Soru Minecraft Ömrü Azaldı Mı ?Yoksa Yükselişe Mi Geçiyor ?

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Arkadaşlar sizce Minecraft ömrü kısaldı mı yoksa daha ömrü var mı
Minecraft gibi bir oyun çıksa tahtından edebilir mi
Not: şuan Minecraft benzeri güzel bir oyun yapılıyor

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Arkadaşlar sizce Minecraft ömrü kısaldı mı yoksa daha ömrü var mı
Minecraft gibi bir oyun çıksa tahtından edebilir mi
Not: şuan Minecraft benzeri güzel bir oyun yapılıyor
Minecraft çok iyi gidiyor bence. Onun gibi bir oyun çıksa bile kolay kolay bitiremez. Bir tek rakip şuan hytale oda daha çıkmadı ne zaman çıkacağıda belli değil. Özellikle modları ve bitmeyen güncellemeleri sayesinde bu tarz bir oyun kolay kolay bitmez.

Reaksiyon puanı
7,999
Yapılan oyunun adı ne? Şu an oyuncu sayısı azalmadı ki online sunucuları dolu, arkadaşlarıyla sunucu kurup oynayan ve tek oyunculu oynayan da yüzbinlerce kişi var. Ek olarak oyun Microsoft'a geçtiğinden beri çok hızlı şekilde gelişiyor. Daha ömrünün bitmesine var bence.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Yapılan oyunun adı ne? Şu an oyuncu sayısı azalmadı ki online sunucuları dolu, arkadaşlarıyla sunucu kurup oynayan ve tek oyunculu oynayan da yüzbinlerce kişi var. Ek olarak oyun Microsoft'a geçtiğinden beri çok hızlı şekilde gelişiyor. Daha ömrünün bitmesine var bence.
Hytale
Hypixel stüdyolarından hypixeli birçoğumuz biliyordur

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Hytale çok çok eski bir proje. Halen daha bitmediyse pek umutlanmamak bence en iyisi olur :/
Hocam oyun bana Minecrafttan daha güzel geliyor oyuncuyu daha çok serbest bırakıyor oynanışı daha güzel manzaralar daha güzel daha çok canlı daha çok silah
Kendi eşyalarımızı yapabiliyoruz oyun neredeyse hiçbir anlamda sınırlandırmıyor

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Oyuna halen yeni güncellemeler geldikçe yeni bir şeyler ekleniyor her zaman. Yani yeni bir şeyler eklenince tekrar oynanıyor. Benim ise en çok oynamayı sevdiğim ise modlu. 200 veya 300 mod indirince yapacak çok şey oluyor. Çok beğenilecek iyi modlar var. Oyuna daha çok güzel şeyler ekleyebiliyorsun böylece. Bir de arkadaşın veya arkadaşlarınla oynayınca daha güzel olur.
Kolay kolay ölmez bence bu oyun. Mesela halen eski oyunlara mod yapıyorlar. Half-Life serisine mesela. İyi modları var.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
bence daha iyisi gelmediği sürece bitmez. Daha iyisi gelirse taht değişikliğine tanık olabiliriz :D
Hocam geliyor gelmekte olan
Hytale çıkarsa tahtından edebilir daha iyi oynanış grafikler -RTX dahil etmezsek- daha fazla canlı oyuncuyu daha rahat birakmasi vs.

Reaksiyon puanı
7,999
Hocam oyun bana Minecrafttan daha güzel geliyor oyuncuyu daha çok serbest bırakıyor oynanışı daha güzel manzaralar daha güzel daha çok canlı daha çok silah
Kendi eşyalarımızı yapabiliyoruz oyun neredeyse hiçbir anlamda sınırlandırmıyor
Evet çok iddialı bir proje ama 2017 veya 2018'den beri projede. Artık umudumu kestim ben o projeden. Şimdiye bitmesi gereken bir oyundu.
Hytale çıkarsa tahtından edebilir daha iyi oynanış grafikler -RTX dahil etmezsek- daha fazla canlı oyuncuyu daha rahat birakmasi vs.
Minecraft RTX desteği gelmişti. Grafik anlamında zor ama daha tatlı grafiklerde gelebilir Minecraft kıyasla. Minecraft biraz küt tasarımlı kalıyor.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Evet çok iddialı bir proje ama 2017 veya 2018'den beri projede. Artık umudumu kestim ben o projeden. Şimdiye bitmesi gereken bir oyundu.

Minecraft RTX desteği gelmişti. Grafik anlamında zor ama daha tatlı grafiklerde gelebilir Minecraft kıyasla. Minecraft biraz küt tasarımlı kalıyor.
Hocam oyun geliştirilmeye devam ediyor 2023 veya 2024 te çıkabilir

jend16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Minecraft asla bitmez düşüncesindeyim, yapımcılar hala mükemmle güncellemeler getiriyor. En son gelen mağara güncellmesine bayıldım.

Damnman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Minecraft hakkında benim düşüncem, oyunun çocuk kitlesinin tuttuğunu düşünüyorum. Tabiki bu dediğim Türkiye için geçerli. Dünyada yetişkin insanlarda oynuyor. Oyun bence bitmez

Reaksiyon puanı
7,999
Minecraft hakkında benim düşüncem, oyunun çocuk kitlesinin tuttuğunu düşünüyorum. Tabiki bu dediğim Türkiye için geçerli. Dünyada yetişkin insanlarda oynuyor. Oyun bence bitmez
Türkiye sunucularında oynayanların çok büyük kısmı 20+ kişiler çoluk çocuk dediğiniz kesim Lolde Valorantta.

hmlml

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
1.19 gibi bir güncelleme bence bir tık yükselişe geçebilir