Mimarlık Öğrencisi için Macbook pro

Bu konuyu okuyanlar

tugyustel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Bu 2020 macbook pro mimarlık programları ve 3d modellemeler için yeterli midir sizce?Ekran kartının dahili olmasından biraz şüpheliyim.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895

Bu 2020 macbook pro mimarlık programları ve 3d modellemeler için yeterli midir sizce?Ekran kartının dahili olmasından biraz şüpheliyim.
Bu paraya bunu katlayan laptoplar mevcut.

Reaksiyon puanı
3,027
Evet yeterlidir. Ekran kartı olmamasından şüphe duyma, bu tarz işler için macOS işletim sistemi bir sanat eseridir. Bence MacBook'lar şu durumda bile fiyatına değen cihazlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ekran kartsız mimarlık programlarında sürünmek için birebir. Apple fanboyları MacBook güzellemesi yapmasın lütfen. Insanları kandırmaktır bu. Macosda sanat eseri değil.

Şaheser ve sanat eseri budur. MSI GL65 Leopard 10SER-085XTR Notebook Apple'ın dandik bilgisayarı değil.

Bu fiyatın 2000-3000 TL üstüne RTX 2060 ve 10. Nesil i7 işlemcili cihazlar var.

Ben bazen proteous gibi görece çok kaynak tüketmeyen bile i7 7700hq ile işlemci kaynaklı gecikme olacaktır uyarısı alıyorum siz ekran kartına abanan mimarlık uygulamalarında 8. nesil i5 ile sözde Macos şaheseri ile sorun yaşamazsın diyorsunuz. Ben hayatımda böyle fanboyluk görmedim.

@tugyustel kardeşim yanlış iş yapma olacak iş değil.

Ayrıca kullanacağın uygulamalar var mı macosda diye bak.

Benim için proteous, altium designer yok. Matlabde sorun çıktığını iddia edenler var.

Ezberden macos güzellemesi yapmayın artık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Macbookların çok üst seviye olanları iyi video işliyor diye mühendislik uygulamalarını da süper beceriyor sanıyorlar.
Macbookların olayı mühendislik programları değil. Video resim işleme.

Son düzenleyen moderatör:

tugyustel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bi kaç fikir daha alabilir miyim?

Muhammed Tarık

Asistan
Reaksiyon puanı
52
MSI GF75 Thin 10SCXR-046XTR Intel Core i7 10750H 8GB 1TB + Fiyatı bu yeterli olucaktır 10.nesil h serisi işlemci

Bu bilgisayardan oyunda oynarsınız yeni nesil oyunların hepsini kaldırır

Macbookda ekran kartı yok 11000tl verirseniz üzülürsünüz