• 13 dakikada Apple etkinliği özeti!

Apple dün gerçekleştirdiği etkinlikte AirPods 3, M1 Pro ve M1 Max işlemcileri ile 14 ve 16 inç MacBook Pro tanıttı, biz de özetledik.

Millenicom İnternet

Bu konuyu okuyanlar

`TheGhost

Profesör
Reaksiyon puanı
1,132
Mahallemizde kablonet altyapısı olmadığı için başka arayışlara girdim millenicom u gördüm kullanan var mı memnun musunuz müşteri hizmetlerinde ve internetinden evimi sorgulattığım için altyapı olarak Fiber 35 Kampanyası Eviniz İçin | Millenicom
Bu paketi önerdi millenciom hakkında görüşlerinizi bekliyorum
(Valorant csgo gibi oyunlar oynuyorum şuan türk telekom kullanıyorum bunla aynı fiyat max 13 down max 0.6 up )

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,143
Mahallemizde kablonet altyapısı olmadığı için başka arayışlara girdim millenicom u gördüm kullanan var mı memnun musunuz müşteri hizmetlerinde ve internetinden evimi sorgulattığım için altyapı olarak Fiber 35 Kampanyası Eviniz İçin | Millenicom
Bu paketi önerdi millenciom hakkında görüşlerinizi bekliyorum
(Valorant csgo gibi oyunlar oynuyorum şuan türk telekom kullanıyorum bunla aynı fiyat max 13 down max 0.6 up )
Bir deneyin olmazsa iptal edersiniz ne de olsa taahhütsüz.

`TheGhost

Profesör
Reaksiyon puanı
1,132
Bir deneyin olmazsa iptal edersiniz ne de olsa taahhütsüz.
İptal etmesine ederiz de türk telekomda bu paketi bir daha bize sağlayacaklar mı onu bilmiyorum yıllardır kullandığım için sürekli aynı paket senin önerdiğin bir internet var mı

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,143
İptal etmesine ederiz de türk telekomda bu paketi bir daha bize sağlayacaklar mı onu bilmiyorum yıllardır kullandığım için sürekli aynı paket senin önerdiğin bir internet var mı
Türknet ve TT ye bulaşma da. Superonline veya Netspeed/ Millenicom derim.

`TheGhost

Profesör
Reaksiyon puanı
1,132
tamamdır teşekkürler yardımın için