Millenicom İnternet

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Mahallemizde kablonet altyapısı olmadığı için başka arayışlara girdim millenicom u gördüm kullanan var mı memnun musunuz müşteri hizmetlerinde ve internetinden evimi sorgulattığım için altyapı olarak Fiber 35 Kampanyası Eviniz İçin | Millenicom
Bu paketi önerdi millenciom hakkında görüşlerinizi bekliyorum
(Valorant csgo gibi oyunlar oynuyorum şuan türk telekom kullanıyorum bunla aynı fiyat max 13 down max 0.6 up )

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Mahallemizde kablonet altyapısı olmadığı için başka arayışlara girdim millenicom u gördüm kullanan var mı memnun musunuz müşteri hizmetlerinde ve internetinden evimi sorgulattığım için altyapı olarak Fiber 35 Kampanyası Eviniz İçin | Millenicom
Bu paketi önerdi millenciom hakkında görüşlerinizi bekliyorum
(Valorant csgo gibi oyunlar oynuyorum şuan türk telekom kullanıyorum bunla aynı fiyat max 13 down max 0.6 up )
Bir deneyin olmazsa iptal edersiniz ne de olsa taahhütsüz.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Bir deneyin olmazsa iptal edersiniz ne de olsa taahhütsüz.
İptal etmesine ederiz de türk telekomda bu paketi bir daha bize sağlayacaklar mı onu bilmiyorum yıllardır kullandığım için sürekli aynı paket senin önerdiğin bir internet var mı

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
İptal etmesine ederiz de türk telekomda bu paketi bir daha bize sağlayacaklar mı onu bilmiyorum yıllardır kullandığım için sürekli aynı paket senin önerdiğin bir internet var mı
Türknet ve TT ye bulaşma da. Superonline veya Netspeed/ Millenicom derim.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
tamamdır teşekkürler yardımın için

MyZeths

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Eğer aşağıdaki referans kodu ile https://www.milleni.com.tr web sitesinden veya 0 850 333 0 333 numaralı çağrı merkezi üzerinden Millenicom' a kayıt olursanız ikimiz de bir ay ücretsiz internet kullanmış oluruz. Ayrıca siz de artık bir Millenicom ' lu olacağınız için sizin de bir referans kodunuz olacak ve siz de o kodu kullananlar sayesinde 1 ay ücretsiz internet kullanabileceksiniz. Referans kodu: 807C2B6E