Millenicom ve Netspeed kurulum süresi?

Bu konuyu okuyanlar

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Arkadaşlar önce sizden internet tavsiyesi istedim. Sağolun varolun ama size bir sorum var acaba aranızda netspeed ve(ya) millenicom kullananlar kurulum süresini paylaşabilirmi malum okullar online eğtim e geçti ve ben internetim olmazsa derslere katılamayacam. Bu yüzden geçmeden önce size sormak istedim yorumlarınız nedir kurulum hızlı oldu mu merak ettiğim sorular bunlar.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
1 hafta diyorlar. Ben Millenicom'a vakaların ilk kez çok yükseldiği aylarda başvurmuştum 1 haftada kuracaklarını söyleyip gelmedikleri zaman da abonelik iptali yapmıştım. Netspeed hakkında bilgim yok.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Daha önce hat kurulumu yapılmış mı daireye kadar, internet kullanıldı mı? Eğer tesisat tam ise sadece interneti tanımlıyolar o adrese ve beklemek istemiyorsan bir elektrikçiye 20-30 tl verip kabloyu bağlatıyorsun, modemi tak ve mh den şifreni al, yaz... mis gibi internet hizmetinde...NETSPEED kullanıyorum ve kurulum 3 gün sürdü ya da sürmedi, tam hatırlamıyorum, çok oldu. :)

Bu iki firmaya güvenirim en çok :

1617015697559.png

Netspeedin müşteri hizmetleri çok ilgili, o yüzden daha gıbıra geçemedim :D

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Daha önce hat kurulumu yapılmış mı daireye kadar, internet kullanıldı mı? Eğer tesisat tam ise sadece interneti tanımlıyolar o adrese ve beklemek istemiyorsan bir elektrikçiye 20-30 tl verip kabloyu bağlatıyorsun, modemi tak ve mh den şifreni al, yaz... mis gibi internet hizmetinde...NETSPEED kullanıyorum ve kurulum 3 gün sürdü ya da sürmedi, tam hatırlamıyorum, çok oldu. :)

Bu iki firmaya güvenirim en çok :

Ekli dosyayı görüntüle 145436
Netspeedin müşteri hizmetleri çok ilgili, o yüzden daha gıbıra geçemedim :D
Evet şuan ne yazık ki vodafone net adsl 8 megabit kullanıyorum ama ben vdsl almayı düşünüyorum.