Minecraft oynamak istiyorum ama eğlenemiyorum.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Arkadaşlar ben son zamanlarda gerçekten çok minecraft oynamak istiyorum ama ne zaman survival başlasam bir süre sonra sıkılıyorum bırakıyorum, ne zaman creative takılsam sıkılıp bırakıyorum, ne zaman bi sunucuda bedwars vs oynasam sıkılıp bırakıyorum.
Minecraftı eğlenceli kılacak ne yapabilirim? Hiç sıkılmadan uzun süre sürdürebileceğim bir aktivite veya oyun modu öneriniz varmı?
Online ya da tek oyunculu farketmez eğlenceli olsun yeter
şimdiden teşekkürler xD

WindStone

Dekan
Reaksiyon puanı
2,614
Arkadaşlar ben son zamanlarda gerçekten çok minecraft oynamak istiyorum ama ne zaman survival başlasam bir süre sonra sıkılıyorum bırakıyorum, ne zaman creative takılsam sıkılıp bırakıyorum, ne zaman bi sunucuda bedwars vs oynasam sıkılıp bırakıyorum.
Minecraftı eğlenceli kılacak ne yapabilirim? Hiç sıkılmadan uzun süre sürdürebileceğim bir aktivite veya oyun modu öneriniz varmı?
şimdiden teşekkürler xD
Bende sıkılıyorum tek başıma normal survivaldan ama eğer modlu girersem günlerce rahatlıkla oynayabiliyorum. Stoneblock2 eğer zorluk istiyorsan ftb continuum öneririm.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
1.Bir yapı yap.
2.Turnuva varsa (Her oyunda var gibi) Katıl.
3.Arkadaşın varsa veya tek hardcore başla
4.Çeşitli changeller yap ve videoya çek.
5.2B2T sunucusuna katıl.

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
Luser adlı YouTube kanalını takip edersen Minecraft'ta yapabilecek şeyler bulabilirsin :)
Ben Survival modu açıp zorluk derecesini "zor" yaptım, Minecraft sarmaya başladı.
Birde oyunu kendine göre özelleştirebilirsin, mesela texture pack'ler ve karakter skinleri indirebilirsin.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Bende sıkılıyorum tek başıma normal survivaldan ama eğer modlu girersem günlerce rahatlıkla oynayabiliyorum. Stoneblock2 eğer zorluk istiyorsan ftb continuum öneririm.
mod paketlerine başlamak isterim fakat sistemim çok iyi değil kasmasından korkuyorum ama denerim teşekkürler

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
1.Bir yapı yap.
2.Turnuva varsa (Her oyunda var gibi) Katıl.
3.Arkadaşın varsa veya tek hardcore başla
4.Çeşitli changeller yap ve videoya çek.
5.2B2T sunucusuna katıl.
Yapı işini uzun süredir deniyorum pek eğlenceli gelmiyor
Turnuva yok sanırım varsa arkadaşlar nasıl katılabilirim link vs bilen varsa atarsa güzel olur
hardore fikri aklıma yattı deneyeceğim
video da olabilir aslında güzel fikir
teşekkürler önerilerin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sisteminiz nedir? bende 4 gb ram var iken oynuyordum.
4gb ram 2 çekirdek 2.80ghz işlemci
denesemmi acaba

mikasa...
ajshfashfgasgh

WindStone

Dekan
Reaksiyon puanı
2,614
Zaten önemli olan VRam
minecraft modpack'leri çok ram tüketir. Bazı mod paketleri en az 6 gb *oyuna ayrılmış* ister 4 gb var ise çok büyük ihtimalle ya çöker ya da fps çok düşük olur ama eğer 8 e yükseltirsen düzelir.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Turnuva yok sanırım varsa arkadaşlar nasıl katılabilirim link vs bilen varsa atarsa güzel olur

denesemmi acaba

mikasa...
ajshfashfgasgh
Ram sıkıntınız yok gibi.En düşük ayarlarda kaç fps alıyorsunuz?

WindStone

Dekan
Reaksiyon puanı
2,614

denesemmi acaba

mikasa...
ajshfashfgasgh
çok ağır olmayan mod paketleri oynayabilirsin dual core işlemci 3 gb ram ile bile oynadığım oluyordu. Ama çökme ihtimali var eğer oyun çökerse özelden yazarsan nasıl çözeceğini anlatabilirim. Size önerim en fazla 100 mod olan paketleri oynamanız. Daha fazlasına ramin yeteceğini düşünmüyorum.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
çok ağır olmayan mod paketleri oynayabilirsin dual core işlemci 3 gb ram ile bile oynadığım oluyordu. Ama çökme ihtimali var eğer oyun çökerse özelden yazarsan nasıl çözeceğini anlatabilirim. Size önerim en fazla 100 mod olan paketleri oynamanız. Daha fazlasına ramin yeteceğini düşünmüyorum.
tammamdır. Bu mod paketlerinin nasıl kurulacağı hakkında güzel öğretici bi video biliyorsan link atabilir misin? İlk denemem olacak da xD

WindStone

Dekan
Reaksiyon puanı
2,614
tammamdır. Bu mod paketlerinin nasıl kurulacağı hakkında güzel öğretici bi video biliyorsan link atabilir misin? İlk denemem olacak da xD
Premium var mı? yok ise de sorun yok aslında. Bu linkten curse forge indir :
eğer premium yok ise özele gel anlatayım boşuna kirlilik olmasın uzun sürebilir çünkü.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Premium var mı? yok ise de sorun yok aslında. Bu linkten curse forge indir :
eğer premium yok ise özele gel anlatayım boşuna kirlilik olmasın uzun sürebilir çünkü.
premium var teşekkür ederim videodakileri uygularsam olur sanırım

WindStone

Dekan
Reaksiyon puanı
2,614
premium var teşekkür ederim videodakileri uygularsam olur sanırım
premium var ise hiç sıkıntın yok tek yapman gereken mod kısmına girip browse mods demek ve oradan indirdiğin paketi indirip oyuna girmek. Eğer oyun yükleme kısmına kadar gelip sonlara doğru çökerse yaz çözümünü biliyorum.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
premium var ise hiç sıkıntın yok tek yapman gereken mod kısmına girip browse mods demek ve oradan indirdiğin paketi indirip oyuna girmek. Eğer oyun yükleme kısmına kadar gelip sonlara doğru çökerse yaz çözümünü biliyorum.
tammamdır çok teşekkürler hepinize

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
2021-05-27_19.57.38.png

Seni anlıyorum.

Tr_SaccerR

Asistan
Reaksiyon puanı
135
Dürbünü eline al keşife çık sistemler yap çiftlik, gölet,binalar ve daha fazlası

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
şimdiden teşekkürler xD
Ayni benim gibisin ha bende eglenemiyordum sadece hardcore giriyordum hardcore adrenealini yuksek ve eglenceli hardcore: zor olunce geri dogmuyosun 0 hile vs. Vs.