhmt_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle teşekkür ederim ama ben kaç defa denedim güncellemeyi denetle dedim lakin güncelleme ya daha gelmedi yada gözükmüyor acaba sebebi nedir globol rom ne demek nasıl yapabilirim hocam
Hayır.MIUI 12 Redmi Note 8 Pro' ya gelmedi henüz...
Geldi

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Hocam şuan habere baktım. Redmi Note 8 pro MIUI12 beta testine girmiş. Yani direkt olarak kuramazsınız.

SamER60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Öncelikle teşekkür ederim ama ben kaç defa denedim güncellemeyi denetle dedim lakin güncelleme ya daha gelmedi yada gözükmüyor acaba sebebi nedir globol rom ne demek nasıl yapabilirim hocam

Geldi
Aldığı güncelleme MIUI 12 Beta sürümü yani kararlı sürüm değil.

b3nmhmt_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam şuan habere baktım. Redmi Note 8 pro MIUI12 beta testine girmiş. Yani direkt olarak kuramazsınız.
Ama Ben de 10 gibi bir habere baktım xiaomi güncellemeyi getirmiş ve temmuz aylari sonunda veya önümüzdeki haftalarda gelir diyor

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Güncelleme şu anda global ROM kullanıcıları için indirilebilir durumda. Betayı kullanabilmek için global ROM kullanıcısı ve onaylanmış Mi hesabı sahibi olmak gerekiyor.

hocam sdn sitesinin haberine göre güncellemeyi kurmak için bu şartları karşılamanız gerek.

b3nmhmt_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aldığı güncelleme MIUI 12 Beta sürümü yani kararlı sürüm değil.
Yani bende şu an MIUI 11 Global 11.0.5 Kararlı yazıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncelleme şu anda global ROM kullanıcıları için indirilebilir durumda. Betayı kullanabilmek için global ROM kullanıcısı ve onaylanmış Mi hesabı sahibi olmak gerekiyor.

hocam sdn sitesinin haberine göre güncellemeyi kurmak için bu şartları karşılamanız gerek.
Globol rom dan kastın telefonun telefon hakkında MIUI 11 global yazması değil mi

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Yani bende şu an MIUI 11 Global 11.0.5 Kararlı yazıyor

Globol rom dan kastın telefonun telefon hakkında MIUI 11 global yazması değil mi
aynen öyle yazıyorsa cihazınız global rom a sahip demektir. Cihaz üzerinde Mi hesabınız var mı ???

Reaksiyon puanı
628
Evet var mi hesabım var dün kurdum
Betaya kayıt olmanız gerekiyordu önceden. Mi 9T'ye betadan 4-5 hafta sonra kararlı geldi sanırım. Ben betaya kayıt olmuştum da şu an kararlıdayım.

Bu arada, şu Çin romu. Etrafını çizdiğim şeyi çok aradım ama globalde eksik ve hiçbir şekilde eklenemiyor.
Inkedxiaomi-went-all-out-miui-12-for-ios-5_LI.jpg

Şu da global.
InkedMiui-12-best-feature-control-center_LI.jpg

MIUI 12'de gördğüm tek sorun/bug bu benim için.

Son düzenleme:

b3nmhmt_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Betaya kayıt olmanız gerekiyordu önceden. Mi 9T'ye betadan 4-5 hafta sonra kararlı geldi sanırım. Ben betaya kayıt olmuştum da şu an kararlıdayım.

Bu arada, şu Çin romu. Etrafını çizdiğim şeyi çok aradım ama globalde eksik ve hiçbir şekilde eklenemiyor.
Ekli dosyayı görüntüle 107166
Şu da global.
Ekli dosyayı görüntüle 107167

Peki hocam ben kaçak telefonuma daha IMEI yi kayıt ettirmedim sence güncelleme alır mıyım

FatihMarangoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11

Ekli dosyayı görüntüle 107166
Şu da global.
Ekli dosyayı görüntüle 107167

Mi 9T kullanıcısının miui 11 global kararlı şuanda miui 12 nasıl gecebilirim bu güncelleme ne zaman otomatik gelir ?

Reaksiyon puanı
628